28
  • winnie
    #28
    izé. ebben nem tudok belekötni:)

    teljesen jogos. az egó és a hiúság nagyon nagy urak. (fel sem merült bennem, hisz pozitív oldalról közelítettem meg, de másik oldalról ezek is megállják a helyüket. igaz, ekkor sem a pénz a lényeg, de attól még bőven akad ilyesmire példa.)
  • rumkola
    #27
    kurvajó lesz
    :)
  • bigjoe
    #26
    Winnie! Nagyon szép gondolat amit írtál és remélem, hogy nagy részben igazad is van.. De ne feledd az emberi tényezőt.. Sokan nem tudnak leállni és azt hiszik körülöttük forog a világ. Szóval soxor nem a pénz, hanem az egó és a hiúság dominál...
  • bippo
    #25
    #14,#20: A felsoroltakkal én is szívesen néznék sorozatot.
    egy Wedge+rogue squdront imádtam, de pl. Han Solo ep.4 előtti kalandjai is jók, ahogy szivatták egymást Lando-val. Meg Boba Fett is király arc.
    (persze a nagy álom a Thrawn könyvek filmre vitele, de abból soha nem lesz semmi, meg a mai tömegigények mellett csak elrontani lehet.)

  • Etinger
    #24
    és a Róma?az is kábeles nem? de mégis volt pénz.. egy darabig :)
  • winnie
    #23
    költségvetés? a scifi még amerikában is rétegműfaj, szerintem az SW is kábeltévére fog menni, ami elve csekély anyagi lehetőségeket jelent.

    másrészt meg mindig azt olvasom, hogy "le a feldolgozásokkal".
  • m minnifield
    #22
    lucas azt csinál a saját agyszüleményével amit akar.

    van pár karakter abban a filmben, aki saját sorozatot is kaphatna. landotól meg hantól százezer részt is megnéznék.
  • Soundmaker
    #21
    Na akkor mégegyszer az URL :D

    X-Szárnyúak Könyvsorozat
  • Soundmaker
    #20
    Öhm.. bakker ha már sorozat.. Miért nem csinálják meg az X-SZárnyú könyvsorozatot? Abban nem sokat szerepelek Han és Lukék,arról szól az egész könyvsorozat hogy az Endori csata után Wedge Antilles újraszervezi a zsiványkommandót új pilótákkal. A Könysorozat marhajó, van benne egy új pilótagyerek akiről később kiderül hogy erőérzékeny, mert a nagypapi Jedi volt, így Luketól némi órákat vesz, és egy egész osztag életét meséli el a könyvsorozat, akiknek végül is kijut a szerep Coruscant felszabadításában. Marha jó sori lenne belőle csak ugye Lukács bácsi nagyon háklis azokra az ötletekre amiket nem ő írt, szóval sosem lesz sorozat belőle :(

    akiket esetleg érdekel és még nem találkoztak vele:
    X-Szárnyúak Könyvsorozat sorozat

    BSG szintű sorit lehetne belőle rittyenteni :)
  • winnie
    #19
    "Szerintem Lucas már eleget keresett ahhoz, hogy már ne a pénz legyen a fő motivációja a filmkészítésben..."

    bizony. földhöz ragadt, magyar fórumozós gondolkodás, hogy hollywoodban mindenki csak pénzt akar keresni. ha nekem lenne egy ilyen gyerekem, mint az sw, akkor bizony én is önmegvalósítanék, bővíteném az univerzumot, tamagocsiznék vele, mert lenne rá lehetőségem és nem érdekelne, hogy hány nulla van a bankszámlámon.

    épp ennek lehetne örülni, hogy ha valaki már élvezetból dolgozik, mert szereti a munkáját. (most komolyan, spielberg miért rendez még? jerry seinfeld miért lép fel még mindig stadionokban, hogy standupoljon? oprah miért vezeti még a műsorát?)
  • bitbandita
    #18
    Csak az a baj, hogy a HS-t nem Lucas követte el...

    bmw: mi a baj a mellékszereplőkkel? Elárulom, hogy egy-két karakter (van akit csak említenek a filmben, és még csak nem is mutatják) népszerűbb a rajongók körében, mint a főszereplők.
  • CaptainRumi
    #17
    Szerintem Lucas már eleget keresett ahhoz, hogy már ne a pénz legyen a fő motivációja a filmkészítésben...
    egyszerűen csak végig köztudatban akarja tartani a franchise-t többféle felületeket is kipróbálva (képregények, játékok, horrorregények) valamint több korcsoportot megcélozva (Clone Wars) mert ez tényleg csak az ő gyermeke és ugye a gyereket nevelni kell...

    A Star Wars meg olyan eposz amiről még rengeteg bőrt le lehet húzni, de hidd el őt jobban érdekli a rajongók star wars éhségének a csillapítása, mint a nullák gyarapítása a Kajmán-szigetek-i bankszámláján.
  • Sance231
    #16
    Lucas bácsi még több pénzt akar kifacsarni a Star Wars-ból, ezzel meg jól elcseszi a franchise-t, bár az is igaz, hogy manapság már a Holiday Special-re sem emlékszik senki sem.
  • BaliBoy
    #15
  • m minnifield
    #14
    ejj te, han, luke és leia mióta mellékszereplők?
    boba fett, lando, wedge stb. szereplésével viszont szívesen néznék sw sorozatot.
  • Világpolgár
    #13
    Én is így gondolom. Viszont egy Republic Era-ban játszódó sorozatot el tudnék viselni.(persze szerethető karakterekkel, kerek, egész történettel,nem túlnyújtva, á la Babylon5)
  • MrSpock
    #12
    Folytatást kellene megcsinálni,leszerződne Mark Hamill az öreg Luke szerepére,és mondjuk tanítaná az ifjú Jediket.Új kalandok meg minden,szerintem tökre jó lenne.Már úgyis megöregedtek a szereplők,és belehetne néha hozni kis epizódokra Hant-és tsat is:-)
  • blessyou
    #11
    Szerintem már eléggé túllihegett dolog ez a Star Wars.
  • Picizöldfül
    #10
    Én őszintén azt nézném meg egy sorozatban,hogy a 66-os rendeletet túlélt jedik hogyan bújkáltak,és hogyan végeztek velük Lord Vader és Birodalom katonái..és ilyen epikus-sírós-drámai john william zene menjen alatta ahogy kaszabolják őket!FUCK YEAHHHHH
  • Athor
    #9
    Boba Fett-et a képernyőre!
  • bmw
    #8
    Mellekszereplok, haaat.....
  • sandor8206
    #7
    az egyik főszereplőnek Boba Fett-et lehetett hallani, de inkább pletyka szinten, de ki tudja?!
  • Szefmester
    #6
    ááá.. ahogy ezta sorozatot elnézem, ez a két új élőszereplős is inkább a gyerekeknek fog készülni, lesz benne jar-jar és tsai..
  • Solten
    #5
  • Quantumleap
    #4
    Mellékkaraktereket a középpontba? Megismerhetjük az ifjú Han Solót? Vagy hogy Obiból hogy lett remete a Tatuinon? Meg Luke és Leya pólyáskorát?
  • MoToX
    #3
    Dejó hogy az Erő volt George Lucas édesanyjával :D
  • szily3
    #2
    Imádunk, Lucas Nagyúr!
  • sandor8206
    #1
    jó hír, remélem hamar lesz belőle valami!