63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • wollnerd #23407
    Hmm... Majd otthon megnézem...
  • Ikarus412
    #23406
    jó mapnak tűnik :)
  • halaszfi
    #23405
    Font mappa bemásolva?Még az alpban van.
  • halaszfi
    #23404
    Bakker,már az öcsédre is irígykedek.Gondolom azért alacsonyabb beállításokkal próbáltad ott.És tudjuk,hogy ez nem feltűnési viszketekség,hanem ezen érzitek az összehasonlíhatóságot.
  • wollnerd #23403
    Leszedtem. Új buszként tettem be.
    És a kijelzője vmiért nem működik. Semmi jelent meg rajta...
  • Routeres
    #23402
    Félre ne értsetek, nem feltűnési viszketegség, csak azért hoztam (megint...) Börzsönyt példának, mert ugye azon dolgozunk, a saját bőrünkön tapasztaljuk, hogy egy ilyen típusú pályán mit-hogy kell csinálni ahhoz, hogy ne diavetítést kapjunk.

    Azért tartok az ekkora pályáktól, mert minél több a tile, annál rosszabbul fut, ráadásul ha még be is vannak építve, az is rádob egy lapáttal.

    De ha már itt tartok, akkor szólok, hogy pár napja átvittem Börzsönyt az öcsém gépére, ami lényegesen gyengébb, mint az enyém, és ott is prímán, tökéletesen játszhatóan muzsikált a 263-as volánja mögött. Nem lesz itt probléma.

  • halaszfi
    #23401
    De szerintem nekünk Börzsönypotlónak ideíglenesen megteszi.
  • halaszfi
    #23400
    Hát igen.A börzsöny baromi jó,mert ahogyírtad,úgy nagyon teljesítménybarát.Ugyanez a map magyarosabban,Saját objektekkel.De igen,igazad van.A németeknek biztos nagyon erős gépük van,mert ilyen pályákat dobnak össze.
  • Routeres
    #23399
    Kipróbáltam, körbefutottam rajta, majd a kukában végezte.

    Szép, részletes, alapos, nem ezzel van a gond. A probléma szerintem az, hogy baromi nagy! Már több német pályánál feltűnt, hogy nagyon könnyen elszállnak a méretekkel...
    (Illetve képesek arra, hogy egy fele akkora pálya, mint Berlin, rosszabbul fusson, mint Berlin, de ez egy másik történet...)
    Csak összehasonlításképpen: Börzsöny se kicsi, a felépítése pedig ugyan ilyen. Út települések között. De egy helyen sem produkál ilyen rossz FPS-t...
    Letettem a buszt és 14 képkocka. Már ott tudtam, hogy nem leszünk barátok. Kint "vidéken", ahol semmi sincs, ott sem volt több 25-nél.

    Nem rossz map, mert tényleg hangulatos, és nyilván nem egy-két hónap alatt dobták össze, de ez elég bosszantó...
  • halaszfi
    #23398
    Valaki feltudná nekem tölteni a Static_Vehlices_RUE mappát?Valamelyik map uninstallere leszedte,vagy az OMSI nem tette fel.
  • halaszfi
    #23397
    Nos,kipróbáltam.4FPS-sel jobban eszi a gépet mint a Bad Kinzau.Nagyon jó,minden.Kevés ennyire kidolgozott,és ilyen jó minőségű pálya készült eddig az omsi-hoz.Ez nem bántás a magyar pályaépítőknek,mert a mi hazánk pályái mind kitűnők.Egyébként elég magyaros a hangulata a pályának,ajánlom.
  • halaszfi
    #23396
    És még:35km.-es városi pályarész,13km-es autópálya(!)(Ez az eddigi leghosszabb autópálya szakasz az OMSI-ban),Sűrű Földi,és levegői közlekedés(Autó,Busz,Vonat,Repülő.)
  • TheSosy
    #23395
    Akkor szedem is le
  • halaszfi
    #23394
    Ja és a vélemény:A pálya nagyon ott van.Ez az egyik legjobb eddig megjelent OMSI map.
  • halaszfi
    #23393
    Elvileg nem eszi nagyon a gépet,nekem a régi wehlen volt meg,és jól futott.Szerintem kb.Bad Kinzau.
  • TheSosy
    #23392
    Vélemény?
    Nagyon eszi a gépet?
    Pl. jobban mint a Bad Kinzau?
  • LMG123
    #23391
    "All in One Map" - Landkreis Wehlen



    LETÖLTÉS

    Az előző hozzászólást töröld légyszives Erlau, elrontottam!
  • LMG123
    #23389
    1. igen, ott a fonts az eredeti kiadásban
    2. az alapból ott van, arról nem tehetek/nem tudok vele mit kezdeni
    3. nekem nem szokott kimaradni, más se panaszkodott még
    4. valamit elronthattál, mert az összajtó minden ajtót nyit, az elsőnél mind2 szárnyat
  • cSuwwi
    #23388
    263.11 voith-ot néztem great grundolfon, pár apróság:

