792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • cs1rk3
    #752
    új karakter (női) de csak aki megvette a dobozos kf gold kiadást .de azt hallotam hogy agusztusban unlockolják.
  • TheGrinder
    #751
    30ft ide vagy oda az már nem számít. Ha jól számoltam ~1085ft lenne steamen 75%-os kedvezménnyel ami 3.49€. Itt meg 4.48$, ami ~1115ft. :)
  • Guren
    #750
    szerintem haverod még várjon egy kicsit, június végén kezdődnek a steam akciók. hátha úgy olcsóbb lesz. gondolom killing floor summer event is lesz megint.
  • TheGrinder
    #749
    Passz, eddig én sem találtam semmi változást. :D Kösz az infót BAk3R, haverom pont meg akarja venni. :D
  • Guren
    #748
    mi volt ma az az 500 megás update? sehol nem találok semmit.
  • BAk3R
    #747
    4,48 euróért van most a green man gaming-en.
  • TheGrinder
    #746
    Csináltam egy magyar Killing Floor Steam csoportot. A másik csoportban már nem nagyon játszanak, meg az adminok sem nagyon válaszolgatnak az emberek kéréseire. Aki szeret KF-ezni és szeretne magyarokkal játszani, az csatlakozzon bátran.
  • vegytek
    #745
  • Balázs 17
    #744
    consolba beírod ilyenkor, hogy suicide, aztán ennyi
  • Szikorarobi
    #743
    Nekem nagyon tetszik a "Segítség! Elakadtam! (Segítség!)" forum tema.
    Az elobb jatszottam HOE West londonon es a hatso treadernel levo alagut bejarat mellett van egy villanyoszlop. Na oda beakadtam mikozben baltaztam a Fleshpoundot. Meg is haltam egy ido mulva. Na ha akkor tudtam volna, hogy van ilyen topik, biztos beirok. Hatha tudtatok volna segiteni.
  • TheGrinder
    #742
    Killing Floor magyar csoport Bár ahogy látom, nem nagyon játszanak vele.
  • ZweiTiger
    #741
    Rendben meglesz :). Majd beszélek a magyar steames csoport egyik készítőjével , mert régebben csináltak.. és velük kéne összevonni a dolgokat :D

    Remélem elnyerte tetszésedet a honlap. Jelentkezz szerkesztőnek :D.
  • TheGrinder
    #740
    csináljatok egy steam csoportot, ts szeró az van, csak 1 csapat kellene, haverommal jelen pillanat is toljuk.
  • ZweiTiger
    #739
    Na akkor bemutatom már az új közösségi oldalt... vannak még hiányosságok , de igyekszem pótolni majd a dolgokat :)

    Reklámozzátok , hogy új magyar KF közösség legyen :) !

    http://www.killingfloor.errornet.us/
  • ZweiTiger
    #738
    Örülök neki... :D. Épp arra várok , hogy kirakják SG-re is a honlapot... valamint egy Teamspeak szerót sikerüljön bérelni :)

    Amúgy már a dizájn fullra kész , letöltések is , egy-két leírás is , és a szerverek kínálata is be van rakva. Haladok... :D Csak lassan , de miután megnyitom a honlapot remélem sokan fognak jelentkezni szerkesztőnek :)
  • Balázs 17
    #737
    ha tényleg lesz oldal én megyek =)

    de csak is HoE szerót:D
  • ZweiTiger
    #736
    Jobb később mint soha.... :D Még újra lehet éleszteni ezt a közösséget , mert még pezseg csak nincs ami összefogja!

