779
forradalmi RTS
  • LordLoss
    #579
    szeretem lassan csinálni a pályákat mikor már biztos a győzelem kiélvezem illetve a végső támadásom álltalában brutális haderővel megy Pl: 8 Királytigris és 5 88 mm anti tank anti air ágyú (ezzel azért lehet kazsabolni) egyépként a pálya végére 2 tankot vesztettem csupán
  • Peakman
    #578
    Azt viszont nemtudom, hogy csinálod. Strategy fan-on nekem az utolsó 3 pálya nem tartott tovább 3 óránál.
  • LordLoss
    #577
    elkiabáltam nincs vége a campani-nak kezd bedurvulni egy pály kb felemészti egy egész délutánomat
  • Peakman
    #576
    nem
  • kifli
    #575
    eztet nem lehet hamachin vagy valami hasonló segítségével multiba játszani? (nem eredeti, de multiba betesztelném :))
  • LordLoss
    #574
    jah az összes pályt megcsináltam minden bósnuszával de szórakoztató kis pályák
  • Peakman
    #573
    Ruse lapokról bővebben a kézikönyvben olvashatsz, meg úgy általában az alap dolgokról.
  • Peakman
    #572
    Ruse lapokat a szektorokon aktiválva különböző effekteket érhetsz el.
    Kasserine hágói pályán még csak Decryption van, azaz mutatja az ellenséges egységeknek kiadott parancsot az adott szektorban.
    A játék egyébként nem gyors, legalábbis szerintem. A városba berakod a 3 AT gun-t meg a a város fölé is beraksz 2db-ot, majd elhelyezed eléjük a gyalogságot és vársz. Tüzérséggel lehet szívni, de hála istennek pontatlanok.
  • meteoreső
    #571
    hát én ezt nem értem
    médiumban szarrá vernek a 10 szeres túlerőben
    mik ezek a RUSE lapok?
    felül van a ruse alul a nagyító de a ruséra nem csinál semmit.
    Ezt a Kasserinai utat képtelen vagyok megvédeni irtózatos sokan jönnek é szinte pillanat alatt kicsinálják az egységeket.
    Nem lehet lassítani a játékon? mert ez így nem stratégia inkább kapkodok mert mindenhonnan lőnek rám féle
  • Peakman
    #570
    Az arnhemi tankkísérgetős feladat után talán az utolsó három adja még ezt a szintű kihívást :).
  • LordLoss
    #569
    Az utolsó pálya singelplayer-ben azt a rohadt, de nehéz
  • nikopeti
    #568
    Sziasztok. Megtaláltam a könyvtárat ami tartalmaz ilyen fájlokat,de nekem ezek csak 15-20 kilobitesek...? Ha uninstallálom a játékot és letörlök manuálisan minden fájlt ami a játékhoz kapcsolodik akkor elveszik az öszes eddig elért eredményem?? Csak mert nagyon zavar,hogy nemtudom visszanézni a replay videokat(neminditja el öket)... a bátában minden ment tökéletesen. Másnál is van ilyen hiba?
  • a.carkey
    #567
    Én is megyek majd multizni, mert nagyon jó a game, de jelenleg minden szabadidőmet - ami nem túl sok - a World of Tanksban töltöm.
  • katarzis
    #566
    Mostanában angolokkal nyomulok, az olaszok is bejöttek a béták alatt.
  • katarzis
    #565
    A balance szerintem nem rossz, sőt igaz nem tökéletes. A koncepcio meg maga a játék meg szerintem nagyon el van találva, remélem nem hal ki hamar.
  • LordLoss
    #564
    Légy türelemmel majd leszünk többen
  • donatus13
    #563
    Am még nagyon szar a játék szerintem :D a balance elég szar, de a legnagyobb baj a ranked rendszerben van 2 v 2 ben hol ide hol oda tesz a játék már ha talál ellenfelet itt látszik ,hogy a játéknak nagyon kicsi a sikere de elég szar ,hogy a társad ellen kell játszani rankeden.
  • nikopeti
    #562
    Köszönöm,ma megkeresem. nemértem mi lehet a baj...
  • LordLoss
    #561
    felveszlek steamon, de amíg a singelt végig nem tolom nem multyzok, de ha kész kell társ milyen nemzettel vagy (én csak németekkel leszek) és hányas szinten vagy? én mingyjárt 20-on
  • katarzis
    #560
    Ha valakinek van kedve játszani steam-en vegyen fel StandUpFor a nevem bennt vagyok a ruse hungary groupban is.
  • Porta
    #559
    ha win7ed van akkor:
    program files(x86)/steam/userdata/10679373/21970/local

    ha xp:
    C:\Users\(Your Name)\Documents\Steam\userdata­\52503093\21970\local

    a 21970 elötti szám persze eltérhet.
  • LordLoss
    #558
    illetve 1v1 enkívül nem hiszem hogy játszom nem vagyok csapatjátékos :(
  • LordLoss
    #557
    én még nem játszom mulyban ahogy korábban mondtam előbb végigtolom a singelplayert
  • nikopeti
    #556
    Sziasztok. Tudja valaki,hogy hol tárolja a játék az elmentett meccsek videoit? nekem nemjátsza le öket,pedig nagyon kellene fejlödés céljábol,van másnál is ilyen probléma?... igy nemtom h mivel gyöztek le... Köszi ,sziasztok
  • user1
    #555
    Ez tiszta sor. Arra kellene megoldás, hogy miként tudom megnézni a már teljesített küldetéseknél, hogy hány másodlagos feladat van/nincs az adott küldetésnél teljesítve.
  • donatus13
    #554
    3 v 3 ra keresünk ellenfelet
    gondoljátok kapjátok össze magatokat és mehet:D
  • LordLoss
    #553
    A Németek a legerősebbek!
  • Peakman
    #552
    ESC majd a menü mellett balra. Jobb oldalt pedig a tippek.
  • user1
    #551
    Valakinek van valami ötlete arra, miként tudnám kideríteni azt, hogy az egyes küldetéseknél mennyi másodlagos feladat van/nincs teljesítve?
  • LordLoss
    #550
    halljátok singel player-ben nemtom minek ez a szintlépés a steam-ban lévő elblemeken kívül semmire sem jó
    bár kétségtelem muris az hogy minden pálya utnán vagy 2 szintet fejlődök
  • a.carkey
    #549
    Ők inkább olcsók, és van egy nagyon jó gyalogos egységük.

    Én azt mondom, hogy a franciák, ha az 1945 utáni fejlesztések lehetségesek, ha nem, akkor több tippem is lenne.
  • donatus13
    #548
    Képzeld oda észak és délt.
  • priluki
    #547
    énis ezt mondom:)
  • donatus13
    #546
    2 v 2 ben semmire valóak ez tény, 1 v 1 ben kegyetlen kemények.
  • toarpad
    #545
    AZ OLASZOK ? :D ez egy vicc xd
  • Jeffjohnson
    #544
    inkább a legerősebbek :)
  • toarpad
    #543
    kik a leggyengébb nép ? Olaszok ?
  • LordLoss
    #542
    megvan megy! istenem azt hittem a steam okosabb program valószínű rátelepítette a demóra a teljes játékot (ha valakinek lenne ilyen problémája telepítse újra a steamot!!
  • Fifus
    #541
    Akkor se normális, hogy amcsi amcsi ellen. Kissé skizoid.
  • priluki
    #540
    minden nemzetnek megvan az elönye meg a hátránya.. szerintem ettöl lenne szép:)