779
forradalmi RTS
  • Jeffjohnson
    #539
    2v2 ranked valaki? Unom már ,hogy nincs kivel játszani.
  • Peakman
    #538
    A cigaretta ellátmány útvonalának megtervezését és a csapatok közötti szétosztását nem hiányolod? :)
  • Jeffjohnson
    #537
    Történelem hűségre ott a kampány multi meg a kiegyenlítettség miatt játszható ugyanolyan nemzet ellen.
  • priluki
    #536
    ja vagy miért nem mennek be a gyalogosok a házakba :D hát eddig még nem merültem bele csak ez szurt szemet :)
  • Peakman
    #535
    Képzeld azt, hogy dezertőrök :).
  • Jeffjohnson
    #534
    sőt szerintem Soldiers ben is lehetett....
  • Jeffjohnson
    #533
    Azért miért nem panaszkodsz ,hogy az ME-262 a valóságban sokkal gyorsabb volt vagy ,hogy a tankok miért nem tudnak az erdőbe menni mikor a valóságban akár egy komplett erdőt is le tudtak tarolni vagy ,hogy az FB miért nem tud be nem azonosított célpontra támadni.... folytassam?

    FOWban,MOWban is lehetett saját nemzeted ellen játszani.
  • priluki
    #532
    company of heroes? pl mert én csak ezt az 1 komolyabb ww2-es stratégiát ismerem..
    csaképp hamár über fasza forradalmi ww2 rts akkor legyen már hü a történelemhez.. nekem ez alap
  • donatus13
    #531
    Ez baki ? az összes játékban így van:D
  • priluki
    #530
    na multiztam ma,, hát ami a legborzasztobb h minden team lehet akármilyen nemzetiségel:S tehát szembekerülhet amcsi amcsival .. azért ez elég nagy baki.. amugy fasza (lenne)
  • Porta
    #529
    http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/4241041188/m/2321014188/p/1

    itt nézelődj, elvileg itt levan irva mit kell csinálni pontosan ha ez a gondod.
  • LordLoss
    #528
    Kipróbáltam le tudok e tölteni egy ingyenes játékot névszerint at Alien Swarm-ot ez megy de a ruse nem tudom miért nem megy
  • LordLoss
    #527
    win7-es az operációs rendszerem egyépként
  • LordLoss
    #526
    odáig még nem jutottam el mintha nem lenne internet de akkor nem tudnék bejelentkezni és nem offline módbe vagyok és a firefoxis megy de a letöltés nem megy a steam-ban
  • user1
    #525
    Amikor először elindítod a játékot, akkor kell belépni az Uplay azonosítóval. Ha még nincs, akkor lehetőséget ad a regisztrálásra.
    A DLC kódot a játékon belül tudod majd megadni, az Extra/Exclusive content menüpont alatt.
  • nikopeti
    #524
    Igazábol azt sem tudom hol tárolja ezeket a fájlokat. Nemtaláltam meg...
  • nikopeti
    #523
    Igen,aktuális verzio, meccseimet szeretném visszanézni... :(
  • LordLoss
    #522
    ubisoft-nál mikor kell regisztrálni? és hova kell írni a dlc kódot?
  • Peakman
    #521
    Ha bétákból meg előző verziókból vannak, akkor nyugodtan töröld őket, ugyanis nem fognak menni. Ha aktuális release, akkor már érdekesebb a téma.
  • user1
    #520
    Próbáld meg kikapcsolt vírusvédelem mellett elindítani. Ha így sem indul és DVD-ről telepítetted a játékot, akkor távolítsd el, majd a Steam keretrendszerből telepítsd. Ha a Steam-ről telepítetted, akkor is megpróbálhatod az újratelepítését (Delete local content, majd Install).
    Nálam a régió Hungary-n van és hétfőn minden gond nélkül települt úgy, hogy előbb regisztráltam a dobozban lévő kódot, majd a Steam-ről telepítettem.
  • nikopeti
    #519
    Sziasztok! Nekem nemjátsza vissza az elmentett meccsek videoit... Tud valaki megoldást? vagy nyugodtan töröljem öket mert nem is fogja??
  • LordLoss
    #518
    *simán
  • LordLoss
    #517
    Nemjó a régió váltás mindegyiknél ezt írja:
    " A Steam kiszolgáltatói jelenleg túlterheltek a kérésed teljesítéséhez. Légy szíves próbáld meg pár perc múlva."
    Ha sinán cd-ről indítom akkor meg azt írja csupán: " Az összes fájl érvényesítve."
  • LordLoss
    #516
    húú kösz ha megy örök hála
  • user1
    #515
    Próbálj meg más régiót választani a beállításoknál.
  • LordLoss
    #514
    ez a rohadt steam!!! még mindig "túlterheltek" a szerverek így vegyen az ember játékot
    Nem tud valaki segíteni?
  • user1
    #513
    Akkor pontosítok: a rejtett feladatokra gondolok, amelyeket a küldetés teljesítése során fednek fel...
  • Peakman
    #512
    Már megoldottam.
    @user1: Titkos feladatok? Maximum titkos achievementek.öcsik
  • user1
    #511
    Meg lehet valahol nézni, hogy az egyes küldetéseknél mennyi titkos feladat lett teljesítve és mennyi nem?
  • Fabio Capello
    #510
    ilyen egyszerű. Én ma megyek a galaxisba személyes átvételre :)
  • Peakman
    #509
    Na jó, ez így kabaré. Inkább elmászok gyalog a boltig ...
  • LordLoss
    #508
    hahaha kiröhögöm a belem
  • Fabio Capello
    #507
    nemtom, de valaki beszerezhetné nekem :D:D:D

    természetesen csak vicc volt még mielőtt bárki nekemesne :P
  • LordLoss
    #506
    még mindíg túlterhelt a steam hálózata nem tom telepíteni a játékot mi lehet a gond? vagy ilyen elő szokott fordulni?
  • 4850 hd
    #505
    hello all szerintetek melyiket érdemes választani az uplay sajnos mindet nem tudom választani nincs elég pont de 40 van --r.u.s.e wallpaper--super pershing--golden chips--d-day? jó az első kilőve kell a kutyának de a többi 3 melyik volna értelmesebb köszönőm válaszokat.
  • Peakman
    #504
    Az semmi, nekem még mindig nem tudták kihozni csórikámék pedig legalább 2x egyeztettem kézbesítési címet, de még így is rossz címre vitték ki. Hát miez?! Magyarországon tündibündik dolgoznak mindenhol, hogy egy címet A-ból B-be nem tudnak rendesen átmásolni? Tököm kivan az egésszel ...
  • LordLoss
    #503
    halljátok de idegesítő nem tom telepíteni a játékot mert a steam szerverek túl vannak terhelve hogy az anyukat eddig nem volt bajom a steamal de most
  • sirzollee
    #502
    Köszi
  • donatus13
    #501
    Igen megszűnt.
  • Vándorr
    #500
    sziasztok,

    vásárlás előtt állok, de még az érdekelne, hogy megszűnt-e az az idegesítő várakozás a multiplayerben mint ami a bétában volt, hogy perceket kellett várni míg elindult a játék (ami alatt többen ki is léptek)