488
Korán ellőtt áprilisi tréfa, vagy a gamer világ újradefiniálása?
  • DarkSector
    #448
    jaaa
    mert van 1-2 ami olcson jol jönne
  • Rage47
    #447
    de lehet
    marketplace-n add-ons
  • DarkSector
    #446
    Onlive-on van nekem Batman AC, DLC-ket nem lehet venni hozzá?
  • mikuc
    #445
    NBA2K12 és Driver új része mai naptól elérhető!
  • DarkSector
    #444
    Mi az az ingyen play? nekem semmi nem ingyenes, vagy csak Január 2.-ától lesz?
  • mikuc
    #443
    Van most karácsonyi akció. Lehet venni a játékokat.
    Kellemes karácsonyt mindenkinek és jó játékot.
  • baggins
    #442
    Gratula hozzá, én is nézegettem már. Ebayen is van pár belőle, nem nagy ügy megvenni, meg is fogom rendelni valamikor.
  • Rage47
    #441
    én sem birom, gamepadra tervezték nagyon
  • mikuc
    #440
    Street Fighter 4 irányitása nekem marhára nem esik kézre. :-( Pedig érdekelne a dolog.
  • Rage47
    #439
  • PunkZoli
    #438
    ez a jövő na, csak nem látom,hogy gazdálkodják ki a szerverparkot :)
  • akyyy
    #437
    most probáltam ki a dirt-ot a telefonon, és nagyon dúrván jól nyomja :DDDD jó nem erre van kitalálva, de mégis tök jó :D
  • Rage47
    #436
  • mikuc
    #435
    Amióta használom lagot még nem vettem észre. Bár nekem elötte sem volt ezzel gondom. Jópár játékot végigjátszottam már az onliven.
  • dani832
    #434
    Így könnyű :D
    Azt mondod jobb a kép? Na és kevésbé is laggol? Mert nálam az AC2-ben a kameramozgásán látszik a lagg, de amúgy mindenre azonnal reagál.
  • mikuc
    #433
    Tesom angliában él. Ö hozta nekem.
  • dani832
    #432
    Hogy érted, hogy ingyen volt és a szállítást hogyan intézted? Amúgy gratulálok :)
  • mikuc
    #431
    Megkaptam Angliából az Onlive TV Systemet. Az első vélemények:
    -nagyon jó minőségi anyagból vannak a készülékek, bár kinai gyártmány
    -Wifi is van benne
    -jár hozzá HDMI kábel, USB töltő kábel, az irányítóba egy cserélhető akku, egy tartó ha elemről akarjuk használni és 2 db elem, tápkábel
    A készülék tenyérben is elfér de azért van benne anyag is mert van súlya.
    Van rajta 2 USB csatlakozó és lehet erösitöre is kikötni mert van rajta optikai kimenet és egy sima audio kimenet (fejhallgatónak).
    Az irányitó egy kicsit nagyobb és nehezebb mint az XBOX vagy PS irányitó, de nem vészes hamar meglehet szokni.
    Frissitéseket automatikusan leszedi és külön lehet frissiteni az irányitót is.

    Használatkor nálam jobb a képe mint ha számítógépről használom a klienst. Egyébként ugyanaz. És kb. 6W fogyaszt használatkor.

    Szerintem az árát simán megérte (ingyen volt :-) )
  • Rage47
    #430
    igy van
  • dani832
    #429
    Azt hiszem a Catwoman dlc be van építve a történetbe.
  • DarkSector
    #428
    Hát kérdés hogy hol veszem észre hogy kaptam DLC-t? :)
  • dani832
    #427
    Jó dolog ez az onlive, a srác szerint a BE edition extrái is benne vannak, és ha jól tudom a Batman AC-hez is adtak valami dlc-t.
  • DarkSector
    #426
    Jah oks, nekem Batman AC-nél is a GFWL nem kell account például mert alapba van és csak simán inditom és már a menü jön be...:)
  • dani832
    #425
    Sikerült beszélnem egy sráccal az onlive-on aki elmondta, hogy alapból benne vannak ezek az cuccok a játékban! Már meg is találtam.
    Köszi szépen, hogy foglalkoztál velem!
  • DarkSector
    #424
    Az onlive-on szerintem nem rosszat adtál meg hanem véletlen kreáltál egy újat, ha annak nem írtad fel a dolgait, felhasználónév és jelszó akkor nem tudod megváltoztatni...
  • dani832
    #423
    Amikor először beléptem az AC2be akkor kérte a ubisoftos felhasználónevemet és jelszavamat, de rosszat adtam meg és az ONLIVE azt mentette el! A ubi honlapján hiába nézem mert nem jelzi a játékomat, tehát nyilván rosszat adtam meg. Én azt a panelt szeretném újra behozni amit az onlive-on keresztül kért a ubisoft. Bár az sem biztos, hogy számít az egész mert a uplay nem jelzi, hogy támogatná az onlive-ot az AC2-n.
  • DarkSector
    #422
    De ba+ az Ubisoft account-ot maga az Ubisoft kezeli azt meg a weboldalukon tudod menedzseléni, semmi köze az onlive-hoz.

    Az Onlive account az amikor belépsz a kliensbe, a játékon bellüli profilok már mind-mind külsős profilok!
  • dani832
    #421
    Köszi de az onlive-on szeretném megváltoztatni a beírt ubisoft adatokat.
  • DarkSector
    #420
    Ubisoft.com
  • dani832
    #419
    Ráadásul az elején mikor a ubisoft kérte az email címem és a jelszavam akkor szerintem rossz jelszót írtam be, mégis elfogadta. Megváltoztathatom ezt valahol?
  • dani832
    #418
    megvettem az AC2-t, de nem adta meg a uplay pontokat mikor kellett volna! tudja valaki miért lehet ez? talán benne vannak ezek az extra cuccok pl.: Altair páncélja?
  • DarkSector
    #417
    Látom közben segítettek a választ illetően, most értem csak haza. :)
  • DarkSector
    #416
    Sajnos igen: #415
  • Rage47
    #415
    128 game elérhető 1 hónapig, utána, ha nem cancelezed, vonják le a 10 dolcsit havonta.
  • PunkZoli
    #414
    ja, hogy ez csak egy hónapig
  • PunkZoli
    #413
    mi ez a chevy pakk? unlimited play az a full elérhetőség, végtelen ideig a 100 game? és mennyibe kerül ezzel a kóddal?
  • RYO21
    #412
    Credit card is szükséges hozzá? Nem lehet valami faket beírni?
  • DarkSector
    #411
    Akit érdekel itt van egy kód:

    HPQENZHN

    Leírás:

    Take these steps to claim your offer:

    1. Visit: http://www.onlive.com/chevy
    2. Enter your email, create a password and Gamertag, and submit.
    3. Enter billing information (credit card will not be initially charged, but is required to qualify for the offer).
    4. Apply your promo code and continue.
  • RYO21
    #410
    OK
  • DarkSector
    #409
    ja