63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Routeres
    #22412
    Az utolsó mondat külföldi pályákra értendő, természetesen.
  • Routeres
    #22411
    Hát, rajtatok kívül a csehektől kapott még rengeteg elismerést.
    Az ofpmafia.eu adminja kitette a hivatalos fórumra is, de a németek igazság szerint csak a német pályákra gerjednek. Ezeknek ez már túl, hm... keleti?

    Már arra sem emlékszem, hogy döntöttük el, hogy elkezdjük. Azt hiszem nagyon vágytunk egy olyan pályára, ami roskadásig meg van pakolva magyaros dolgokkal. Meg a távolsági buszozást mindenki csípi, ugye? Osztálykirándulás, fáradtan zötyögtök hazafelé, és az Ikarus hátsó híd hangjától leragad a szemetek. Aztán minden jött magától. És most járunk kb. 50%-nál. És be akarom fejezni még nyáron, mert még Kispest 2-t is terveztem idén. De lehet, hogy az terv marad.

    És, habár ez nem verseny, a földbe lesz döngölve az összes eddigi "egyedibb" pálya!
  • Zoliikp
    #22410
    Nos, ha ki szeretnék íratni egyedi szöveget, akkor megértem.
    De hogy a meglévő pályákon nem lehet a végállomást "rávarázsolni"...
  • Robi546
    #22409
    Előbb próbáltam az új Renault/Karosa Citybus -t nekem nagyon tetszik külső+műszerfal is. :) Amúgy ez a Renault/Karosa hogy is van ? :D Karosa motorral és Renault kasznival vagy hogy ? :D
  • GMI
    #22408
    De Börzsöny megérdemli a 7 oscar-os filmet
  • Geri556
    #22407
    OFF:Streets Racer...uff megvolt/van, de kb 6 évvel a játék megvétele után jöttem rá, hogy hogyan kell új autót venni xD
  • Routeres
    #22406
    Viccelsz?!
    Amennyire eltúlozták az Usti nad Libem trailerét... ]Tiszta Streets Racer... Végre itt van, megérkezett!

    Börzsöny egy 7 oscar-os filmet fog kapni, nem holmi trailert!
  • LMG123
    #22405
    Direkt arra szolgál a kép, hogy megmutassa, hogy az összevisszaságból hogy lehet értelmeset csinálni...minden @ után ütni kell egy entert, és utána kirajzolódik szépen a kiírás, ha kész, utána ugyanez visszafele...minden sor előtt backspace, különben nem fog működni.
  • vikimaki1
    #22404
    Innen.
  • vikimaki1
    #22403
    Persze ha valaki ráér akkor Békéscsaba térkép is jó lenne ;D
  • szikszaicsabi
    #22402
    Igen, Nekem is totál más. Csupán 3 sor van ott, 1-esekből, pontokból, és @ jelekből.
  • ekepista
    #22401
    sziasztok még anyit szeretné meg kérdezni hogy avideóban szerepelt karossa busz má töltjető valahonét
  • Renault Agora
    #22400
    Igen, de nekem nem ilyen. Mit kéne tenni jegyzettömbben hogy ezt rakja ki? Mert nekem csak összevisszaság, lehet hogy én vagyok a béna de semmi ilyet nem látok benne.
  • Robi546
    #22399
    Jó estét!

    Azt akarom kérdezni hogy nincs valakinek csinálni egy Bakonynána térképet ? :D Nem azért mert fontos csak akinek van kedve csinálni mapot,megkérhetem hogy csinál egy Bakonynána -t köszi,akinek lenne kedve ha nagyon unatkozna. :D
  • brian96
    #22398
    nekem nem működik
  • halaszfi
    #22397
    Routeres:bízhatok benne, hogy csináltok a Börzsönynek 1 pöpec kis trailert?
  • halaszfi
    #22396
    Jegyzettömb.1-esek és pontok összjátéka.Lejjebb LMG-123 mutatott róla képet.
  • omsidriver
    #22395
    Miután abbahagyták az NG272 építési naplóját, elkezdtek a Spandau bővítéséről képeket felrakni. Sajnos április 26. óta arról sincs semmi hír.
  • Tirdi
    #22394
    Hogy lehet rá rajzolni? Van valami program, vagy jegyzettömbbe kell bepötyögni?
  • halaszfi
    #22393
    Karosa:Előny a rajzolható kijelző,mert bármit rajzolhatsz,ha van 15 perced erre.
    NG272:A készítő már nem írja az építési naplót,kiadási dátum ismeretlen.
  • kriszi94
    #22392
    Picit jobb buszra számítottam a csehektől... a táblákat is úgy kell megrajzolni, nem lehet hof-creatorba bepötyögni... Tesztnek azért jó volt, de... nem az esetem ez Karosa -ahogy a többi sem-. Ki tud amúgy valamit az NG272-ről?! :)
  • rarma
    #22391
    Kisebb helyesbítés.

