488
Korán ellőtt áprilisi tréfa, vagy a gamer világ újradefiniálása?
  • Rage47
    #408
    amcsi VPN-nel csináld
  • Rage47
    #407
    akármikor lehet cancelozni, azt írják
  • DarkSector
    #406
    Figy!!!

    Ez következő hónapban autómatikussan megújul nem!!!???
    Neked azért ment mert már begépeltél bankkártyaadatot, és ezálltal ha lejár automatikussan megy tovább és vonja le a 10 dollárt...ezzel vigyázni kell!
  • RYO21
    #405
    Nekem a billig informationnél ezt írja:

    Billing Information

    Sorry, but you must be in your home region to modify your billing information. However, you can still access the OnLive service while away. For more information, please visit our Customer Support portal.
  • Rage47
    #404
    nekem működött, van 1 hónap free playpackom
  • RYO21
    #403
    De euban nem működik.
  • Rage47
    #402
    http://onlivefans.com/news/gamespot-is-giving-away-1-month-of-the-onlive-playpack-for-free-in-us/5796/
  • DarkSector
    #401
    KATT
  • DarkSector
    #400
    Nem a 10 dollárnál azt írja hogy full engedély vagyis nem csomag van hanem csak annyit ír hogy az összes játék ami kb 100 vagy 100+ game...:)
  • mikuc
    #399
  • mikuc
    #398
    A 10 dollárért csak a csomagban lévő játékok ingyenesek. De amit kaptam kód azzal minden. :-)
  • Rage47
    #397
    bocs, gondoltam, ha nálunk, falun 20megabit van, akkor máshol is:D
  • DarkSector
    #396
    Nekemis dobhatnál.

    Amúgy nem nagy kunszt. $9.99 havonta és kész.
    2300Ft kb...
  • Fpocok
    #395
    Túl kicsi a kép, legközelebb nagyobbat rakj fel, köszi :D
  • Rage47
    #394
    én is kérek:)
  • mikuc
    #393
    Tesomnak köszönhetöen kaptam olyan hozzáférést amivel az összes játékkal ingyen játszhatok. Ez egy VIP hozzáférés. Most happy vagyok!! :-)
  • Rage47
    #392
  • DarkSector
    #391
    Túl sok sci-fi-t nézel....:D
  • gosumofo
    #390
    Nem csak a játék lesz leváltva, még az oprendszered se a gépeden fog futni :)
  • DarkSector
    #389
    Nem.
    Biztos félreértettél.

    Az OnLive netes STREAM-elős játszadozás nem fogja leváltani a helyi natív játékot!

    Én ezt mondtam!
  • gosumofo
    #388
    Szerinted örökké lesz ps meg xbox? ...
  • DarkSector
    #387
    Jujj na hagyjuk.
    Mert nem érted még mindig.

    Nekem kár mondanod pont ezt mondom én is, van 1-2 ország ahol van sok embernek , de amit te mondtál ahhoz mindenhová elsőnek gyors net kell és az hogy FULLon menjen a játék, de a képek bizonyítják hogy nem futnak a játékok maxon és a natív felbontás sincs.

    Vagyis HA LENNE IS 120megás net mindenkinek akkor is a szervereknek kb 6x 10x ennyi teljesítményt kellene kinyomniuk a felhasználó irányába...:D

    Ez sehol sem fog felváltani semmit.

    A konzolokat a DIGITÁLIS vásárlás már rég leválthatta volna, de mint látod az is csak egy opció, a dobozos eladások kb 10%-át teszi ki....Sajnos ettől nem félek hogy ez elterjed úgy hogy a konzolokat lecserélnék a sony és microsoft-nál.

    Max annyi hogy a gépeken egy + szolgáltatás lehetne mint most pl a facebook, hogy külön szolgáltatás, ha akarod használod ha nem akkor nem...

    De exclusive játékokat tutira nem engednek fel onlive-ra...EBBEN 110%-ig biztos vagyok.
    Ezért tutira megmaradnak a platformeltérések.

    Egy Gran Turismo-val senki nem fog játszani PS nélkül és Forza-val sem fog senki játszani Xbox nélkül...
  • gosumofo
    #386
    Ne magyarországból indulj ki. Nyugatabbra 10 éve is ilyen netek voltak mint itt most.
  • DarkSector
    #385
    Ez annak jó akinek nincs erős gépe.
    Facebook más technológia, badarság hasonlítgatni években meg fejlődésben...
  • DarkSector
    #384
    Az hogy nem érted a technológiai hátterét és az ezzel járó akadályokat az egy dolog.
    De buta érvelésnek nevezni a tényeket részedről nagy naivitásra utal.
  • gosumofo
    #383
    Van akinek jó lesz, van akinek nem. Warez viszont nem lesz. Ez a kiadóknak mindent megér majd, hogy emögé sorakozzanak fel. Nyilván nem az első évben fogja a világot meghódítani a facebook is 2004 óta megy.. és az csak egy weboldal.
  • Pethy23
    #382
    Hát nagyon buta érveid vannak. Ez a 10 év meg kész röhej.
  • DarkSector
    #381
    oks 720p.
    Akkor figy.

    1980p?
    3d?
    3 vagy több monitoros játék?

    oooo és kérdezd meg a népet itt magyarországon kinek van 20 mega felett?
    itt a 25 megás netre 2-3 éve várok hogy a SZOMSZÉD utcából eljussanak hozzánk a kiépítéssel...ne nevettes már...:D

    Ez nem STEAM a steam-Origin stb annyival nagyobb piaca van hogy csak digitális, de a gépeden fut a cucc akár ha viharban nincs neted akkor is.
    Ez nem ilyen egyszerű, de figy én azt mondom hogy majd meglátod.

