792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • BAk3R
    #312
    Na kezdek belejönni, egész jó ez a játék. Irányítást is magamra szabtam faszán :) Pénzkeresésre van valami hatékony módszer, mert a 2ezer feletti fegyverekre sosincs pénzem, muszáj mindig páncélla meg lőszerre is költenem. Az idegesít néha, hogy a trader van, hogy olyan messzi van, hogy addigra érek oda, hogy marad vagy 10 másodpercem vásárolgatni. De egyébként totál élvezhető meg minden, simán megérte azt az ezrest :)
  • vegytek
    #311
    Ezt mondtad. Elolvastam a leírást és tényleg benne van. köszi
  • Vadnokedli
    #310
    Sharpshoter-(legdrágábbfegyó)-középsőegérgomb.
  • vegytek
    #309
    egyik játékosnál láttam, h a fegyvererén (célzó)lézer van. azt mégis hogyan lehet megcsinálni?
  • Vadnokedli
    #308
    alapjárat: Caps Lock(nekem jo is ezen :])
  • tototto
    #307
    persze, belehet állítani menüben melyik gombra aktivizálódjon a mikrofon
  • BAk3R
    #306
    na már kipróbáltam, hát érdekes eddig :)
    van valami beépített dumáló, mint a l4d-nél vagy, hogy lehet itt kommunikálni egymással?
  • tototto
    #305
    én még nem tapasztaltam, de olyan már volt hogy a map a szerveren nem töltődik be és akkor csak az f10 segit hogy a főmenübe visszajussak
    de az is igaz hogy én csak haverokkal játszok saját szerveren + ts :)
  • vegytek
    #304
    nálam is és tesomnál is map váltáskor kifagy a játék: bejön a loading...-os képernyő, ahol leírás van pl. a szörnyekről és nem megy tovább. feladat kezelőben "nem válaszol" a státusza vagy néha időtúllépés miatt kidob a játék főképernyőjére.

    tapasztaltátok már ezt?
  • Vadnokedli
    #303
    én még akkor vettem amikor meg jelent de nem nagyon kockulgatok
  • Viktor99
    #302
    Szerintem is megérte! Én csak azt nem értem amikor van kb 30hp-ja és az istenért nem gyógyítaná magát és miatta vesztünk :(
  • Vadnokedli
    #301
    de megéri. xd
  • BAk3R
    #300
    oké, megvettem :)
  • wesker24
    #299
    A 2 DLC csak + character packot tartalmaz !
  • wesker24
    #298
    Nekem is nagyon bejön a Killing Fllor bőven megérte az 1K-t és én is többet játszok a KF-el mint az L4-vel !!
  • vegytek
    #297
    én mikor még 2szer ennyi volt akciósan elgondolkodtam, h megvegyem-e. az egyik ismerőstől kaptam 3 napos próbajátékot. 3.nap végére leárazták ennyire a játékot, így vakon megvettem a tesomnak is. neki is nagyon bejön.
  • vegytek
    #296
    dlc-k csak skin-eket adnak hozzá
  • vegytek
    #295
    az kb 1K HUF, annyit bőven megér. így a hónapban kb 4 csokival/sörrel vagy 2doboz cigivel kevesebbet fogyasztasz :)
  • tototto
    #294
    simán megéri, mi haverokkal jobban elszórakozunk KFel, pedig megvan L4D is mindenkinek :)
    ennyiért meg pláne megéri
  • BAk3R
    #293
    Hali! Ez a játék mennyire fasza? Úgyértem mennyire élvezhető stb? Gondolom nem egy left 4 dead de azért megér 3.75 eurót?
  • cs1rk3
    #292
    LoL :D
  • tototto
    #291
    azt a játék dobja be ha mondjuk egymás után lősz két fejest távolra vagy valami szép meg mozdulást csinál valamelyik társad
  • vegytek
    #290
    * használni/előhívni
  • vegytek
    #289
    mivel tegnap vettem meg, így csak most néztem be ebbe a topikba. hogy lehet a belassulást használni?
  • vegytek
    #288
    én is ma vettem meg, sőt küldtem egyet ajándékba a tesomnak is
  • balee4
    #287
    Na én meg most vettem meg, filóztam a 7 eurós ajánlaton is, de örülök, hogy vártam vele. :D
  • Viktor99
    #286
    Ma reggel vettem meg 7 euróért :D
  • tototto
    #285
    akcióban holnap 18:00ig a játék csak 3,74€ kihagyhatatlan akinek még nincs meg, Viktor te meg a legjobbkor vetted meg :P
  • tototto
    #284
    próbáld meg hogy a system könyvtárból törlöd az iniket vagy az egész könyvtárat hogy ujra töltse le, lehet valami beállitás nem tetszik neki
  • Viktor99
    #283
    Szevasztok, most vettem meg a játékot, fel installáltam és mikor el akartam indítani ez fogadott... Nem tudom mi a baja kaptam múltkor guestpass-t és akkor jó volt :/
  • cs1rk3
    #282
    Van steamos magyar sero lehet csatlakozni :)
    Ip.85.236.109.25:7957
  • c115
    #281
    Akinek jönne klánba , írjon: [email protected]
  • cs1rk3
    #280
    Heheheh kardosköcsög xD :P
  • tototto
    #279
    most steamen karácsonyi akció keretében 7.5€ az ára a játéknak!
  • grebber
    #278
    Defence Alliance 2 mod tölthető!
  • c115
    #277
    HAMACHI:

    KILLING FLOOR HUN 1 Pass: MAGYARVAGYOK
    KILLING FLOOR HUN 2 Pass: MAGYARVAGYOK

    skype:kaszas402
  • Vadnokedli
    #276
    talán nem az achivementekért kéne játszani ._. de amúgy egy körben kell meg ölnöd 2 scrake-t(fürészest) láncfürésszel


    clot - kis alapzombi
    gorefast - kardosköcsög
    crawler - földönfutó kis bogár cucc
    stalker - láthatatlan picsafüst
    siren - az a sikolyto bizbaszom
    flesh pound - az a sárga világítós köcsög
    scrake - ugye fürészes
    husk - tűzetlövősköcsög
    patriarch - a fő zombigenyó
    bloat - az a hányós szakács
  • wesker24
    #275
    Az egyik az hogy ölj meg 25 lángoló monstert nyilpuskával !

    A másik meg az hogy ölj meg 10 monstert miközben a csapattársad hullájából eszik !
  • SzocsA
    #274
    és mi ez a két activements?

    Hot cross fun:
    kill 25 Burning speciemens wit crossbow - nyírjak ki egyszerre 25 zombit nyílpuskával?

    Dignity for the Dead:
    kill 10 specimens feeding on dead teammates corrses?????
  • SzocsA
    #273
    nem tud valaki egy olyan oldalt ahol le vannak írva hogy melyik zombit hogy hívják mert van olyan zombi aminek még nem tudom a nevét
    így nehéz megcsinálni a 65 activementet!

    van olyan aminél azt írja hogy nyírjak ki 2 scakrest láncfűrésszel de melyik az nem a stihles zombi?