63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • halaszfi
    #22012
    Köszi.Mivel én 1 jelenleg gyengére szavaztam,második szavazatom(az első él)tmartin-nak adom.
  • TheSosy
    #22011
    Erlau Trans: 10
    tmartin: 6
    háát..Lehet eldőlt
  • matec1996
    #22010
    halaszfira zavazok
  • cSuwwi
    #22009
    jobb ez a fajta szavazás mert adod a neved is.
    ezeket meg ki lehet akasztani
  • Routeres
    #22008
    Az előző hg is így csinálta, ez még belefér.
  • omsifan
    #22007
    De ritkán látni téged.
  • Apocalipto
    #22006
    Gyerekek, azért ha már itt szóba jött a PHP meg JAVA meg mittudoménmi, azért egy pollos oldalon nyugodtan össze lehetett volna hozni egy szavazást, minthogy itt kommentben írkálja mindenki...egy példa: http://www.twiigs.com/
  • cSuwwi
    #22005
    Nem befolyásolásként, de én ha szavaznék, olyanra tenném, aki tett már le valamit az asztalra. Több éves reg, és nem ez lesz az első topikja/házigazdasága. Persze mindenki ahogy jónak látja :D
  • tmartin
    #22004
    Szerintem bőven elég a ma este, abból már kiderül bőven, hogy kit szeretnének. :D
  • Rayden02
    #22003
    Erlau Trans
  • Erlau Trans #22002
    Szerintem várjunk holnap estig. Azért nem mindenki ül le a net elé mindennap. Legalább 24 -32 óra legyen meg.
  • cSuwwi
    #22001
    Na ki vezet? Lusta vagyok összeszámolni :)
    Nekem is mindegy, nem szavazok inkább.
  • Ikarusfan
    #22000
    Ha jól látom, perpillanat pont, hogy ők ketten "versenyeznek", tehát érdemben azzal nem adnál sokat a szavazáshoz, ha mindkettőjükre szavaznál.
  • krizu
    #21999
    Erlau Trans-ra szavazok
  • Robi546
    #21998
    Erlau Trans -ra szavazok.

    OFF: Lehet 2 -re szavazni ? mert ha igen akkor Erlau Trans-ra szavazok és tmartin -ra.
  • tatra105
    #21997
    tmartin
  • TheSosy
    #21996
    Legyen mondjuk 18:00.
  • atty707
    #21995
    szerintem érdemes lenne várni estig, hogy aki dolgozik/nincs gép előtt, az is tudjon szavazni
  • Routeres
    #21994
    Akarjuk még húzni, vagy zárjuk le?
  • Erlau Trans #21993
    Nem az a lényeg ki vezet, nem ezen aggódom, hanem azon aii lesz, be is váljon...
  • bocskor3
    #21992
    dgufoplast -ra szavazok. :)
  • tmartin
    #21991
    Részemről sincs semmi harag, és semmi gond. Látod kapásból te vezetsz tehát nincs is miért aggódni szerintem. Amúgy én sem voltam kicsit sem ideges amikor írtunk. :D Most viszont én elmegyek, tehát nem tudom követni pár óráig az eseményeket, addig remélem lezajlik a szavazás.
  • atty707
    #21990
    Erlau Trans
  • Erlau Trans #21989
    Én akkor is úgy gondolom, hogy aktívan vegyen részt a topik életében annak házigazdája. Nem elég az olvasgatás szerintem.
    Részemről nincs harag, és még 1x elnézést, durvább volt a stílusom.
  • mojorisin
    #21988
    Erlau Trans
  • Erlau Trans #21987
    Én pl., nem vagyok ideges az itt leírtak miatt.... Ha rám gondoltál volna.
  • ozimak
    #21986
    Erlau Trans
  • tmartin
    #21985
    Jó én ezt megértem, viszont mondom, komoly omsis vagyok és követem a fórum életét. Szerintem nem mennénk azzal többre, ha irogatnék olyasféle kommenteket, hogy mikor lesz kész ez meg ez, meg kiraknék egy két képet. Csak mondom a hszeid felém kissé bántóak voltak, ezért írtam rá meg a válaszom. Akkor remélem nincs harag.
  • Martinez01
    #21984
    Srácok.
    Nem nagyon akarok beleszólni, de örülnék neki, hogyha normálisan el lehetne intézni ezt a dolgot, veszekedés nélkül. Gondolom, már nem vagytok óvódások, hogy azt játszátok, hogy az én homokozóm szebb lessz mint a tied...
    Tehát:
    Oldjátok meg kultúrált ember módjára, nem kell egyből a másikat szidni, meg felkapni a vizet, ha ez nem megy, akkor ne is legyen házigazda egyikőtök sem! Aki már ilyen miatt is felmérgesedik, az mit csinál, ha neadjisten később valami retardált betalál a topikba?