    Ez gagyi pc-k-Laptopok-telefonok-ipad-okra jó, csak az a gond hogy már egy táblagépen is lassan natív 1080p-s játékok lesznek mire ebből lesz valami.

    De ez nem baj ez nem is erre van ennek a piaca más lefedettségű.
    A natívban futkározó játékokat 10 éven bellül biztossan nem fogja megbojgatni.
  • Pethy23
    #380
    720p-ben jön a a cucc, és elég kiszámolnod mekkora bitráta kell ehhez hogy ne legyen képeldobás, megsúgom nem olyan sok. 20, 30 megás net elég lehet. Nekem 25-ös van szinte tökéletes kivétel amikor sokan onlive-oznak. TV-re kötve távolabbról nézve még kevésbé vehető észre.
  • DarkSector
    #379
    Lagg?
    Nem a lag a probléma. iszonyatdurva stream kell hogy pixelpontossan ugyanúgy nézzen ki a játék mint eredetileg!

    alapba 1280-ba fut a cucc, te kirakhatod 1920-ba is az Onlive-ot de még 720p-ben is kikockásodik maszatos a kép...

    Nekem 15 megás a netem. a Batman AA közel sem laggol laggolás fps-eknéál meg autos játékoknál szokott lenni.

    Kellene egy 60-120 megás net.

    És a szerverektől egy 1920x1080-as streamelés, amire te még nem 1-2 évet fogsz majd várakozni....

    Nézted mi az eltérés onlive és a realtime játék közt? Ezért nem érted mi a gond.

    Fejlődik a technika igen, de magyarországon pl sokan 4-5 megás nettel vannak még, pesten meg van 120 megás net, de szerverek sincsenek amik normálissan stream-elnének.
    Gondolj bele, több millió embernek lejátszani a játékot maxon és streamelni ahoz még sok kiépítés és befektetetés kell...

    A laggolásról még szó sincs azt még nem is elmítettem egyenlőre a vizuális minőségről van szó.

    Az Onlive grafikai minősége egy OLCSÓ PC alatt van...
    Egy 80-100ezres pc egy x360-ps3-vita-wiiU és sok tekintetben még régi gépek is fellülmúlják ezt. Egyenlőre.

    És fog fejlődni, de nagyon SOK IDŐ.
  • Pethy23
    #378
    Én sem értem mit hadoválsz. A technológia fejlődik, 1-2 év és olyan szinten lehet ez a dolog hogy lag akkora lesz mintha otthonról játszanál multi-playert. Már most sem rossz, egyedül olnline fps multizás nehézkes.
  • DarkSector
    #377
    Az gázos.
  • Vamp17
    #376
    Probaltam, ugy sem megy...
  • DarkSector
    #375
    Nem értem melyik része nem érthető a mondandómnak.
    Segíts kérlek hogy melyik részét nem érted.

    Azt nem érted hogy nem tuda helyettesíteni a stream a realtime játékokat? azt hogy kurvagyors netre lenne szükség vagy azt hogy erős közeli szerverekre? Vagy egyeltalán az egészet nem érted.

    Nem arról van szó hogy mibe építhető be azt leszarom amíg nem ugyanolyan a játék mint ha megvenném és Realtime futna a gépemen.

    Persze gyenge gépekre ez brutálmegéri, mert a grafika ahhoz képest jó.

    De egy x360-PS3-PC-nek még a lábujjáig sem ér.
    Sőtt nembeszélve a Vita és WiiU-ról.
  • gosumofo
    #374
    Az egész világon eladtak 60 millió xboxot. Ez meg futhat több 100 millió telefonon, olcsó PC-n, hűtőgépen, karórán, akármin. Angliában már a szerződött TV szolgáltatók a set top boxokba is beépítik az onliveot, szinte nincsenek korlátai hogy hova juthat el.
    Egy nagyvárosban (nem konkrétan pesten, hanem mondjuk más országban ahol vesznek is eredeti játékot) több emberhez eljuthat ez a szinte minden ezsközön futtatható rendszer, mint az egész országban lévő összes konzoltulajdonoshoz.
    Egyszerűen egy szép napon be fogják áldozni a lemaradt régiókat.
  • DarkSector
    #373
    Te tudod miről beszélsz?

    Arról hogy majd ha minden kis faluban lesz 120megás net és minden orszában legalább 1 szerverház.

    Technikailag még 15-20 év legalább. És még keveset is mondtam...talán akkor elérik az 1:1 minőséget a streameléssel.
  • gosumofo
    #372
    MS meg Sony is veszteséget termel magán a hardveren, csak a játékeladásokból jön vissza a sokszorosa. Majd ha kiforrott lesz ez a technológia, akkor már semmi szükség nem lesz a gépekre, se konzolra, se gamer PC-re, csak belépsz a facebookra a telefonoddal aminek a képét wireless átküldöd a tv-re vagy amin akkor nézünk képet, és játszol. Ezek hosszú távú tervek.
  • DarkSector
    #371
    VPN-el kéne érvényesíteni.
  • dani832
    #370
    Mikor jelentkezni próbáltam a következőt írta ki: "Only residents of United States are eligible to enter this Coupon Offer". Tehát ide nem küldik ki sajnos :P
  • dani832
    #369
    Vam17 köszi szépen a választ ez eszembe sem jutott! Kíváncsi vagyok kiküldik-e ha nyerek...