779
forradalmi RTS
  • donatus13
    #659
    Akkor add neki mit bánom én :D nekem nincs meg a replay ő azt mondta feltölti.
  • Peakman
    #658
    Akkor húzz bele, mert marhára nincs kedvem karácsonyig húzni ezt az egészet ...
  • donatus13
    #657
    Peak dodzylla vs bubbics meccse én nyertem csak elfelejtettem képet meg replayt csinálni de bubbicsnak megvan és azt mondta fel is tölti:S
  • meteoreső
    #656
    a 2000 egységet úgy lehet megakasztani ha elfoglalod a bal és jobb oldíli depókat bal alulra a ejtőernyősökkel elfoglalod a tankgyárat, és megvan a fölényed, de fölülről és jobb föntről folyamatosan megy az utánpótlás akkor is,
    erre a gyógyír hogy az utakra ejtőernyősöket dobsz és ezek megakasztják az ellátmányt, majd a térkép jobb fölső sarkában el is foglalod a termelő gyárakat.bal szélre ha lehet ne menj mert tele az erdő távöllövőkkel amik pillanatok alatt szétkapnak.

    Mikor megállt az utánpótlás már csak várni kell hogy termeljenek a suply depo ig és finoman kicsalogatva felőrlöd őket.
    Remélem segíthettem...
  • HunZsoci
    #655
    12 000 db eladott játék az nem olyan rossz ám szerintem Pc-s címnél, és mindíg mindenböl többet adnak el konzolra, ez a Pc-s társadalom warezmennyiségének köszönhető. De hova is lett felrakva statisztika az eladásokról, milyen oldalra vn ez feltéve?
  • donatus13
    #654
    Sajnos ez a statisztika borzalmasan rossz, a konzolos eladások sokkal jobbak mint a pc s eladások mind ps 3 mind xbox 360 esetében:(( nem értem pedig ennyire nem rossz a játék, én még mindig úgy érzem ,hogy a starcraft 2 az oka.Stratégiából nem is tudom mikor láttam ilyen rosszul teljesítő játékot.
  • donatus13
    #653
    Peak amit feltettél az oldalra az annyit takar ,hogy mindösszesen 12 k darabot adtak el?:O
  • HunZsoci
    #652
    Mikor egyenlő erők csapnak össze, azonos terepen álva, egyiknek sincs fedezék, egynlő számban, akkor mitől függ hogy melyik unit nyer? Aki védekezik az nyer mindig, és aki fut másik felé támadva az veszit?
    Jagdpanthert is próbáltam már a végén, ők is elbuktak sajnos, repterem meg nem volt. Jagdpanther ár érték arányban üti a Mouset- egyébként?
  • Peakman
    #651
    Hát minimum Jagdpanther, de legalább 3-4 stuka :).
  • HunZsoci
    #650
    Igen, elhúztam a meccset, érzem én is hogy ez volt a hiba, de viszonylag nagy 1v1 map volt, és arra gondoltam hogy simán hozom majd a sok lúddal a disznóit, aztán csak lestem mint hal a szatyorba, mikor a pár erős-drága unitja megette a végén az én sok olcsóbb unitom. Egyébként német voltam én is, és Mardert próbáltam a Mausokra főleg, többszörös túleröben, de be lettem gyalulva.
  • Peakman
    #649
    2 depó $80
    1 proto $100
    Az első Maus $50+$60 = $110
    Az első Wirbel $25+$35 = $60
    1 Puma $30