    A tolatás csak az R gomb megnyomása után a Num8 gombbal lehet, aztán az M gomb a motor inditás , és az E gomb a gyújtás .
  • olimano2222
    #22390
    Értem! :) akkor sok sikert hozzá.!
  • halaszfi
    #22389
    Hamarosan...Holnap rendelem meg.Szerintem megéri,de a Börzsöny simán lenyomja.El kell költenem a zsebpénzem,kényszert érzek rá.Elöbb DFGT, most meg ez, majd 1 valódi 435-ös műszerfal...
  • olimano2222
    #22388
    OFF: Meg vetted már ?
  • halaszfi
    #22387
    Trailer:
  • halaszfi
    #22386
    Cantebury...
  • rarma
    #22385
    Amikor feltelepíted a játékot,akkor automatikusan beállítja az opcióknál a megfelelőt.Ha billentyűzettel játszol,akkor főbb iráyitása.

    Automata busznál :

    Num8 : előre haladás
    Num2 : fék/tolatás
    Num4 : balra fordul
    Num6 : jobbra fordul
    Num7 : bal irányjelző
    Num9 : jobb irányjelző
    Num del : irányjelző kikapcsolás
    Num/ : első ajtó nyitás és zárás
    Num* : második ajtó nyitás és zárás
    Num- : ajtófék nyit és zárás
    . : fék felengedés és behúzás
    E : motor inditás
    N : busz üresbe tétele
    D : sebességbe kapcsolás

    Harmadik ajtó nyitása :

    Elöszőr belépsz az Options - billentyűzet - új billentyűzet funkció hozzáadás -ra, és ott megkeresed a kiosztásban a KY_bus_doorfront3
    és az oldal alján hozzáadol egy olyan gombot a billentyüzeten,ami könnyen elérthető a kezednek játék közben.


  • ekepista
    #22384
    sziasztok segítsetek ha tudtok most tetem fel az omsit és ösze viszsza vannak abeálítasai tehát küldjetek képet hogy kel lenie
  • Ikarusfan
    #22383
    Valaki tudna egy linket adni a Denis-hez? Amiket eddig találtam, azokról vagy nem jön le, vagy nem jó a fájl...
  • dgufoplast
    #22382
    Renault Karosa Citybus :)
  • Robi546
    #22381
    Milyen busz az ami a képen van ? :) Előre is köszi a választ.
  • LMG123
    #22380
    A titok:

  • LMG123
    #22379
    Centerbury
  • kem001
    #22378
    Ha már itt tartunk, mi volt a másik fizetős pálya neve?
  • ZsBalu01
    #22377
    Jó ez a délpest 183 as pálya, de nem tudok, ti hogy vagytok vele, de én nem bírom tartani a menetrendet. Ha kényelmes 50 es tempóban megyek akkor is kések, ha meg fölötte akkor tuti karambol, mert mindig kivág elém az összes kocsi, gyalogos :/ Jó kis pálya csak engem kicsit ez idegesített. Meg ilyen hogy megáll a kocsi, elindulok, erre csak azt hallom hogy ordibálnak az utasok mert karambol volt :D Szóval az autós forgalom nem túl jó. Tudom, nem a pálya készítő hibája, csak mondom :D Ettől függetlenül klassz :) Mondjuk én nem Pesti vagyok :D
  • Routeres
    #22376
    És minden igazak megmondója: Kamaz hozzászólása
  • gylacus
    #22375
    Én a 263-assal mentem, a BKV verzióval. Néha egyenesben 60-nal vagy többel is mentem de sikerült!!!

    Sok szerencsét hozzá! :D
  • Brad33
    #22374
    OFF: Rossz smiley, de mindegy :DD
  • Brad33
    #22373
    Köszönöm (és szikszaicsabinak is)!