63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • halaszfi
    #24039
    Tényleg veszett jó busz,csak a kormánnyal van bajom.Azzal,hogy nem egyhelybenben forog,hanem a levegő tengeje körül.De tényleg nagyon jó busz.
  • Zoliikp
    #24038
    A busz kiválasztásakor a depot is ki lett választva?
    Sok pályánál nem vált automatikusan át...
  • ZsBalu01
    #24037
    Köszönöm szépen :)
  • seresa
    #24036
    Hát igen. Az időhiány mindenkit sakkban tart. Sajnos,ha kevés az idő akkor nem érdemes leülni játszani, mert az ember belelendül, és nagyon fájó szívvel hagyja ott a játékot. Ugyanakkor (lehet az én esetemben ) egész nap nem is tudnék játszani, mert a laptop már 4 kör után annyira forró,hogy a tojás megsülne rajta :) :( :( .

    Én is szeretem az éjjeli járatot 13N gyorsan átszáguldozik az ember a fél városon :)

    Valamelyik nap éjjeli járatoztam, Az első körben még teljes útvonalon közlekedtem a 92-es járattal, majd "elfogyott" a menetrend :)
    Utána már csak U rathaus spandau volt a célállomás a 13N járaton egészen 4:00-ig :)
  • koj
    #24035
    Letöltöttem a Dannenburg pályát, a hof fájlt bemásoltam a buszok mappájába, és nem fogadja el a route kódot. Másnál is ezt csinálja ennél a pályánál?
  • ZsBalu01
    #24034
    Húha, szerintem a 2.0 :S Igen az. Akkor az a bibi?
  • Routeres
    #24033
    Úgy értettem, hogy az 1.0-val, vagy a 2.0-val. Utóbbi veszettül eszi a gépet.
    Nekem meg hasonló a konfigom, mint a tied, és nálam nem volt ekkora FPS drop. Azért gyanakszom a buszra.
  • ZsBalu01
    #24032
    Azzal a Exclusive módosítottal :D Amiben a fényszórók vannak megváltoztatva.
  • Routeres
    #24031
    Vagy a busz, vagy az OMSI.
    Melyik Lion's City-vel próbáltad?
  • ZsBalu01
    #24030
    Üdv. Procect Sczecin 3.0 pályán ha végzek az 59-es járattal ott akkora FPS laggom lesz. 8 fps és ugrál a busz :S Man Lion's City-vel mentem. Valami tipp, hogy miért? A busz miatt?
    Gépem: Processzor: AMD Athlon X4 635 2.91 GHz.
    Videókártya: Ati Radeon 6850 HD GDDR5 1 GB 256 bit
    8 GB ram. Valami tipp?
    Köszi szépen :)
  • TheSosy
    #24029
    Ja,bocsi nem szóltam.
    Én mindig délután/éjjel megyek Berlinben.
  • Erlau Trans #24028
    Gondolkodtam rajta, hogy vegig nyomok valami fordat. Ha nyariszunetes lennek akkor tuti megcsinalnam, de igy elcseszni egy napot amikor egesz nyaron csak egy hetet leszek otthon......:(
  • atty707
    #24027
    Mert az első 1-2 járat onnan indul...
  • TheSosy
    #24026
    De miért Reimerweg-ről indultál? :)
  • seresa
    #24025
    Beindult a reggeli műszak. 4:00-kor már a telephelyen voltam, felvettem a buszomat, és szépen elgurultam a kiindulópontig.