    - csak az 1.1-es packot leszedve nincsenek "táblák", erre közben rájöttem hogy az alap 263-asban ott a fonts
    - az előre applikált tükör jó dolog, de van némi láthatatlan tér a busz előtt. gondoltam megnézem mire jó az az új tükör és centizek egyet, de bőven az összeérés előtt (külső nézetből is) egy láthatatlan kocka tolja az előtte lévő tárgyat.
    - néha egy fél másodpercre kimarad a hang
    - az átmoddolt fülkénél (ha az első ajtó mindkét szárnya használható felszállásra) nem lehetne megoldani, hogy az összes ajtó nyit/zár nyissa a legelső ajtószárnyat is? most csak az első jobb szárnyát nyitja + 2. 3.-at

    amúgy jó a cucc (Y)
  • Ikarusfan
    #23387
    Egyébként ha már szóba jött, a többi add-on buszban miért nem alap, hogy nem áll vissza az index? Tudom, így kényelmesebb, de a valóságban sem áll vissza a kormány középbe állításától/másik irányba tekerésétől, csak ha a kezeddel középállásba teszed az irányjelző kart.
  • LMG123
    #23386
    Igen.
  • kem001
    #23385
    Itt is elég bemásolni a régi helyére, és felülírni a dolgokat, ugye?
  • atty707
    #23384
    Ha olyan pályán mész, amelyen van hangos utastájékoztató, akkor nem kell megállónként a 'Q'-t nyomkodni, hanem automatikusan lépteti.
  • AdaKiller
    #23383
    ja és ansagen mappába belemásoltam a wavokat a MAN_SD202-ból
  • AdaKiller
    #23382
    ez a gps alapú utastájékoztató, hogy működik, azon kívül, hogy bemásolom?
  • LMG123
    #23381
    Ikarus 263.10 és 263.11 Pack 1.1

    Változások az előző verzióhoz képest:
    - belekerült a csomagba az atty707 által készített Voith váltós változat
    - belekerült a csomagba az atty707 által készített GPS alapú utastájékoztató
    - a 263.11-ben javítottam a leszállásjelzéssel kapcsolatos problémákat
    - a motor leállításának hangját visszaállítottam arra, ami volt

    LETÖLTÉS
  • rarma
    #23380
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem,az IK263.00 BKV 1.0 verzió van betéve nekem a vehicles-be,és már végigprobáltam az összes létező,KY_doorfront-os
    kiegészítőket,a harmadik ajtó nyitásához,mert az első és a második az nyílik a KY_doorfront3-mal,csak a többivel amit egyesével végigprobáltam az összeseet egyiksemm nyissa,pedig már újra telepítettem a játékot hátha jó lesz úgy,de akkor semm nyissa,ugyanaz a hiba.Egyszerűen nem tudok rájönni mért nem engedi a doorfront3-on kivül a többin,hogy nyissa a harmadik ajtótt is,erre kérnék ha tudja valaki rá a megoldást.
  • AdaKiller
    #23379
    érdekes 263.10 sima nem ugrál a busz, 263.10 voith-os meg igen :\
  • vikimaki1
    #23378
    A sima Ik263 V0.9-ben mi a neve a sofőr ajtónak? Mármint benne a játékban.
  • AdaKiller
    #23377
    erre gondoltam én is :)
  • TheSosy
    #23376
    Ezt a skint feltöltenéd valahova? :)
  • seresa
    #23375
    sziasztok !

    Hoztam egy képet !

    Kisebb baleset történt.
    Az adott szakaszon nem közlekednek a 72,73,74-es buszok.





  • atty707
    #23374
    Innen:
  • rarma
    #23373
    Üdv mindenkinek!

    Nem tudja valaki,honnan tudnám letölteni a GREAT GRUNDORF V1 ?.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • GMI
    #23372
    Nem tudja valaki hogy ennek a modellnek mi a neve?
  • ZsBalu01
    #23371
    Okés :) Köszi.
  • LMG123
    #23370
    Na majd átnézem pontosan a dolgokat és holnap adok ki egy 1.1-es verziót a javításokkal. :)
  • LMG123
    #23369
    Nekem mindkét modellben világít, ha jeleznek az utasok...a .11-ben meg majd javítom azt, hogy lehessen kézzel jelezni ajtónként...
  • ZsBalu01
    #23368
    Bocs a duplázásért,. De nekem úgysem működik a 263.11-en hogy ha egyiken jelez mindkettő világít, az még oké lenne, de sehogy se világit :D
    Legalábbis nekem :D
  • ZsBalu01
    #23367
    Nekem sem működik :/