    Tengermély tisztelettel:
    Papszi

    Ui.:Én nem fogok szavazni senkire, mert aki igazán megérdemelné szerintem a HG jogot, az nem jelöltette magát, hanem szépen csendben várja a fejleményeket.
    Mégvalami: Ne haragudjatok meg rám, mert ezt az üzenetet írtam, és valameikőtöket megsértem vele.
  • TheSosy
    #21983
    Na mivan több szavazó nem lesz?
    Szét izgulom magam
    Mikor lesz vége?
  • Erlau Trans #21982
    Ok, de ha nem lennék versenyben sem szavaznék rád. Több okból is (pl nem veszel részt a közösség életében aktívan, kommentelve...).
    Na mindegy. Bocs ha megsértettelek.
  • TTÁDÉ
    #21981
    OK!
    MEGÉRTEM HOGY RENDET AKARTOK ÉN IS DE NEM KELL EHEZ TRÁGÁRUL BESZÉLNI ÉS VESZEKEDNI! Én itt be is fejeztem
  • tmartin
    #21980
    Erlau Trans!
    Én is nekiállhatok itt nagyoskodni, meg hogy ennyi meg ennyi dolgot tudok, és rendet is igen is tudnék tartani, mivel az is egy fő szempont.

    De ha már itt tartunk akkor én is bemutatkozok.
    Jelenleg ugye az MSTS fórum házigazdája vagyok, szerintem szép a topik dizánja és mellesleg soha nem voltak nagyobb összetűzések, de ha mégis akkor egyből lerendeztem. Mellesleg én is konyítok valamennyit ebbe a "szakmába". Én ugye leginkább eddig az MSTS részben mozogtam, illetve a megjelenése óta omsizok, és eddig mindig olvastam a fórumot csak általába nem szóltam hozzá a témákhoz. Különben egy elég nagy dolog például nálam szerintem, hogy az msts.tk főadminisztrátora vagyok. Ezt az oldalt teljes mértékben én készítettem el a témát, az alapot mindent. A tartalmat pedig a szerkesztőtársam adja hozzá így alkotunk egy elég ismert oldalt. Speckó jelenleg 883 regisztrált tag van az oldalon, elég jól kialakult közösség hozzá még. Mellesleg van fórum rendszerünk is ugyanúgy. És attól függetlenül h 883 emberről van szó, attól még rend és fegyelem van, általába elég jól elrendezzük azokat akik nem veszik észre magukat. Szerintem ez kapásból egy biztos alap.

    Mellette szintén az msts legfőbb pályájához az alföldhöz kaptam honlapkészítési felkérést.

    Egyenlőre hirtelen ennyi, úgyhogy nem kell anynira nagyzolni Erlau Trans. Megleszünk így is, ha mellesleg nem MArci hanem Martin nyeri a házigazdai jogot. Ha meg te nyered szavazás útján én akkor sem fogok ilyesféle kommenteket irogatni mint te, hanem akkor elfogadom. Erről ennyit. És nem szeretnék vitát semmiféle esetben sem.

    Martin
  • TheSosy
    #21979
    Akkor én ezt egy -al be is zárom.:)
    Nincs értelme veszekedni..
    Meddig tart ez a szavazás?
  • olimano2222
    #21978
    hát én normálisan mondtam : D de tényleg nekem is teljesen mindegy ki lesz csak szeretném hogy egy kicsit rend legyen..
  • TTÁDÉ
    #21977
    Cívis 12 a Vincellér utcai megállóban:
  • TTÁDÉ
    #21976
    Szerintem meg fejezzétek be a qrvázást és a veszekedést!
    Lehet ezt normálisan!
  • Erlau Trans #21975
    Ez nem vita, csupán nézőpont ütköztetés. A vita nem itt kezdődik......
    De ha mindegy, minek szavaztál......? Na én meg erre mondom, hogy mindegy :)
  • olimano2222
    #21974
    Nekem is qrva mindegy csak qrva rend legyen különben így legalább átlátható a fórum..
  • Erlau Trans #21973
    És egy szóval nem írtam, hogy én nem csinálok egy új külsőt, de nem azzal kezdek. Mert van annál fontosabb is szerintem...