63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • atty707
    #23998
    Ha a pálya telepítős volt, és a programok hozzáadása/eltávolítása menüpontból távolítottad el, akkor esélyes hogy olyan dolgokat is törölt, amiket nem kellett volna. Telepítsd fel újra akár más könyvtárba is, és másold át a sceneryobjects / splines mappát az omsi könyvtárába.
  • ZsBalu01
    #23997
    Sziasztok, az iránt érdeklődnék, hogy letöltöttem a Projecz Szczecin 3.0 át, működik, nem azzal van a gond, hanem leginkább azzal, hogy mikor az 59 es járatot leviszem, és a P betűs végálomásnál végzek, előtte körülbelül 3 megállóval úgy lecsökken az fps em hogy el kezd ugrálni a buszom :S 8 fps körül van, az az előtti megállóknál meg menet közben 12-17 között. :S Veletek is van ilyen probléma hogy lecsökken ott az FPS?
    Válaszotokat előre is köszi.

    U.i.: Jótanácsokat elfogadok :)
  • Haulin
    #23996
    Hát mikor először elindítottam, kicsit az fps lement, érthetetlen okok miatt,mert anno futott. És az évszámokhoz csatolt beállítást töltöttem be, azthiszem a 2009-et, és akkor le is fagyott a játék. De a játékban viszont nem lettek utána fehérek az alapcuccok, csak az editorban.
  • Zoliikp
    #23995
    Ahhoz a pályához, miközben próbáltad, nem állítottad el a grafikát?
    A pálya leves, de a beállításokat megtartja...
  • Haulin
    #23994
    Sziasztok. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy lekaptam a gépre egy pályát. Nem jött be, de ez lényegtelen is, csak annyi hogy azóta az editorban lévő eredeti tárgyak full fehérek. Mintha a textura lement volna mindegyikről. Volt-e már valakinek ilyen? És ha igen letudná írni mi a megoldás?
  • matesz19
    #23993
    Akkor meg nyugodtam hogy nem nálam van a gond... :) Bár nálad az már elég durva hogy ha az Op-od is veszélybe került emiatt...
  • Zoliikp
    #23992
    Végignéztem a logfile-t, hát rengeteg hibát jelez.
    Az, hogy természetesen van olyan objekt, amit valahogy, valahonnan elő kellene keríteni, csak hab a tortán.
    De az, hogy a meglévő sco-ban, a meglévő o3d-hez hibásan írja be a textúra nevét, az már megbocsájthatatlan.
    Részemről megy a kukába...
  • matesz19
    #23991
    OFF: Legalább olyan mint a BKV buszai... xD Azon is azért fűtenek nyáron hogy fel ne forrjon a hűtővize a busznak :D
  • kem001
    #23990
    Igen, elég hamar felforralja a vizet. Alig mész vele 1-2 kilométert, már rögtön 100 fokon a víz. Ráadásul csak fűtéssel lehet lehűteni.. Mellette légkondit mindig bekapcsolom, különben pillanatok alatt felmelegszik a buszban a hőmérséklet..
  • Erlau Trans #23989
    Én is szeretem ezt a buszt, csak egy kicsit unom már, hogy állandóan fűteni kell benne kulonben felforr a víz... Nem hiszem el, hogy ezzel egy hozáértő nem tud mit kezdeni, hogy ne legyen bugos
  • dantre
    #23988
    Igen....Matesz19...engem úgy kifagyasztott hogy majdnem az Op-be került....most tudtam csak visszahozni nagy kínok árán....
    valami nagyon nem stimmel azzal a pályával.....
    Elnézést tőled, és mindenki mástól...!
  • matesz19
    #23987
    Nem rég ki akartam próbálni a "Bortum" pályát amit @dantre tett be, de ez lett belőle:


    Rá nyomtam hogy Cancel, de utána megkaptam ezt:


