63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • olimano2222
    #22504
    A mai napon mindenhol nagyon meleg volt ezért ha tehettük két járat között árnyékba mentünk a sofőrökkel :D

  • Jazzdobos
    #22503
    Hali! Olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom azt beállítani vagy csinálni hogy minden pályán minden buszt tudjak használni. Pl.: Grundorfban csak Man-t használhatom Ikarus-t nem tudom használni. Előre is köszönöm szépen a segítséget
  • Robi546
    #22502
    Oké,bocs.
  • matesz19
    #22501
    Nah erről beszéltem hogy csak úgy le lép az ember mikor elmegyek előtte és akkor persze elütöm mert nem tudok mit csinálni vele...


    Amúgy észre vettétek már hogy hiába van bekapcsolva a terepdeformálása akkor is át tudsz menni a kocsin? :D Volt egy kereszteződés és hiába dudáltam meg villogtam nem mozdultak, mondom akkor arrébb tolom hogy tudjak menni tovább, erre át mentem rajta mint ha szellem autó lett volna, na mondom ez nekem új. :D
  • matesz19
    #22500
    Akkor nem csak nekem volt ennyire vezetési stílus romboló ez a pálya, én ezért a közlekedő autók számát le vettem 15-re a 60-ról és akkor úgy már nyugodtan lehetett menni. :) Amúgy nekem most ez az egyik kedvenc magyar pálya ami el is indul. :D
  • Erlau Trans #22499
    Köszönjük, de nem kell ide több kép,ugyanis ez nem html szerkesztő topik, mégha a séma OMSI is. Akit érdekel, majd az jelzi pü.-ben, és annak küldessz még.
  • Erlau Trans #22498
    Én végig mentem a Dél-Pesten, s a 85%-ból 1,5%-os lett nagy hirtelen.... gyalogosok mellett az idióta módon ki-be kanyarodó autók miatt is :(
  • Routeres
    #22497
    Nekem így is tetszik. De G.Gabe tegnap készített .sli-be ágyazott úthibákat, azok 3 különböző textúrát kaptak.
  • Robi546
    #22496
    OFF: Kész van az OMSI Web Sablonom aki akar weboldalt csinálni és kellene egy jó OMSI websablon akkor az meg veheti,további érdeklődés Privát üzenetben. :) Még rakok be egy képet ide.
    A Szövegeket természetesen át írod ha meg veszed és be is van programozva CSS/PHP-ben.



  • fcbarcelona1
    #22495
    A Kispest-pálya 1.4-en miért nincsennek felszálló emberek?
  • halaszfi
    #22494
    Routeres/GGabe: Tervezitek áttextúrázni az úthibákat?
  • dgufoplast
    #22492
    Én ugyan úgy foglalkozom vele de majd lesz gond mert nem tudom mi mire való a buszba meg mi hogy működik benne amit tudok meg csinálok de többi majd lehet kell segítség működésről de az ügybe ügy is jelezni fogok majd de most pihen még textúrázás alatt van többivel együtt utána majd jön az újjá születés más felépítés alapján :)

    Matec1996:Készül az is majd nem sokká lesz róla hír is :)
  • adam993
    #22491
    Én is így szoktam járni-.- Múltkor pl 50 akárhány százalékos voltam, erre telibe kaptam egy láthatatlan falat, és lenullázta. -.-
  • matesz19
    #22490
    Nah igen. :D
  • olimano2222
    #22489
    én ezzel úgy vagyok ha már le jött akkor egy 10 tonás jármű nem fog megállni :D
  • matesz19
    #22488
    Jó neked. :D Nekem kb. 40% alatt van valahol. xD De csak azért néha hirtelen kell fékezzek, mert a csak úgy lelép az ember vagy bevág elég az autó...
    De azt "szeretem" a legjobban hogy akkor lépnek le az emberek amikor átmegyek egy zebrán, mert ők nem tudják megvárni amíg el megyek. :S Ez eddig csak a Dél-Pesti pályán jött elő nekem.
  • olimano2222
    #22487
    na majd lehetséges csinálok egy videót hogy én hogy vezetek :)most 92 százalékos vezetésem van :D
  • matesz19
    #22486
    Először én is sokat bénáztam tükrök nélkül, de megtanultam használni a külső nézeteket és úgy vezeti a buszt, igaz néha elkaszálok pár oszlopot vagy táblát kanyarodásnál, de inkább azt mint hogy az autót és akkor ugrik a menetrendem. :D
  • olimano2222
    #22485
    igaz igaz de nekem ez alap helyzetben kell alap egyenesben tükör :)
  • olimano2222
    #22484
    igaz! ezzel én is így vagyok csak nekem a bal tükör fordulás nélkül kell szóval alap helyzetben amikor rendesen vezetek! és az utat nézem lássam a tükröt mert ha elfordulok a busz megy az árokba ,szakadékba stb :)
  • TheSosy
    #22483
    Ez most komoly?
    Direkt huzod az idegeinket??
  • matesz19
    #22482
    OFF: Nem lenne rossz ha már nem zavarna itt sok vizet :D De van olyan érzésem hogy ezzel nem csak én vagyok így. :D
  • Erlau Trans #22481
    OFF: Majd meglátjuk. Ha kikerül a modik által is elfogadott topik szabályzat nem lesz sok kec-mec...
  • matesz19
    #22480
    OFF: Ááá ilyenre szerintem még nem is gondolt... xD De tudod egyszerűbb fel tenni egy hülye kérdést, mint vissza nézni 2-3 oldalt...
  • Erlau Trans #22479
    Tükör nélkül játszani? Az nekem sem menne. Eleve a jobb oldali tükrökön lesem az ajtókat, hogy végbe ment-e már az utascsere a hátsó fertályon + figyelem kanyarodáskor a hátsó tengelyt. A bal tükör meg kell elinduláshoz, sávváltáshoz. Lehet, hogy azért mert évek óta van jogsim, de el sem tudnám képzelni, hogy kimenjek az útra tükrök nélkül (legyen az OMSI, vagy való élet).
  • olimano2222
    #22478
    értem :S, sok sikert hozzá :) nagy élmény föleg amelyik buszon látszik!
  • Erlau Trans #22477
    Többször, több buszvezető kolléga is kérdezte már. Nézz utána, nem is olyan rég kérdezte valaki. Nem fogom beírni a választ. Meg kéne tanulni, ha kérdésünk van akkor legalább 1-2-3 oldalt visszaolvasgatunk, hátha már valaki említette, és ki is vesézte a társaság a témát.
  • Routeres
    #22476
    Erre több megoldás is van.

