391
Újabb Simbin játék!
  • batihu
    #231
    PTSims GTS 2010
  • batihu
    #230
    Elcsesztem! Itt van: http://www.sonicracingteam.com/downloads/PTSims_GTS2010_v2.1.exe
  • batihu
    #229
    Sziasztok! Csak azért, hogy legyen egy kis mozgás ebben a fórumban!
    Aki még nem látta:http://www.sonicracingteam.com/downloads/PTSims_GTS2010_v2.1.exe
    Szerintem az egyik legjobb mod a sorozathoz!
  • pointer4
    #228
    Raceon meg tartalmazza a race07et, az egész wtcc sorozatot meg sok extrát. A gtrevo kieget, 1800ér megveszed, akkor a nordschleifet kapod hozzá plusszban kb.
  • rdo
    #227
    Koszi szepen! Egyelore tort race on van a gepemen, majd meglatjuk megjon-e a kedvem ahhoz, hogy komolyabban is nyomjam.
  • Gio
    #226
    Race 07, Race07 Crowne Plaza, GTR evolution, STCC The Game, Race On.
    Igy jottek ki sorrendben elvileg. Mindegyik a Race07 ugymond kiegeszitoje, uj autokkal, palyakkal. De ezt meg tudod nezni a hpjukon is akar reszletesen. Es nincs tort szerver, steam es a jatek nelkul nem tudsz neten jatszani. De ez igy jo ahogy van, legalabb nem egy agyonmodolt, agyonhaxolt attekinthetetlen game.
    Szerintem a legjobban akkor jarsz ha Race07+evo kombot veszed meg. Az Stcc annyira nem terjedt el szvsz. A Race On meg eleg keves embernek van meg, itthon legalabbis.
    Mennyien toljak? jo kerdes, free szerver mindig van par ami tele van (wtcc). Az emberek nagyon nagy szazaleka nem tolja publikon, viszont eleg sok kozosseg van, kulfoldi es magyar ahol szervezett, zart szerveren nyomjak akar funbol vagy liga formajaban.
  • rdo
    #225
    Sziasztok,

    Viszonylag uj vagyok a temaban, mert nemreg lett kormanyom. Vki par mondatban ossze tudja foglalni hogy hogyan epulnek egymasra ezek a simbin jatekok? Mert nekem kicsit zavaros a race07, gtr evo, race on, stb.

    Melyiket jatszak neten sokan? Melyiket erdemes megvenni? (ha erdemes-e egyaltalan.. pl van-e tort server?)

    kocce elore is!
  • JUVEfun
    #224
    -high
    -85%
    -on
    130%
    -4%
    -9%
    -9%
    25%
    100%
  • batihu
    #223
    Itt próbáld meg:Kormány topic
  • TitaniumRR
    #222
    Meg tudjátok mondani, hogy az élethű pályaverseny-érzés milyen force feedback beállításokat igényel?