    És utána már csak a feladat kezelővel tudtam ki lépni belőle mert máshogy nem engedte...
  • kem001
    #23986
    Hihetetlen ez a busz, nagyon beleszerettem! Ennél már csak az Ikarus jobb. Ráadásul mellé jön ez a Szczecin pálya.
  • matesz19
    #23985
    Nem rossz, csak kicsit uncsi hogy egy járat van benne és hogy kb. fél óra alatt végig lehet rajta menni oda-vissza... :)
  • vertexx
    #23984
    Sziasztok!
    Letöltöttem az Ikarus 263at és van vele egy kis problémám!
    Amikor eléri az 50.km-t elromlik az autóbusz.
    Én rontottam el valamit vagy gyári a hiba?
  • halaszfi
    #23983
    Hadjuk ezt a bizis témát.Útcsó:Nekem 4.6 lett az átlagom,tanulás nélkül.
  • LMG123
    #23982
    Projekt Cwiz V03



    LETÖLTÉS
  • TheSosy
    #23981
    OFF:Akkor megnyugodtam :D
  • dantre
    #23980
    Sziasztok
    Megjelent egy új pálya Bortum néven....

    http://ofpmafia.blog.cz/rubrika/omnibus-simulator-mapy
  • Ikarusfan
    #23979
    [szin=silver]Én szinte semmit sem tanultam 8-ban, mégis 93 pontos felvételim lett, és 5.0-ás átlagom XD[/szilver]

    Egyébként tényleg jó a Szczecin pálya, hangulatos a helyközi része is. Kifejezetten hangulatos a kézis Ikarus 263-mal :)
  • Apocalipto
    #23978
    Egy szót nem tanultam 8-ban és úgy lett 4.6-os átlagom :D:D

    De hogy ne OFFoljak nagyon: A Karosa egész jó lett mostmár.. ^^
  • kem001
    #23977
    522-es éjszakai járat.
  • Norby646
    #23976
    Köszi, ez volt a probléma. 522-eshez még mindig nincs "tour". De mosta többihez már van legalább... :) Köszi a segítséget!
  • TheSosy
    #23975
    Nekem hasonló van a great grundorf pályán.Pedig a nincs fent semmilyen más verzió :(
  • Routeres
    #23974
    Törlöd a maps mappából a Szczecin pályát, és berakod újra.
  • Norby646
    #23973
    Elképzelhető... És mit tudok csinálni? :S
  • Routeres
    #23972
    Jól sejtem, hogy nem törölted le az előző verziót?
    Nekem akkor dobott ilyen üzit.
  • Norby646
    #23971
    Most be tudom tölteni a pályát de közben kapok egy sárga háromszöges felkiálojeles üzit hogy "There are is at least invalid track entry: 107_Chem-Rod, Nr.0!". Aztán betölti a pályát de nem tudok járatot választani, pontosabban kiválasztom hogy hányas busszal szeretnék menni, de alatta a "tour" résznél már nem tudok semmit kiválasztani. Próbáltam több busszal, több időszakban de semmi. Gondolom a hiba üzinek van hozzá köze. Tudtok segíteni? :)
  • ekepista
    #23970
    sziasztok az omsi adon managert hogy kel használni mert fel akarom telepíteni csak nem tudom hogy kel használni
  • Norby646
    #23969
    Köszönöm, mostmár jó! :)
  • crodgok3
    #23968
    Menj arra, hogy játék betöltése busz nélkül és utána meg fog jelenni.
  • Norby646
    #23967
    Sziasztok! Beraktam a szczecin 3.0-át de em jelenik meg a játékon belül. Tudnátok segíteni? :)
  • sandor72
    #23966
    Szia. Köszi a választ jó ötlet kipróbálom ezt a megoldást.
  • ccv520
    #23965
    Köszi, megoldotta. Igaz a frissítés nem újabbra, hanem a régebbi változatra történt. Az 1.2.3-al működik.
  • TheSosy
    #23964
    Úgyemlékszem volt már valakinek ilyen,és egy verzió frissítés megoldotta.
  • ccv520
    #23963
    Addon manager hiba:
  • jutiput
    #23962
    Köszönöm szépen a segítséget !
  • generalGGabe
    #23961
    azért a hiányzó kresztáblák is alakulnak
  • repastam
    #23960
    Én is felraktam Szczecin-t minden OK is vele, csak nincs hang azóta, több kocsival is nézve.... :( mi a tök lehet...
  • krizu
    #23959
    Köszi a segítséget már jó és eszméletlen jóra sikerült, eddig is ez a pálya (Szczecin) volt a kedvencem ezután pedig hajjaj :D