    Vegyé' TrackIR-t.
    Hasznájjá' alternatív TrackIR-t.
    Használd a kurzorbillentyűket, egeret a nézelődéshez.

    Vagy csak küldj el a fenébe, hogy minek hozom fel a témát, amikor pár órája ezt dumáltuk msn-en.
  • matesz19
    #22475
    Én kénytelen voltam rá szokni az ilyen vezetésre a gyengébb videó-kártyám miatt. :( De ha lesz jobb akkor majd én is tükörből fogok vezetni. :)
  • Erlau Trans #22474
    Hű, a képek alapján az autóbuszállomást/végállomást akármit jól telerakták ezekkel az FPS zabáló gombákkal és várótetőkkel.
  • olimano2222
    #22473
    de én úgy egyátalán nem tudok .. nekem mindig néznem kell meg minden :)
  • matesz19
    #22472
    Én is tükör nélkül játszom :D Ha nagyon kell akkor meglesem az F3-al vagy az F4-el hogy jön-e valami vagy sem. :D
  • Erlau Trans #22471
    SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY
    Téma: WAREZ


    Kedves Mindenki!

    A hozzászólás beviteli szövegdobozba (magyarul ahol írod a hsz.-t) is piros betűkkel ki van írva, hogy a warez téma hanyagolandó! Az ilyen témákra a banner felett hatalmas piros betűkkel/linkkel ki van írva az OMSI Warez topic.


    A nem hivatalosan kiadott, lopott (pl. PlayGobe) kiegészítőket belinkelni, ide tilos, ugyanúgy a Warez topikba tessék kérdezgetni ezekkel kapcsolatban (pl. Hol tölthetem le?!).

    Warez topikba való az a téma is, amiben a kedves buszvezető kollégák a fizetős kiegészítők ingyenes letölthetőségéről csevegnek.

    Hamarosan összeállításra kerül az ilyen és hasonló szabályok gyűjteménye, addig türelmeteket kérem, elő fog még fordulni hasonló szolgálati közlemény!
  • crodgok3
    #22470
    Ezt érdemes lehet kipróbálni.
  • olimano2222
    #22469
    én nem vezetek olyan buszt amin nem látszik a bal tükör :D
  • rajenmax
    #22468
    az engem is zavar, ha nem látszik a bal tükör...
  • Zoliikp
    #22467
    Nem biztos, hogy a hátrább vitel minden esetben segíthet.
    Viszont a nézet látószögének növelése jobb lenne...
  • cSuwwi
    #22466
    lemaradt a végéről egy kérdőjel. kérdezem nem mondom :D
  • cSuwwi
    #22465
    illetve kérdésként általánosságban:
    kinek mi a véleményre arról hogy default nézetben is látszik a bal tükör avagy sem?

    260-asban látszik, az alap man-okban is, de az újakban már nem annyira. én szeretem ha nem egérrel kell nézelődni hanem magam mögé látok induláskor. lehetnének ilyen "fixek" mondjuk a nézőpont hátrébb helyezésével
  • matec1996
    #22464
    Hello a 2 ajtó 415-ös ikarus mikor lesz kész ?? :D