    Force feedback effects: ??? %
    Force feedback strength: ??? %
    Reverse effects: OFF
    Steering force: ??? %
    Steering vibration: ??? %
    Engine: ??? %
    Brakes: ??? %
    Curbs: ??? %
    Impact: ??? %
  • pointer4
    #221
    Még nem láttam sehol, steamen meg arany árban van.
  • Black Ghost
    #220
    A game-t meglehet már venni kiegészítő lemezként is?
  • CodeRed
    #219
    A fele nem jelent meg a fórumnak, mert sza*akodott a netem. Mostmár látom, hogy még ezen az oldalon is volt szó online AI-ról.
  • CodeRed
    #218
    Köszönöm!
  • Pitti
    #217
    Természetesen lehet.
  • CodeRed
    #216
    Az "m" és az "n" itt-ott lemaradt :-)
  • CodeRed
    #215
    Sziasztok!
    Tervezem megvásárolni a RACE ON-t, de lenne egy olyan kérdése, hogy
    lehet-e online versenybe AI-t hozzáaddolni?
  • modelcar
    #214
    Nekem demó van meg,de csak két pályát és két autót enged sajnos.Lehet megveszem eredetiben.
  • w77d
    #213
    most megcsináltam hogy újraraktam a race ont, most meg a gtr evo autói nem választhatók :( A pályák és a stáblista előhozható, de a kocsik nem...
  • w77d
    #212
    srácok fölraktam a GTR Evo kieget, azóta a race On rész nem elérhető. Hiába indítok race on ikonnal, a gtr evo lemezt kéri és azt is indítja..
  • w77d
    #211
    nna ez volt az... én hülye felnyomtam maxra XXXD kösz haver!
  • bardocz
    #210
    Field of wiew-et állítsd szerintem, ez a látószög. Másnak is volt ilyen gondja. Az a baj, hogy a texture detail alá van rakva, és páran belesnek a hibába, hogy felhúzzák azt is, nekem is sikerült:)
  • w77d
    #209
    sziasztok! megvettem a játékot. Lenne gy bajom vele: a nézetek olyanok mintha nézet távolításra lenne állítva. Akármelyik nézetet nézem egyszerűen szar. a belső nézetben olyan mintha kibaszott messze lenne tőlem a műszerfal, viszont a kormány itt van egészen közel, tehát nem az üléspozíció a szar. Külső nézetben még a kerekek is tojás alakúak a távoli nézet miatt. Nem találtam semmi zoom gombot :S
  • Black Ghost
    #208
    9 Giga körül kell lennie és igen ezt a játékot a multija miatt érdemes megvenni.
  • Fehercsoki
    #207
    Feltelepítve nektek mekkora a mérete?
  • Fehercsoki
    #206
    Bocsi hogy itt kérdezem meg,de Race.On.DVD5-GENTi ebből hiányzik valami?Illetve szerintetek a multija miatt megéri megvenni?
  • pointer4
    #205
    A RaceOn nem önálló játék, csak kieg, mint az STCC vagy az EVO amúgy. A Race07 az önálló alap játék.
  • JUVEfun
    #204
    Letöltheted a "nogrip"-röl és ezzel bővítheted a bajnokságokat ! /magyarul : csak kiegészítő a Race 07 és a Race on-hoz/
  • pointer4
    #203
    #153
  • totti10
    #202
    hello

    ez a DTM mod mibe van benne? vagy ezis egy külön játék mint a wtcc, stcc,race07, race on?
  • Fehercsoki
    #201
    Rendben,nem baj ha pár hónap,de olyan pályán szeretnék menni amit én találtam ki:)
  • pointer4
    #200
    Hát készíteni az nem tudom hogyan kell, de van topicja, ott segítenek ha komolyan bele akarsz vágni. Azt tudom hogy 1 pályát igényesen megcsinálni pár hónap.
    Én pl lusta lennék hozzá, inkább nogrip-ről töltögetem :D
  • Fehercsoki
    #199
    Milyen programmal lehet új pályát készíteni?
  • Black Ghost
    #198
    :D
  • pointer4
    #197
    Váltsd át a nyelvet, németül tuti mást ír ki.
  • Black Ghost
    #196
    Mit akarsz rajta át írni, azt hogy add-on mert szerintem azt nem lehet.
  • 007 Zolee 007
    #195
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki abban segÍteni, hogyan lehet a pályaválasztó menüpontnál új kategóriát létrehozni? Mivel ha új pályát rakok a játékba, azt ADD-ON kategóriába rakja és én ezt az addont szeretném átirni.
  • BladeW
    #194
    Az egy bug, majd javitjak
  • Black Ghost
    #193
    Azon kívül hogy a sorozatnak többféle neve volt, mit is kéne innen megtudnom!

    Igen 2000-óta csak német márkák mennek, de mint mondtam ez nem feltétel. Más kérdés hogy "idegen" márkáknak nem igazán érdemes itt indulni, hiszen azoknak ott a WTCC, vagy akár BTCC, STCC, ráadásul ezekhez nem kell egyedi "DTM-es" kasznit csinálni.
  • Laceee
    #192
    Nem is mindig DTM-nek hívták, nem véletlenül.
    http://hu.wikipedia.org/wiki/DTM