    Háát.. én megoldom. Amúgy nem tudtam , hogy a kf.hu megszűnt.. ha tudtam volna , hamarabb is készítettem volna :D
  • MerlinW
    #735
    3 évet késtél a dologgal:)
  • PuertoRico69
    #734
    RELMÉLEM MINNÉL TÖBBEN LESZÜNK ÉS EGY NORMÁLIS KÖÖSSÉG ALAKUL KI!! :)
  • ZweiTiger
    #733
    Május 15. körül nyit meg a magyar killing floor közösség honlapja.. vagy ekörül. Persze lesznek szerverek is... :). Leírások,patchek,letöltések,hírek minden :)
  • PuertoRico69
    #732
    jólenne egy magyar szeró :D ha tud valaki írjon már pls !!
  • Balázs 17
    #731
    lehetne már vmi új perk vagy lvl =)
  • Dj Tommy
    #730
    Remélem idővel, majd lesz külön DLC-ben a Csaj karakter.
  • Guren
    #729
    köcsög húzás
  • ZweiTiger
    #728
    Amennyiben ez a banner mindenkinek megfelel ide a fórumba , kérjen írjon a fórumba!
    A nyíl alatt lenne a magyar közösségi oldal




  • ZweiTiger
    #727
    Azt nagyon szépen megköszönném :).
  • kifli
    #726
    Amennyiben elindul az oldal, és találtok szerkesztőket is (én valahogy nem érzem magam erre alkalmasnak :D), gondolom, kellene majd, az oldalhoz tartozó, kf szerver is. Ebben a részében, pedig, tudok segíteni :)
  • ZweiTiger
    #725
    Úgy értve nekem kellenének szerkesztők :)
  • ZweiTiger
    #724
    Üdv Mindenkinek!

    Sajnálattal láttam , hogy a magyar killing floor közösségi oldal... szinte már megszűnt létezni , vagy csak én nem találtam meg. Gondoltam megkérdezem tőletek , hogy lenne e kedve valakinek segíteni nekem , egy KF magyar oldalt létrehozni. Természetesen szerkesztői poszt érdekelne , a többit megcsinálnám :)
    Várom válaszotokat , akit érdekel az írjon emailt , vagy írjon it , vagy írjon privátot :)

    [email protected]

    Üdv :)
  • kifli
    #723
    Van itt olyan, aki bérel szervert, vagy akar bérelni? :D
  • cs1rk3
    #722
    steam/steamapps/common/killingfloor
  • Balázs 17
    #721
    hol találom a játékot? mapokat szeretnék betenni, mert szerverről 1év mire letölt egyet
    kösz
  • tototto
    #720
    nem emlékszem fejből de asszem valami host game vagy ilyesmi a főmenüben, ott lehet szervert létrehozni, ha rányomtok egyből felugrik egy ablak melyik portokat kell megnyitni ha routert használtok, és ott tudjátok beállitani melyik mapok, milyen nehézségen, milyen hosszúságú mapok legyenek, illetve letudjátok jelszavazni is hogy csak ti tudjatok játszani
    ha routert használ aki inditja szervert mindenképp kikell engedni az adott portokat hogy a többiek tudjanak hozzá csatlakozni
  • Diablo50
    #719
    Ez az végre Én is megvettem a Killing Floort mert 85%-os akcióban van a Steam-en ! Persze nekem teljesen jól működött törtön is de nagyon szeretem ezt a játékot és nem érdekel hogy a törtön mnár majdnem mindenem 6-os volt inkább tolom Steamen :P és kezdem újra 0 ról :D
  • szutyi93
    #718
    Sziasztok!

    Megvettem a játékot steamen meg pár haverom. Hogy tudunk szervert csinálni és hol kell nézni melyik részben hogy jó legyen?
  • lalakov
    #717
    A barátaim 1 Ft-ért sem vesznek játékot. Van játékom amiből csak azért kell a warezt használnom (holott megvan eredetiben), mert a kettő nem kompatibilis, ők meg képtelenek pár száz forintért megvenni.
  • MerlinW
    #716
    Általában 2-3 napig, de most ne ezen a 600Ft-on spóroljunk:)
  • lalakov
    #715
    A vendégbelépőt próbálta már valaki? Meddig érvényes?
  • kifli
    #714

    Ez van benne:

    Killing Floor
    Killing Floor Outbreak Character Pack
    Killing Floor: Nightfall Character Pack
    Killing Floor: PostMortem Character Pack
    Killing Floor "London's Finest" Character Pack
    Killing Floor: Steampunk Character Pack
    Killing Floor - Steampunk Character Pack 2
  • Balázs 17
    #713
    lehet most beszerzem én is, de ha packet veszem meg abban minden benne van?