63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bence099
    #22625
    igen xD
  • wollnerd #22624
    Nálam megszűnt az akadozás. THX!
  • kem001
    #22623
    Lion's City-hez melyik most akkor a jó utas fel és leszállás? Annyi félét találtam már, hogy nem igazodok rajta ki.
  • Routeres
    #22622
    Én azt másoltam be, amit Pedro írt. De elég felemás lett az eredmény. Van hogy folyamatosan fut, van hogy meg-meg akad. Ez egyébként nem egész egy másodpercig tart, és nem több egy-két tized FPS-nél, de így még zavaróbb...

    Mindenesetre ez nem megoldás a busz eszeveszett gépigényére.

    Jó hír viszont, hogy az omsi.cz fórumán írta állítólag a készítő, hogy napokon belül jön egy bugfix a buszhoz.

    Ha a javítás megoldja a problémát, akkor okés, máskülönben megy a kukába.
  • vikimaki1
    #22621
    Ja amúgy mindenki vigyázzon a való életben is a buszozásra! Én délelőtt jöttem a Szeged-Békéscsaba vonalon a KWX-071 rendszámú "busszal" és elkezdett füstölni a gumi és ha nem vesszük véletlen észre akkor kigyulladt volna. Lettünk volna a hírekben :)! És röhej hogy a mentesítő 15 perc helyett 35 perc alatt ért oda. Mindenki nagyon vigyázzon!
  • vikimaki1
    #22620
    Thx!
  • rarma
    #22619
    Hali !

    Ez a Usti Nad Labem Map
    #22573
  • halaszfi
    #22618
    Igen.Ami utána van(Amiben jól írják,Pedro után)az jó?
  • Routeres
    #22617
    "Èas"

    Ezt keresd.
  • halaszfi
    #22616
    Csak én nem találom az 'Éas részt?
  • halaszfi
    #22615
    Routeres forever!
  • Routeres
    #22614
    Figyelem mindenki, akinek akadozgat az Agora!

    A hivatalos fórumon is szenved egy-két emberke ettől a jelenségtől, de úgy tűnik, van megoldás. (Angoltudás nem árt, illetve bele kell nyúlni hozzá a scriptekbe.)

    Ettől a hozzászólástól kezdve le van írva, hogy mi okozza, és mit kell vele csinálni.

    Akinek jó, az NE nyúljon bele. Illetve egyéb hasznos jótanácsok is vannak még ott, érdemes végigolvasni.
  • Erlau Trans #22613
    Vicc az egészben, hogy van egy Volán (szándékosan nem írom melyik), amelyik valamilyen formában mindig lemartozálta kicsit a teszt buszait. Vagy a szerelők baszarintottak el rajta valamit, vagy a gkv., vagy csak úgy általában lekocolták valahol (megálló, végállomás, stb..). Amikor legutóbb összetörték az Ikarus V134-est, az egész szakma rajtuk röhögött.
  • kuhnzsolt
    #22612
    Ez tényleg tökéletesen bevált! Emiatt a Kertváros map-on (amit aty707 jóvoltából az omsi.hu-ról nem lehet leszedni) már bemutatkozott. :)

    Tesztbusz


    Menetrend szerinti járaton:

    http://noob.hu/2012/07/02/ScreenShot013.bmp

    És tesztbuszhoz illően baleset :D :

    http://noob.hu/2012/07/02/ScreenShot014.bmp

  • Robi546
    #22611
    Sry oda a kérdő jelet véletlen raktam,bocsi. :D
  • Robi546
    #22610
    Hogyha az a konfigja ami az aláírásában akkor pedig nem azért laggol nekem ettől sokkal gyengébb ?
  • wollnerd #22609
    nehehe...
    -.-
  • Routeres
    #22608
    A lomtárad már toporzékolva várja.
  • wollnerd #22607
    A Karosa Citybus 12M használhatatlan! A vezetés közben microlaggok vannak 2-3 mp-ként!!!
    Érdekes hogy amíg még nem gyújtom be a buszt, nincs lagg, de utána igen! Igen sok pályán csinálja! Beállításom pedig PC of 2007 körül van!! gépem az aláírásban!!! Nagyon zavaró!!
  • seresa
    #22606
    Sziasztok !


    Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget mindenkinek !
    Átállítottam 500-ra ! Jelentősen javult, nagyon köszönöm :) !
    Bár a 15-20. perc után ugrál a busz :(

    Letöltöttem a kisebb textúrákkal felszerelt man buszt is ! Köszönöm szépen ! :)
  • ccv520
    #22605
    Csináltam egy ZF 6HP-592 váltó modot a Liazhoz, hanggal együtt. Letöltés
  • halaszfi
    #22604
    Az én beállításaimmal?Semmit nem lehet vele kilátni.De már neked is megvan,neked jobb.A jobb gép megvétele,összerakása után még tetszeni is fog a map.A busz kifagyása a vidikari miatt van?Vagy mit kell csak ehez fejleszteni?
  • Ikarus412
    #22603
    köszönöm :)
  • GPx8
    #22602
    Meleged van? :P
  • bence099
    #22601
    MAN Lion's city 2,0 verziónál miért nem működik a klíma ?
  • cxaxoxc
    #22600
    Ha egy kicsit lejjebb olvasol, láthatod rá a megoldást. Úgy emlékszem, hogy tegnap késő este felé írtam meg valakinek.
  • fiat126
    #22599
    Igyekszem vele ígérem.Terveim között van,hogy azért ha minden jól megy akkor nyár végéig talán elkészül a barkasz.
  • kuhnzsolt
    #22598
    Remélem mihamarabb kész lesz, a béta ki nem adási okokat természetesen megértem.
  • Frenklin737
    #22597
    Nagyon király
  • kem001
    #22596
    Néha kicsit vissza kellene olvasni a topikban.. Írta a készítője nem rég, hogy miért nem adta még ki.
  • Deniske
    #22595
    Az ikarus 405-ös mikor lesz kész? már kb 2 hónapja írták hogy 1-2 héten belül kész lesz. Mi van vele?
  • fiat126
    #22594
    A barkaszon még finomítani kell és annak is a hang van hátra.És ha kész akkor ki fogom adni.De beta dolgokat nem szívesen adok ki mert ugye akkor a hozzá nem értők máris bombáznának ,hogy itt ott hiba van és nem veszik figyelembe,hogy csak beta lenne.Ezért ha teljesen kész csak akkor adom ki.
  • kuhnzsolt
    #22593
    Már most is szuper! Amúgy a barkasz hol tart?
  • fiat126
    #22592
    Sziasztok!Szeretném kikérni a véleményeteket az új buszomról bár még készül és sajnos nem tudom,hogy mikor lesz kész.Mert még van pár dolog amit megkel csinálnom rajta.Az animálás van még hátra.És a hanganyaggal van a legnagyobb gondom mert nemigazán találok hozzá.Hát ezért nem tudom mikor lesz kiadható.Előre is köszi a jó és rossz véleményeket.

  • Erlau Trans #22591
    Én most itt nem állok neki törölgetni a fórumba, de,
    [b]az Ústi fizetős pályának bármilyen letöltési linkjét megadni TILOS!
  • ccv520
    #22590
    Nálam szintén ez van. Innen tudod letölteni ezeket, viszont utána lemegy az FPS. Előtte 50 volt, miután ezeket bemásolgattam már csak 30. Jó lenne megtudni, hogy melyik kiegészítőtől csinálja ezt.

    Menetrend nálam sincs...
  • fghjk
    #22589
    Köszi
  • Tirdi
    #22588
    OFF: Most akkor ez nem Warez? Azért segítek:ezeket töltögesd le, és rakd bele, én is ezt csinálom
  • fghjk
    #22587
    Nekem az Ústi nad Labem-nél egy csomó bjektum hiányzik, a terepfestések is nagyon sok helyen hiányoznak, és még menetrendet sem lehet választani. Nektek, hogy van? Tudtok segíteni?
  • matesz19
    #22586
    Közben a kérdésem már tárgytalan lett...