63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • cSuwwi
    #22463
    A 415-össel foglalkozik még valaki, DG scriptelte ha jól látom (az ajtó felett :D)
    Lehetne rajta egy olyan fix, hogy ha nem nyitom ki az első ajtót akkor is megy a csengő? Mert most csak akkor csenget ha az első ajtó is nyitva van.

    az omsihu-ról szedtem a buszt meg a sound fixet, ennyi van róla
    vagy van már ilyen csak nem találom? köszi
  • halaszfi
    #22453
    Ez érdekelhet minden Renault felhasználót:Ez az
  • Erlau Trans #22452
    Elképzelhető az is. De nem írt semmi konkrétat. Hányszor produkálta, ment-e már neki valaha a busz rendesen........

    ! ! !

    Ha valakinek legközelebb problémája támad és itt kér segítséget, akkor kérem a tisztelt buszvezető kollégákat, hogy részletesebben írják le mi fáj, mert így sok-sok felesleges hozzászólás születik, mire egyáltalán normálisan le lesz írva mi a probléma. Viszont ha ezt tisztességesen megtörténik, akkor két-három hsz. és túl is vagyunk rajta.

    ! ! !
  • kem001
    #22451
    Mintha ezelőtt linkelt volna be valaki egy olyasmi képet, amin hiányos volt a busz, nem lehet az, hogy egyszerűen nem bírja a gépe?
  • Erlau Trans #22450
    Bemásoltál mindent a helyére? Töröld le, rakd be újra a játékba...

    (legközelebb elég lesz kevesebb felkiáltó és kérdőjel....)
  • Erlau Trans #22449
    Passz.... bugos az Omsi.
  • ikarus c60
    #22446
    segitség!!dennis dragon 11m miért átlátszó??valaki segitene?
  • Jazzdobos
    #22445
    Köszi szépen. Még annyi hogy nem tudod miért szállhat el?
  • Erlau Trans #22444
    Valószínűleg elszálltak az OMSI beállításai. Érdemes lenne valamelyik előre gyárilag létrehozott beállítást betölteni, pl. PC 2008, vagy akármelyik amelyiket bírja a géped.
  • Jazzdobos
    #22443
    Sziasztok! Valaki tudna nekem abban segíteni hogy mi történhetett. Tegnap játszottam és minden rendben volt ma már semmi object nincs benne egy pályámon se az utak is eltüntek. Előre is köszönöm szépen
  • generalGGabe
    #22442
    okés, megdumáltuk!
  • olimano2222
    #22441
    hmm felismerhető is ! grat :)
  • Atikah
    #22440
    Környe nem falu, község! :DD
  • halaszfi
    #22439
    Megkérhetnélek titeket arra, hogy a csehekne 30 euró legyen inkább!Szerintem nem kéne elmenned egy jó ideig dolgozni
  • halaszfi
    #22438
    Ja és még a Newcastle Pro.
  • bocskor3
    #22437
    Mindenkinek köszönjük! :D
  • matesz19
    #22436
    Tényleg nagyon jó lett a pálya és a videó, örömmel és türelemmel várjuk a kiadását. :D
  • szikszaicsabi
    #22435
    Király!
  • bocskor3
    #22434
    OFF: Köszi :)
  • Ikarus412
    #22433
    jól néz ki gratulálok :)
  • bocskor3
    #22432
    Szép napot! Nagyon sajnálom de sajnos az internetem miatt hosszabb és jobb minőségű videót nem nagyon tudtam feltölteni de ez legalább van, működik és megnézhető. (Bár így is fél óra volt pedig csak 20 megabájtos de a pálya nagyon jó és lehet dicsérni GMI-t.)

  • ekepista
    #22431
    sziasztok aszt szeretném meg kérdezni hogy mért mozdul el acamera játék közbe
  • Erlau Trans #22430
    Nem gondolod, hogy az OMSI újratelepítésének több közel lehet az FPS szám csökkenéséhez, mint annak hogy beraktad a játékba a D-P 183-at?