    Nagyon szép napsütötte reggellel indult a műszak.
    Szólt a rádió, az utasok békésen utaztak, és a forgalommal is minden OK. volt :)

    Egy kép, várakozva az indulásra...:



  • bubu35
    #24023
    Sziasztok megbízható embereket keresek akik benne lenének egy kis pálya építésben a pálya magyarországi Tolna megyei Gemenc volán telejes hálozatátt megcsinálnám + a buszokat ami csak is kizárolag ikarus

    de csak OLYAN EMBEREK JELENKEZÉSÉT VÁROM AKKI RÁÉR.
  • kem001
    #24022
    OMSI-nek egy atomreaktor sem lenne elég.. De ezt már párszor megvitattuk itt a fórumban, hogy miért.
  • Milan1909
    #24021
    Nem elég erős gép?????
  • kem001
    #24020
    Próbáltad más busszal? Páran panaszkodtak rá, de nálam nem volt ilyen gond azon a pályán.
  • mojorisin
    #24019
    Az a busz már eleve zabálja az FPS-t, + a gép sem elég erős...
    Próbáld meg a gyári MAN buszokkal...hátha.
  • kem001
    #24018
    Most vettem csak észre, hogy a 2.00-ás Lion's City koszolódik.
  • ozimak
    #24017
    All in One pálya,MAN Lion's city busz,PC of 2006-os beállitás,9-11 FPS,játszhatatlan akadozás és pattogó busz.
    Gépem: C2D E8400 3.00gHz,4 gb RAM,Sapphire 5770 1 gb VGA
    Ez normális dolog?
    Gondoltam játszok egy kicsit,kipróbálom ezt az új pályát... hát nem ment :)
  • alexander1993
    #24016
    Hogy tudnám a Google Earth-ből beimportálni/lemodellezni/áttenni az utat OMSI-ba?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.

    Ui.: Ha már hamarabb kérdeztem így vagy hasonlót akkor elnézést.
  • Ikarus412
    #24015
    köszönöm :)
  • cxaxoxc
    #24014
    Tökéletes Köszi!
  • dgufoplast
    #24013
    Új link remélem ez már jó :)
    https://skydrive.live.com/redir?resid=23E7940529B1BC21!140&authkey=!AFHwIOMkLj6RnMM
  • Ikarus412
    #24012
    igen nekem is pont ez van
  • cxaxoxc
    #24011
    Sajna nekem sem működik Ha rákattintok, a Windows Live-os bejelentkezési oldalra jutok, és ha bejelentkezem ez a szöveg fogad: "Ezt az elemet valószínűleg törölték, esetleg elévült, vagy Önnek nincs engedélye a hozzáféréshez. További információt az elem tulajdonosától kaphat...
  • dgufoplast
    #24010
    Nekem jó működik google chromeval :)
  • Ikarus412
    #24009
    bocs nincsen másik link ? mert ez nem működik
  • dgufoplast
    #24008
    Ikarus 263.10 & 263.11_Tólató hang_mod
  • atty707
    #24007
    Igen, pontosan.
  • dbb
    #24006
    leszedem akkor a 0.9-et és utána csak felülírom az új bkv 2.0 ikarussal??Köszönöm a segitséget
  • atty707
    #24005
    Válogass:

    Az Ikarus 263 BKV-hoz kell a 0.8.7, vagy 0.9, hogy legyen hangja.
  • atty707
    #24004
    Ha fenn volt az előző verziója, akkor azt először le kell törölni, és utána felrakni ezt.
  • Zoliikp
    #24003
    Ez most az új 3.0 verzió, vagy a régebbi?
    Csak azért, mert nekem semmi gondja nincs:

  • dbb
    #24002
    Üdv,
    nem rég kezdtem játszani ezzel a játékkal.
    letöltöttem a Ikarus 2.0 de nincs hangja??
    már leszedtem minden féle ikarus verziót hozzá de sehogy sincs hang.
    valaki esetleg egy linket??
  • Haulin
    #24001
    Projekt_Szczecin. Magyar oldalról töltöttem le.
  • Zoliikp
    #24000
    Megsúgod, melyik pálya volt, és honnan töltötted?
  • Haulin
    #23999
    A pályát nem töröltem. Pont a cuccok miatt, mert azok tetszettek. De lehet azt fogom tenni. :)