63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #22585
    Ja akkor sorry, ahhoz nincs ilyesmi módosítás.
  • LMG123
    #22584
    Ő a Lion's City-t írta... :D :D
  • matesz19
    #22583
    A MAN NL232 CNG mennyivel zabál több FPS-t mint a NL202-es?
  • kem001
    #22582
    Ez lesz az.
  • mojorisin
    #22581
    Az engem is érdekelne!
  • cSuwwi
    #22580
    nekem jól megy, 40+ fps mindenhol :D
    az más kérdés hogy csomó object meg spline nem töltődött be, kicsit minecraft kinézete volt, de meg se reccent :D
  • Apocalipto
    #22579
    Ja, vagy úgy, a maphoz elfelejtettek erőművet linkelni...felejtős. Tiszta vicc ez a játék, 4 giga ram, 4 mag, radeon 6950...köszönöm szépen..tudom, csak 1 magot használ... :/
  • kem001
    #22578
    Van egy olyan mód hozzá, amivel kisebb textúrákat használ a busz. Megpróbálom megkeresni.
  • Apocalipto
    #22577
    Valaki feltöltené nekem az origi betöltőképernyőt, és megmondaná hova kell bemásolni? Kicsit hülyén mutat rajta az FBW, fel sincs rakva.. :D

    omsifan: Köszi a linket!!
  • fcbarcelona1
    #22576
    Sziasztok!
    Az a problémám a MAN Lion's city-nél hogy kb percenként lefagy egy 6 másodpercre és ezt, hogy lehetne megszüntetni?
  • cSuwwi
    #22575
    Számít valamit?
  • Routeres
    #22574
    Az nem a készítő volt!

    Csak egy felháborodott német srác, aki kitolt a készítővel.
  • omsifan
    #22573
    Nem warez már! A készítője feltöltötte ingyen, rossz minőségre hivatkozva.

    "FREE RELEASE!!!

    Usti Nad Labem Map

    No one has to pay for poor quality!!!"

    http://www2.zippyshare.com/v/93753823/file.html
  • bocskor3
    #22572
    OFF: Warez topik!
  • dantre
    #22571
    Sziasztok
    Lehet hogy baromságot kérdezek, de nekem ez most nem világos, tehát az Ústi Nad Labem pálya elérhető ingyen is ? Ha igen hol találom ?
    Kössz a választ előre is !
    Üdv
  • vikimaki1
    #22570
    Bocs hülyeséget kérdeztem....
  • vikimaki1
    #22569
    Ez az Unl?
  • vikimaki1
    #22568
    Melyik az az USTI?
  • halaszfi
    #22567
    Gyűlölöm a szanatóriumot.2 fordulót nem tudtam bevenni elösször:szanatórium,várorközpont végállomásnál.
  • Routeres
    #22566
    Nekem az utakban néhol fellelhető illesztési hibák szúrtak szemet.

    Illetve van egy rész, ahol a szanatórium megállójába kanyarodsz, ott ugye jobbra fordulsz be a megállóba, de az út emelkedik is, na, ott nem éri a földet a busz kereke. Legalábbis nálam nem érte. Így okozott pár perc izgalmat. Imádom ezt a LiAZ-t!
  • halaszfi
    #22565
    Sajnos nagyon kidolgozott map lett.De Börzsönyig megteszi.Egyébként van 1 hosszú fölös rész.Hibák hol?Én nem láttam.
  • Routeres
    #22564
    Emberek, ez a map egyszerűen rossz! Hemzseg az illesztési hibáktól, folyton tölt, rettentő gyakran leesik az FPS, olyan helyeken is, ahol minden be van töltve. Egyszerűen nem jó rajta játszani. Pedig valahogy össze kéne hozni belőle egy vidit...
  • rarma
    #22563
    Megálltam pihenni két menetidő közt,a buszparkolóban.
    a Jelcz L100 Volánbusszal.



  • cSuwwi
    #22562
    megpiszkáltam a videó beszúrós scriptet, most már bármilyen valós youtube linket megeszik (lehet benne akármilyen paraméter), remélhetőleg segít a nem hozzáértőknek is
  • bence099
    #22561
    hát jó...
  • olimano2222
    #22560
    mi a gondod ? erre vár mindenki ez csak nem warez meg nyugodhatsz !
  • roleee15
    #22559
    A meccs alatt annyira unatkoztam, hogy megcsináltam életem első átfestését OMSI-ba...
  • bence099
    #22558
  • olimano2222
    #22557
    főleg hogy ingyen van :D
  • bence099
    #22556
    nagyon jó a USTI map :D
  • cxaxoxc
    #22555
    Szia! Nekem is hasonló problémám volt (és még elég sok embernek). Szerencsére szinte mindenkinek megoldotta az ilyen jellegű gondjait a következő beállítás módosítása: a haladó grafikai beállításoknál van egy ilyen, hogy Max. Tex. Mem. magas felb. Tex töltésnél (gondolom Maximális textúra memória magas felbontású textúrák töltésénél). Ez nekem 200Mb-on volt. Ezt átállítottam 500Mb-ra, és nálam megoldódott a probléma! Nekem elég gyenge a gépem (a minimum gépigénytől is fényévekre vagyok szinte), de ezek után már egyszer sem tapasztaltam az akadást! Remélem érthetően sikerült leírnom, és ezzel a beállítással már jó lesz neked is
  • Routeres
    #22554
    Hehe... Nem tudom, valahogy az IIG-954 jobban tetszett. De gondolkoztam a ROU-194-en is.

    Nem akarsz pár képet feldobni nekünk az UnL-ről?
  • halaszfi
    #22553
    "drága"
  • halaszfi
    #22552
    Megvan az UnL.Hibátlan,tökéletesen kidolgozott,drága map.Jó vele játszani.
  • halaszfi
    #22551
    Tetszik a rendszám.Mi törpént, hogy nem ROU-194?Mert tudom,hogy ez a valós, de akkor is.
  • halaszfi
    #22550
    Szép.A vezetőállás már tetszik:).De most komolyan,nem viccből.
  • vikimaki1
    #22549
    Jó, jó így tovább!
  • SnyperD
    #22548
    Azért ez sincs elfelejtve ugye ? :)





  • fghjk
    #22547
    Talán a Man NL 202-vel tudok segíteni.
    Töltsd le EZT
  • seresa
    #22546
    Kedves Fórumtársak !


    Szeretném segítségeteket kérni a következő ügyben.:

    A Man NL_202
    Man Lion's
    Renault Agora

    Buszokat betöltve hamar rájövök,hogy nem lesz tartós buszocskázás.
    Tudniillik 1 perc után minden 15. másodperc után lefagy a játék,hol 5-10-15 másodpercre.
    Nagyon élvezhetetlen a játék, sajnálom mert nagyon tetszik a 3 felsorolt busz,de egyáltalán nem tudok velük játszani.

    Szeretném megkérdezni,hogy valaki tudna -e tanácsot adni esetleg,hogy a beállításoknál variálva, ne egye ennyire a gépet ???

    Nagyon szépen köszönöm előre is !
    S.A.