792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • grebber
    #232
    Pályaszerkesztő verseny pályái letölthetőek!!
  • tototto
    #231
    jah okés csak gondoltam keresek másik boltot ahol olcsóbb, mert kitudja mikor lesz itthon ha lesz egyáltalán :)
  • Serpa
    #230
    írt a TWI srác.
    a héten ő vagy egy jobban képben lévő egyén megérdeklődi és megírja nekem, h hogy is lesz a magyarországi dobozos megjelenés, most már megvárom azt ...
    :)
  • tototto
    #229
    innen elvileg 10.73font most és 1 font a szállítás, na ehhez mit szólsz? :)
  • Serpa
    #228
    na, rákérdeztem TWI-nál, h mikor jelenik meg nálunk dobozban.
    majd megírom a választ.
  • CopyKing92
    #227
    nemcsoda hogy nem indul.. :D
  • tototto
    #226
    Steam\steamapps\common\killingfloor\System\KillingFloor.ini

    ez tárolja elvileg ha kitörlöd a defaultal felülirja és jó lesz
    de ha nem segit akkor törölheted az összes init ebből a könyvtárból
  • Rowlend
    #225
    köszönöm a segítséget. Akkor Teszek még egy kis ramot a masinába.

    De lenne még egy pici probléma, Direct3D 9.0-ról átraktam software-re hogy hátha jobban megy majd, de azóta a játék nem akar elindulni. le töröltem és újra raktam de akkor se. Ilyenkor mit tegyek? És tudom hogy hülyeség volt lerakni software-re :D csak tesztelgetni akartam
  • CopyKing92
    #224
    furcccsa nekem a L4D jobban szaggat mint a KF 2GB rammal :S:D
  • tototto
    #223
    biztos hogy a ram kevés neki, mert én nekem régen az ut2k4 jól ment 512 rammal, de a red orchestra amit ugyanez a csapat csinált ut2k4el megegyező enginel ugyanigy lassu volt a betöltés, 1 de méginkább 2 gigával már tökéletesen gyors volt
  • Rowlend
    #222
    de akkor a left 4 dead? abba enyhén több zombi van és nagyobb terek és nem beszélve a grafikáról.
  • bosco05 #221
    márpedig gép gond lesz, kevés a ramod
  • Rowlend
    #220
    Megvettem én is a játékot de van vele egy pici gond.
    Nagyon lassan tölt, ez persze szerintem az én hibám de hátha tudtok valami okosságot mondani. Szóval nagyon lassan tölti be a játékot, első Wave-re sose érek be mindig a 2. végére :/

    Gépem:
    2.4GHz-es proci, 512 ram és ati radeon 9600Pro videókártya. ("vegyél új gépet" válaszokat nem kérek köszi) és a netem pedig 8mb/s-es de a Cod4-től kezdve az oblivionon át egészen a left 4 deadig mindegyik elég gyorsan betöltött (cod4, l4d multiba) de ez nagyon durván sok idő. Előre is köszi a segítséget
  • CopyKing92
    #219
    amúgy ez a RoyalMail ojan kibaszott jó? :D hogy 3 fontért viszi a cuccokat? :D mert nekemis a ruhára 3 font volt a postakölcség... :D ide angliábol 10 nap alatt ide is jött. :D
  • tototto
    #218
    szerintem play.com se szállitana olcsóbban, és a 3fontos kb 1000ftos szállitás még Magyarországon is olcsónak számit :)
    galaxis pl a szomszéd utcába is 990ftért viszi el :D
  • Serpa
    #217
    ismerem, csak nekem nem ér meg 18 fontot a KF ^^
  • tototto
    #216
    ha csak ez tart vissza akkor:
    game.co.uk
    szállítási költségek
    országok ahova szállítanak
  • CopyKing92
    #215
    szerintetek nem lett nagyon erős, és könnyű a katana? :D / nem zavar... SŐT!egész nap azzal tolom XDD /
  • Serpa
    #214
    ha szállítanának Európa ezen szegletébe onnan, már megrendeltem volna, de mivel nem, várni kell :)
  • tototto
    #213
    hát igen, már kapható külföldön, reméljük lecsap rá valaki itthon is hamarosan, majd kiderül, mindenesetre ha tudok valami infot majd írom :)
  • Serpa
    #212
    remélem nem 2 éves késéssel, mint a RO esetében.
  • CopyKing92
    #211
    mi az a hama? :D
  • Prince23
    #210
    Van egy hama szoba

    network: anyadseszeret2!
    pw: lol
  • CopyKing92
    #209
    nekem az új map fps laggos :S
  • CopyKing92
    #208
    jah-ja:Ð
  • tototto
    #207
    nagyon jó az új pálya meg a fegyverek is tetszenek
  • CopyKing92
    #206
    őőő krédésedben a válasz? - http://www.killingfloorthegame.com/ - HeavyMetalContent?:D
  • CopyKing92
    #205
    ki anyázott cuncimókus? >.<
  • terribad
    #204
    úgy látszik csak anyázni kell az sg-n és már pakolják is be a tartalmakat, keep it up
  • CopyKing92
    #203
    akkor is hol a faszomba van az a tetű dlc... az a rohadt AK kibaszottul kéne:D XDDD
  • terribad
    #202
    neme?



