63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • AdaKiller
    #23447
    köszi
  • kuhnzsolt
    #23446
    Engem nagyon nem zavarna! A valóságban is van olyan fő út, mely mentén kilométeren keresztül egy hangú a táj!

    Stig95: Az utat figyeld ne a környéket, és nem lesz zavaró! XD
  • Routeres
    #23445
    Kb. 250 méter hosszú a szakasz. Szerintem ez még elmegy.
  • generalGGabe
    #23444
    Azért azon el lehet gondolkodni, hogy a nagy német pályának a vidijében főként miért csak állóképek vannak.....
    Talán mert náluk is csak diavetítés megy?
  • Stig95
    #23443
    Rövid szakaszon nem de kilométereken át már zavarna engem.
  • nico79
    #23442
    Sziasztok.
    Lenne egy olyan problémám,hogy mikor berakom az új pályát "All-in-One-Map---Landkreis-Wehlen-V1.0-fixed" Az OMSI 1,01.exére hagyatkozik és lefagy.
    Már vagy 10X raktam újra az OMSI-t és semmi változás.Próbáltam Patch-nélkül és Patchal is,de semmi.Egyszerüen nem fogad el bizonyos pályákat az előző exére hivatkozva.Mi lehet a probléma?Lenne egy frissebb patch talán?
  • Routeres
    #23441
    Üdv!

    A véleményetek érdekelne elsősorban.
    Adott a képen látható szakasz, amit egy anno MSTS-hez készült pálya inspirált. A fákat az úthoz attacholtam, ez azt jelenti, hogy az út mentén mindegyik fa ugyan úgy áll. Nem egy elegáns megoldás, de a pályaépítő dolgát jelentősen megkönnyíti.



    Szerintem nem zavaró az "ismétlődés", de azért kíváncsi vagyok mit gondoltok.
  • GMI
    #23440
    Készül a BKV festés a 263.10 és 263.10A-hoz (W.I.P.)
  • Renault Agora
    #23439
    Leszedtem, és felraktam újra és már normálisan működik. (Eddig csak néha indult el) Köszönöm a segítséget!
  • kem001
    #23438
    Próbáld még egyszer feltelepíteni őket, működnie kell annak, ha mindent feltettél. Nálam miután feltettem az összeset, nem dobott már ki hibaüzeneteket a pálya.
  • Renault Agora
    #23437
    Igen. Hiányzik neki valami jelző tábla. De benne van az omsi mappájába. Szóval kidobja ezt, és valamit még amire ha okot nyomok lefagy a játék.
  • kem001
    #23436
    Nézd meg, hogy miket hiányol, amikor elindítod a térképet, dob ki hibaüzenetet?
  • Renault Agora
    #23435
    Igen. Ezért is érdekes.
  • kem001
    #23434
    Feltetted az összes objektumot amiknek a hivatkozásai benne vannak a térkép fájljában?
  • olimano2222
    #23433
    és az út mellé 3 sor ?,ahol még szalag korlát is van a 3 között!! :D
  • Renault Agora
    #23432
    Nálam a Lion's Cityvel is. :D Amúgy csak nálam nincs meg pár object? (és bokorból azért van sok hogy legyen munkájuk a közmunkásoknak :D)
  • seresa
    #23431
    Szia !

    Még készülőben van. Ha teljesen készen leszek vele, akkor természetesen feltöltöm :))
  • kem001
    #23430
    Nálam simán meg van a 30 fps minimum, nem tudom, hogy nálatok mi van. Bokorból meg tényleg sok van, nem értem pl, hogy a tó mellett minek 2 sor bokor?
  • rarma
    #23429
    Köszi.
    De nem teljesen tökéletesen sikerül némelyik,a csík összekapcsolódása,még csak gyakorlom ezeket a festési gyakorlatott.
  • halaszfi
    #23428
    Ügyes munka.
  • cSuwwi
    #23427
    Nekem 20-25 fps körül mozog, 20 alá még nem esett. Nincs táp gépem, se videókártyám (1 gigás 4850).
    Nem gyenge gépekre tervezték, akinek lassú, vegyen vissza.
  • Robi546
    #23426
    Tényleg,Börzsöny mikor jön ki ha szabad kérdezni ? :) Még most a nyáron esetleg augusztus valamelyik napjában kijön ? Előre is köszi a választ.
  • rarma
    #23425
    Üdv minden buszsofőr kollégának!

    Unalomból készítettem egy vonatpotrlójárat festést, az IK263-ra.

  • LMG123
    #23424
    Csak nagyon... :D :D
  • kuhnzsolt
    #23423
    Nálam is elég durván szaggat! A moges 30 FPS míg ez a pálya 10-15 FPS maximum! Inkább én is megvárom a Börzsönyt ez meg megy a kukába.
  • kem001
    #23422
    Pedig pont írni akartam, hogy nem is nagy gépigényű a pálya.
  • Plett
    #23421
    Egy kis érdekesség... :D IK263.10A

  • Routeres
    #23420
    Ööö...

    Bő 55%, szűk 60%.
  • szaszy0830
    #23419
    Ha már így szóba hoztad Börzsönyt.Érdeklődnék hány %-nál tart a pálya?Bocsi többször nem fogom kérdezni.
  • LMG123
    #23418
    Helló!
    Nem.

    A pályát én még csak most próbáltam ki...hááááát...8-10 fps végig...szóval kap értékelésként egy bazinagy XD-t...
  • olimano2222
    #23417
    hát nem tudom nekem az a véleményem erről az új pályáról annyi objektet zsúfoltak , raktak be hogy ketté szarom magam :D már bocsánat.. ,de minek az a 3 szintben lévő fps zabáló sövényből lerakni mindenhová ? tényleg a játékban nincs olyan perc amikor nem látok sövényt :D na mindegy lényegében jó de nem az igazi
  • kem001
    #23416
    Közben rájöttem, csak elfelejtettem elküldeni a hozzászólást. Köszi azért!
    Autópályás rész amúgy nagyon tetszik benne.
  • kem001
    #23415
    Meg van, screeneryobjects-be kellett tenni.
  • LMG123
    #23414
    Sceneryobjects
  • kem001
    #23413
    Backgroundsounds-ot hova kell másolni All in One map-nál? Sounds mappába?
  • PDes
    #23412
    Helló.

    Válaszba írom, hogy tud neked szól. Arról érdeklődnék, hogy nem akarod megoldani a 263.11- nél az indulási táblát a buszban? (insert gomb).
    Mert nekem most nem működik, igaz külön használom az alap str-es verziótól.
  • LMG123
    #23411
    A pálya pályaépítőknek is jól jöhet az új objektek, stb miatt... :)
  • koj
    #23410
    Az miért van hogy még mindig nem szállnak fel a megállóban az emberek? Mindent beállítottam (ki van írva hányas busz, és mettől meddig megy, a menetrend szerinti induláskor indulok, stb. és még mindig nem jó.
  • halaszfi
    #23409
    Nálam is.Vedd lejebb a grafikát.Nálam már sajna nem lehet...
  • Geri556
    #23408
    Nálam iszonyatosan szaggat