    Amint látszik a keződ $200-ból az épületek lerakása után erősen megreked. Max 1 pumát bír kitolni hirtelen, utánna meg fejleszt. Ergo, sikerült elhúznod nagyon a meccset. :)
  • donatus13
    #648
    Először is te mivel játszol ?
  • HunZsoci
    #647
    Kaptam 1v1 ben némettől egy olyat, hogy azonnal 2 supply után ráment a szuperfegyveres épületére, és onnan viszonylag hamar hozott pumát, mause-t, és wirblewindet, ezzel mit lehet csinálni, ha igy kezd valaki? Tankot amit vittem agyonvágta a mouseal, embereket - repülöket meg a wirblewindel, puma meg derített neki, késöbb kihozta a térképet átlövő ágyút is, ott már végleg végem volt. Valami agressziv támadás, rush lehet a kifizetődő ilyen nyitás ellen, ezt érzem én is, de mivel érdemes, mass tank, gyalog, repülő? Vagy egyszerüen csak a kezdeti több( olcsóbb unitjaimmal) probáljam meg behuzni a mapot, és massziv gazdasági fölényt elérni?
  • donatus13
    #646
    lordlossnak ment bocsi.
  • HunZsoci
    #645
    Én boldog voltam eddig is ha valaki csak spamol, szerintem rossz embernek írtad:D, nem én sajnálkoztam az arty miatt... Tank vagy fighter-bomber/bomber, paratrooper mellé városba/erdőbe, én megoldom az arty noobot itt, könnyebben mint Coh-ban a camper britet^^. Az meg hogy az eladások nem fényesek, alighanem a zéro microra visszavezethető, sok embert ez riaszt ám, hogy itt szinte CSAK gondolkozni kell, a gyors klick önmagában itt nem sokat ér, ez olyan mintha egy szteroidos sakk került volna 2vh-s köntösbe, ettől még nagyon jó^^...
  • donatus13
    #644
    Amúgy legyél boldog ha artyzni kezdenek téged egyfolytában tankot viszel meg pár repülőt és tiéd a győzelem.
  • donatus13
    #643
    Ja és a társam total victoryval nyert mi meg csak még mindig azt láttuk ,hogy áll egy helybe a serege:D
  • donatus13
    #642
    Itt peakkel kell ,hogy egyetértsek , az eladások nem ezt mutatják, sajnos igaz ,hogy a játékosok 70-75 % a arty noob. Viszont ami most történt ilyet még sosem láttunk 3 v 3 volt mindenkinek legalább olyan 50-60 administrativ :D de külön dimenziókba kerültünk:D hihetetlen de igaz :D Társam elindította a támadást mi nem láttunk semmit csak hogy gyártja a tankokat és egyhelyben állnak soha ilyet még nem láttunk,ezután minket is szét rakott és én is törtem előre de egyszerűen nem volt semmi a tankok halhatatlanok lettek.Ilyen buggal még sosem találkoztunk.
  • LordLoss
    #641
    mindenki ezekre a messze hordó ágyukra épít a ruse-ban tiszta szánalom az ilyenekt úgy hívják cemper miért nem képesek normális gépesített hadosztályokat létrehozni?
  • Peakman
    #640
    Sajna az eladások nem olyan fényesek :(
  • HunZsoci
    #639
    Pár napja már tolom én is, nekem nagyon nagyon tetszik eddig a játék, pedíg sok másfajta stratégiával is játszottam, de ez az egyik legeredetibb játék amit eddig láttam... Több vs többet még nem is akartam játszani, nekem 1v1 be eddig kivétel nélkül 1percen belül adott ellenfelet, soha nem volt szakadásom sem eddig, ez pedíg kb. a Starcraft2 vel megfelelő eredmény amit én láttam, még Company of Heroesban is többet vártam sztem ellenfélre, ami azért nem rossz teljesítmény egy olyan játéktól, ami még a fejlesztők szerint sem 100% most jelenleg, DE legalább dolgoznak rajta!

    Ami ellenszenves sok embernek, így kezdetek kezdetén NEKEM is az volt, hogy itt szinte nincs mikro, legalábbis nem ezen múlik, mára kiváltképp tetszik, mert annál többet kell taktikázzak-gondolkodjak, nekem nagyon bejön a játék, remélem jó úton fogják fejleszteni tovább, én még sokat látok bele ebbe, már csak egy jó támogatás/eladási statisztikák kellenek ennek a játéknak, az ötlet nagyon frankó, örülök hogy megvettem!
  • donatus13
    #638
    Na ez derék :D
  • Peakman
    #637
    Addig ne zavarjon amíg csinálják hozzá a patch-eket, stb ... Lehetne roszabb is, mellesleg nyilvánosan beallották a hivatalos fórumon úgymond, hogy mekkora barmok. :)
  • donatus13
    #636
    Hát én ezt értem,de fejlesztési idő alatt nem jöttek re a steam hibáira ? tetszik a játék játszom is vele eleget csak nah...
  • Peakman
    #635
    Inkább a Steam félkész. Egyébként már dolgoznak rajta ezerrel. Fejlesztők sem akarják kárbaveszni az egészet.
  • donatus13
    #634
    Egy dolgot sajnálok a játékban,hogy kurva kevesen játszák, ranked 2 v 2 ben vagy 10-20 perc mire talál valami ellenfelet aztán meg szét kapcsol meg ilyenek. 1 v 1 még tűrhető de ott is gyakran 5-10 percet minimum kell várnom.Igen sűrűn elő fordul az is ,hogy meccs közben a hibátlan pingek mellett random kivág valakit a 4 emberből és total victoryt ír neki...Szóval szerintem még mindig nagyon félkész a játék.
  • ajem kisa
    #633
    Szerintem nemvolt vészes az a pálya (ha azaz, amikor lekell rakétázni a csajt, és nemszabad elérni az ellennek a 2000-et?!)!
    Amúgy #602-ben levan írva egy olyan terv, amit nekem is sikerült (a 602-es hsz nélkül)megcsinálni! A videókban és a dumákban elmondanak egy rakás segítséget!
    A messziről nézett terepasztal is jól átlátható lesz (szerintem)!
  • Eagle16
    #632
    :D