    Nézd át a beállításokat, állítsd vissza olyanra amilyen volt az újratelepítés előtt.
  • kem001
    #22429
    Köszi szépen!
  • dgufoplast
    #22428
    C:\Program Files\m-r-software\Omsi\GUI\NewSplashscreen.bmp itt meg találod itt lehet csak át kell szerkeszteni a képet biztonsági mentést csinálj majd róla hogy meg legyen az eredeti :)
  • generalGGabe
    #22427
    a GUI könyvtárban a NewSplashscreen.bmp-t kicseréled a sajátodéra.
  • kem001
    #22426
    Sziasztok. Anno volt szó olyasmiről, hogy egyedi indítóképernyőt lehet csinálni a játékhoz. Esetleg tudna segíteni benne valaki?
  • kuhnzsolt
    #22425
    Érdekes dolog történt ma! 6 hónapja tettem fel az omsi-t a gépemre újból! Eddig bármit is leszedtem szinte kivétel nélkül 30-40 FPS alá soha se ment az érték, és nem akadozott a játék! Ma leszedtem a Dél-Pest 183-as busz pályáját, erre az érték soha nem több mint 10-15 FPS! És jelenleg a többi pálya is akadozik az alap buszokkal is! Nem lejáratni akarom a pályát csak leírtam a hibát! Valaki tapasztalt már ilyet, ennél a pályánál?
  • alexander1993
    #22424
    kösz
  • dgufoplast
    #22423
    Itt meg találod legalul erre
  • alexander1993
    #22422
    Valaki tudna linket adni az SDK-hoz?
  • generalGGabe
    #22421
    Az biztos, hogy lealázzuk ezt a hateurós izét is.
    Lehet, hogy mi nem gyártunk buszt, viszont a pálya
    hangulata tökéletesen vissza fogja adni a feelinget.
    Nem csak egy vonal lesz rajta, meg valami küldetés vagy mi.
    Több vonal lesz, már most meg van tervezve 3 vonal, és még 3 kb simán
    belefér. Lesz hegyi és viszonylag sík terep is, majd kell használni
    rendesen a hegymenetet. Én eddig csak a gyári buszokkal teszteltem, Máté
    folyamatosan teszteli az új buszokat is a pályán.
    Az utak is teljesen sajátok, a textúrázást is beleértve, nem ez a hülye szürke izé figyel.
    Rengeteg egyedi ötletet raktunk bele, és még van is még jó pár, ami végül nem kerül megvalósításra. Talán majd egy másik pályán.

    Ja, és az ára olyan 15 EURO lesz.
    De csak a cseheknek
  • generalGGabe
    #22420
    Nagyon várom a videót!

    És mikor lesz kész? :-D :-D :-D :-D
  • gabesz012
    #22419
    Jaa, akkor nincs leprogramozva BUSE, csak komplett táblákként tárolja a hof? Ez így elég rossz megoldás... :/
  • Renault Agora
    #22418
    OFF: Igen. Néztem azt is :D Egyszer én is nyomogattam de már rég volt. Kamarerdőnél volt villamosos nap (vagy mi?) és ott, de az nem ilyen volt :S
  • BPO193
    #22417
    OFF: van olyan vidim még1, amiben az IBIS-t nyomogatom :D
  • Renault Agora
    #22416
    OFF: Király! Ilyet csinálj még! :D
  • BPO193
    #22415
    OFF: én voltam villamosozni, kicsit újabb ibist nyomogattam
    :)
  • Renault Agora
    #22414

    OFF: http://www.youtube.com/watch?v=kX6tQ0ptdLk igazából azt hittem az omsiba csak kitaláció ez a zene mikor bekapcsolom az IBIS-t :D
  • GMI
    #22413
    Én most fejeztem be az Oroszlányi pálya "BÉTA" verzióját.Kiadni majd egészben fogom mikor már minden kész.Idén biztos hogy meg lesz csinálva az egyész.
    MIELŐTT BÁRRKI MEGKÉRDEZNÉ HOGY MIKOR LESZ KÉSZ ,HÁT MÉG ÉN SE TUDOM.Holnap bocskor3 barátom tölt majd fel egy videót a pályáról.