    #161-es kommented dátumát meg hadd ne idézzem ide

    hülye kis fasz
  • CopyKing92
    #201
    asse tod mi ez a game nah huzzá a faszba :D
  • terribad
    #200
    ügyi vagy, kapsz is egy érmet érte

  • CopyKing92
    #199
    EZEK A KÖCSÖGÖK MÉG MEDDIG VÁRATJÁK AZ ÚJ DLC-T? xdd MÉG A KARAKTER DLC-T IS MEG VETTEM... :d
  • xNoodlex
    #198
    OK én nem értek hozzá, csak küldöldi tech fórumon javasolták, hogy ugyanannyi legyen mint a ram. De olyat is olvastam, hogy 4 giga mellé felesleges (amiben lehet is valami mert 30-40% kihasználtságnál még nem volt nekem több), de úgy tűnik egy két progi mégis csak hiányolja. Most kipróbáltam 2 gigával ahogy mondtad és megint elkezdte a hibaüzis kiugrálást, de 2,5-3 gigával már jó..
    Egyébként miért baj, ha 4 gigát állítok be? (mert én semmit nem vettem észre, miután beállítottam)
  • bosco05 #197
    igen, de a windows alapból eképpen állítja be
  • werkfilm
    #196
    The Paging File
    Windows XP by default uses a System managed paging file that works well and it is highly recommended to leave it alone.

    "In modern operating systems, including Windows, application programs and many system processes always reference memory using virtual memory addresses which are automatically translated to real (RAM) addresses by the hardware. Only core parts of the operating system kernel bypass this address translation and use real memory addresses directly. Virtual Memory is always in use, even when the memory required by all running processes does not exceed the amount of RAM installed on the system. All processes (e.g. application executables) running under 32 bit Windows gets virtual memory addresses (a Virtual Address Space) going from 0 to 4,294,967,295 (2*32-1 = 4 GB), no matter how much RAM is actually installed on the computer. In the default Windows OS configuration, 2 GB of this virtual address space are designated for each process' private use and the other 2 GB are shared between all processes and the operating system. Normally, applications (e.g. Notepad, Word, Excel, Acrobat Reader) use only a small fraction of the 2GB of private address space. The operating system only assigns RAM page frames to virtual memory pages that are in use. RAM is a limited resource, whereas virtual memory is, for most practical purposes, unlimited. There can be a large number of processes each with its own 2 GB of private virtual address space. When the memory in use by all the existing processes exceeds the amount of RAM available, the operating system will move pages (4 KB pieces) of one or more virtual address spaces to the computer's hard disk, thus freeing that RAM frame for other uses. In Windows systems, these "paged out" pages are stored in one or more files called pagefile.sys in the root of a partition."

    - RAM, Virtual Memory, Pagefile and all that stuff

    Default - Windows XP will automatically set the paging file to the following size based on how much RAM is in your system.

    Less than 1GB of RAM
    - Initial size (MB): 1.5 x the amount of RAM in your system
    - Maximum size (MB): 3.0 x the amount of RAM in your system (32-bit PF Size Limit = 4095 MB)

    More than or equal to 1GB of RAM
    - Initial size (MB): 1 x the amount of RAM in your system
    - Maximum size (MB): 3.0 x the amount of RAM in your system (32-bit PF Size Limit = 4095 MB)


    - What is the Page File for anyway? (Microsoft Performance Team)

    Notes - A properly configured paging file will not resize (increase) so long as the Initial size is set large enough and you have not run out of available RAM. Allowing the paging file to resize is recommended for unforeseen memory intensive situations and will prevent "Out of Memory" error messages from occurring. Any resizing will reset to the default Initial size upon reboot and will not cause any permanent fragmentation of the paging file. Setting the Initial size too large has no negative impact on system performance except to waste disk space if it is not used. Since disk space is usually plentiful it is safer than setting it too small. All arguments about setting the paging file smaller are to conserve disk space and have nothing to do with performance. A permanent solution to this is to add more RAM to your system. It is a good idea to have at least 1 GB to 2 GB of RAM in a PC today. A simple test to determine if you need more RAM is to use you PC for a whole day without rebooting, then look at the Task Manager (Ctrl-Alt-Delete), Performance tab. If the "Commit Charge - Peak" is ever higher than the "Physical Memory - Total" your system could benefit from adding more RAM. When you change the amount of RAM in your system with a System managed paging file, Windows XP will automatically adjust the paging file size for you.

    Optimization - If you have more than one Hard drive in your computer you can create a second paging file on the other physical Hard drive, which will increase paging file performance. Windows uses an internal algorithm to determine which paging file to use for optimal virtual memory management.
  • CopyKing92
    #195
    2GB-m van. akkor 1024 re a virtuálist?
  • bosco05 #194
    Az, hogy ezek nem olyan dolgok amiket össze vissza állítgathatsz. Aranyszabály, hogy a virtuális memóriát a ramod felére KELL állítani. Ugyanúgy ahogy 2+2-re négyet KELL, hogy kapj. Csak segíteni próbáltam, mivel láttam, hogy hülyeséget csinálsz, ráadásul még tanácsolod is pár embernek :)
  • xNoodlex
    #193
    Mi az hogy kell..