    Én most az utolsó előtti pályával szenvedek, na az tényleg durva.
    Már kb. 4-5-sör kezdtem elölről, de mindig elbukom, mert annyi helyre kéne egyszerre figyelni...én meg szeretek megfontoltan játszani, nem így kapkodva...
  • meteoreső
    #631
    Az elmúlt 5 évben én még nem káromkodtam ennyit játékban mint ebben.
    a játék vége fele már 4-5 helyen kell egyszerre csatát vívni.
    Mivel a gép minden helyen egyszerre támad és te csak egy helyen tudsz lenni egyszerre és vezényelni, így mire mosolyra fakad az arcom és gyötrelemmel nyerek az egyik helyen a 3 szoros túlerővel szemben, visszanézve a másik helyen már rég nincs seregem. ÁÁÁ
    Ezt még nehezíti a néha videókat bejátszó gép ami elkapja a kamerát.
    Magatehetetlenül hagyva az egységeimet.
    Csak dacból jászottam végig olyan nehéz és elég morbid hogy pont az utolsó pálya a legkönnyebb a játékban :)
    Ha engednék hogy legyen benne pillanat állj és minden csapatomnak elmondhassam mit csináljon akkor számomra ez lenne minden idők legjobb stratégiája, így meg a legszebb és végigszenvedtem...
  • Peakman
    #630
    A, Időlimit nélküli végtelen erőforrásos, akár 2 órán keresztül elhúzódó szélmalomharcokat nincs kedvem játszani.
    B, A rush minden játék része, ha senki nem támad, akkor senki nem nyer.
    C, Tudod kit hívj melegnek ...
  • donatus13
    #629
    Peakel játszottunk párat és ha nem tudtak lerusholni mi nyertünk most meg nem játszanak velünk:( derék játékosok.pedig jeff el is játszottunk párat de ők nem sírnak mindig jönnek csatázni.Ne vegyétek át az ilyen meleg stílust, és azt mondja ,hogy olyan szarok vagyunk ,hogy nem játszhat velünk :D:D:D:D:D Valakinek van kedve 2 v 2 re majd jöjjön.
  • donatus13
    #628
    jött patch:D végre.
  • Peakman
    #627
    A, Nem vittél felderítést és leambusholtak ugyanabból az erdőből.
    B, Sose az erdő szélén küldjük az embereket, hanem valamivel bentebb, ahol a szóródás miatt nem lógnak ki.
    C, Mielőtt lelépünk az úttestről szétnézünk mindkét irányba.

    Remélem segítettem :).
  • REPS0L
    #626
    Sziasztok!

    Jó kis játék ez, de néha nagyon idegesítő :(
    Megyek az erdőbe a kis emberkéimmel, erre egyszercsak azt látom hogy lepusztult a fél seregem amikor éppen mással foglalkozom, és miért? úgy mentek az erdőbe hogy kilógott a fele és leírtották őket :(
  • donatus13
    #625
    Jelentettem is tüstént :D valakit érdekel megvan a replay elküldöm, most játszottam először cheater ellen.
  • donatus13
    #624
    Tudja valaki hol tudom jelenteni?
  • donatus13
    #623
    johnny knoxwille akkora cheater mint állat ilyen meccse tti még nem láttatok. 15 perc alatt 4 administrative 6 depoból de most jön a finálé körülbelül 15 air base és vagy 60 hevy bomber 30 fighterrel teljesen vadálat középen 3 armorbase 50 légvédelemmel és ágyúval úristen ekkora csitet életemben nem láttam. fel is rakom valahova a replayt ha lehet.
  • HunZsoci
    #622
    Na így már mindjárt más! Köszönöm mindenkinek aki segített.
  • donatus13
    #621
    Ruse demot kell legyilkolni és utána indíthatod a telepítést a dvd ről:)
  • HunZsoci
    #620
    Áhhh, fasza, fent van a demo igen, én meg csak nézek hogy mi merre, mert egyszerüen NEM akarja dvd-ről telepíteni, eszem megáll...


    Most akkor mi a teendő, gyakjak le mindent demo-t is, és ugy megint előről mehet minden, immár Dvd-ről?