18
  • bmw
    #18
    A fox is egy fa.....
  • bencus11
    #17
    Nemá..Simán lehetne kicsit sötétebb a következő rész(lásd harry potter milyen sötét lett már,lassan félek..:D),tök hülyeség lenne újraosztani a szerepeket,szerintem egész jól eltalálták őket..
  • Szolnokboy1
    #16
    a F4 nem igényli az effajta erőszakosságot.
  • smaszi
    #15
    Tökéletesen egyetértek blitzy -vel...
  • blitzy
    #14
    Talán jobbá tenné a darkosabb hangvétel, de ez a "giccsesnek" titulált miatt se bánkódnék, szerintem alapvetően nem ezzel van a baj. Oké, hangulatváltás lehetne, főleg a dialógusokban, a jellemfejlődésekben (már ha ez lehetséges), de a legalapvetőbb, szerintem, egy jó... vagyis JOBB forgatókönyv lenne. A "darkosság" nem feltétlenül muszáj. Ezek szuper képességekkel rendelkező emberek, míg Batman és Vasember leginkább a technológiájának köszönheti hősségét, és persze jellemének. Szerintem maradhat a rózsaszín meseszerűség, a régi Superman filmeket például ezért szeretem. Nem magyarázkodnak benne, ő Superman és kész. Ők már valamilyen szinten "meseszerű" lények, nincs akkora szükség a a realisztikus ábrázolásra. Csak egy jó sztorira lenne szükség!!! De arra mindenképp.
  • Etinger
    #13
    Tim Story vol ta gyenge pont az egészben, elég lenne őt cserélni szerintem. Mondhatni Tim nem volt hű a nevéhez xD
  • torcipepe
    #12
    de miért a kategóriához gyártják a filmeket?? ahelyett hogy megcsinálnák normálisan és utólag mondanák meg, milyen korosztálynak ajánlott.

    a képregényt nem olvastam, de szerintem 1000%, hogy nem olyan bárgyú módon győzték meg az Utazót, mint ahogy a második filmben volt:
    -Csúnya, rossz fiú vagy Utazó!
    -Bocsánat Láthatatlan néni, többet nem csinálok ilyet.
  • codiac
    #11
    Ez a "restart" telyesen felesleges, ha csinálnának egy komolyabb hangvételű folytatást, azt szerintem jobban fogadnák.

    Cap, te is elég DARKOS vagy... :)
  • Riddick
    #10
    A filmben tökéletesek voltak a szereplők. Mindegyik fullosan illett a képregény szereplőkre. Szerintem csak rontani fognak rajta.
  • bigjoe
    #9
    Szerintem a fentiekkel fogják agyonvágni a filmet.. Én biztosan nem fogom megnézni. Utálom, ha cserélik a szereplőket. Ami azt illeti pont ezért ábrándultam ki a dallasból illetve a jóbarátokból...
    Uff..
  • Nethyrrea
    #8
    miért érzem azt hogy el fogják rontani....
  • Hedgehunter #7
    Ja ezt a filmet nem a szereplok rontottak el hanem a 12 ev besorolas... Tegnap neztem meg a Watchmen-t es az 16-os besorolas volt tortek is benne a csontok meg omlott a ver is rendesen (na meg persze a pucersag) egy kicsit sokkolo volt de mit vartam volna a 300 rendezojetol...
  • CaptainRumi
    #6
    miért van az, hogy el sem olvasom ki írta a cikket, de lazán leveszem a stílusból?
    na pl. ezért: "..sötétebb, darkosabb lesz a film." jáááááj
  • Librarian
    #5
    De tényleg, ha a cukormázzal volt a baj, MIÉRT a szereplőket cserélik le? :o Miért nem csinálnak akkor egy sötétebb folytatást? Ehh, hülyék.
  • sandor8206
    #4
    hát ja a vasember is milyen darkos volt már
  • gumibéka
    #3
    Ha láthatatlan nem midegy :)
  • ffxi
    #2
    Csak a csaj miatt nézem ezt a filmet. Remélem nem hol mi dé kategoriás nő lesz az új láthatatlan.
  • Blasta
    #1
    Chris jó volt fáklyának, sőt alapból nem a főszereplőkkel volt a legnagyobb probléma, hanem ezzel a cukormázzal