63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • adam993
    #25622
    Valaki nem készít Pannon Volános festést a két új Ikarushoz?
  • Tirdi
    #25621
    Én meg elnézést kérek mindenkitől a tudatlanságomért, tényleg nem tudtam, máskor nem írok hülyeségeket, amihez nem értek.
  • Routeres
    #25620
    Szóval meg sem jelent. Bocs, reggeli fáradtság...
  • Routeres
    #25619
    Arra nem gondoltál, hogy ha nem találod, akkor valószínűleg még ki sem jelent?
    Majd valamikor ősszel.
  • deutsch96
    #25618
    Sziasztok ! A Börzsön-Fiktív pályát honnan tudom letölteni ? Kerestem már minden hol, de nem találom...
  • TheSosy
    #25617
    Jó reggelt mindenkinek!
    Csináltam egy Kisalföld Volán helyközi festést az Ikarus 250-hez.
    Valóságban a festés
    OMSIban a festés
    Letöltés
    Rendszámot tessék magyarra kicserélni
  • omsifan
    #25616
    Legyen már elég ebből!! Az oroszok biztos a hivatalos fórumról szerezték meg... Engem nem zavar akkor mi a f.nak kell most nektek ezen felakadni? Én nem akadok fel ilyenen... Az automata-manuális váltósokat megértem, már van mindkettőből, mindenkinek megfelel?
  • rarma
    #25615
    Mindenkinek ez vagy az tetszik egy buszon,valakinek a manuális váltó,valakinek az automata,és ennyi téma lezárva köszi.
  • rarma
    #25614
    Szerintem is Omsifan busza az,és igen legalább engedélyt kértek volna Omsifan-tól,hogy tuningolhatják-e vagy sem. Nem tudtam,akkor ezek szerint,vannak itt az sg omsin orosz regisztráltak is?.
  • Ikarusfan
    #25613
    Nagyon jó alternatívák vannak h*gyért-sz*rért (már bocs a kifejezésért). A váltót max 5-ből kilehet hozni, igaz, a kormány más tészta. Ettől függetlenül ilyesmi buszokba automatát tenni tényleg elég "érdekes" dolog. A többieknek igazuk van; se nem reális, se nem annyira élvezetes.
  • Routeres
    #25612
    Reggelt!

    Discrete kollega megkért, hogy tudassam veletek, hogy az omsi hungary címe megváltozott: Új cím
  • bpyfan
    #25611
    Ez rendben van hogy szabadon módasítható. De akkor se a saját nevén adja ki.Hanem esetleg úgy hogy készítette:omsifan és módosította :x és y ennyi.
  • omsifan
    #25610
    Tudjátok, engem nem érdekel, hogy mit csinálnak vele... Attól még én csináltam meg az alapot, tőlem nyugodtal át lehet alakítani akár más típusra is, nem érdekel!
  • Ákos XD
    #25609
    Azzal aztán lehet próbálkozni. Az omsi.cz is ezt csinálta régebben
  • LMG123
    #25608
    Szerintem ritka sz*r... :D
  • omsifan
    #25607
    Hát én nem tudom, engedélyük nincs, és a nevükhöz se. De a kiegészítők nagy része nekem tetszik...
  • Ikarus412
    #25606
    Hányadék az egész.
  • LMG123
    #25605
    Igen az övé, és biztos, hogy nincsen. Vagyis a tuningolásra van, mert mindenki úgy modolja szét, ahogy akarja (ők eléggé gagyi és gány módon), csak publikálni nem lenne szabad, főleg nem úgy, hogy mégcsak fel se tűntetik az eredeti készítő nevét...szánalmas...
  • Renault Agora
    #25604
    És a saját nevükben kiadni.
  • Ikarus412
    #25603
    ez Omsifan busza ?? ezt le kell töröltetni, mert gondolom nincs engedélyük hogy tunnigolják ..
  • LMG123
    #25602
    Az oroszoknak van bőr a pofájukon...

    LINK

    Nem elég, hogy szétbarmolják ezt a jó buszt a hülyeségeikkel, még képesek a saját nevükön kiadni...
  • omsifan
    #25601
    Úristen dehogynem áll le. Gondolom nem vezettél még... Ha sebességbe van be kell nyomni a kuplungot, ennyi..
  • olimano2222
    #25600
    van egy aranyos N betű rajta oda kell váltani a váltóval :)
  • vikimaki1
    #25599
    Hogyne állna le? -.-" Az oké hogy nem tudod. De ha nem tudok valamit nem írom :D
  • LnD
    #25598
    "Mert a valóságban nem áll le a motor ha megállok sebességbe."

    Ilyen tájékozottsági szinten nem nagyon kellene osztani az észt.
  • rarma
    #25597
    Na és abban a szövegben hol látod azt, hogy könyörgök egy váltóért?.
    Nem írtam azt hogy plédául : valaki nem készítene automata váltót?
    na ez már könyörgés lenne, de ha jobban megnézed az írást, sehol nincs ilyen írva. Ha igaz amit a profilodba írtál hogy 14-éves vagy akkor még elég naív gyerek lehetsz,és még a fenekeden a tojáshéj. És én itt be is fejezetem.
  • Tirdi
    #25596
    Jó kép!
  • TheSosy
    #25595
    Szerinted én mondtam 1 szóval is hogy kormánnyal játszom?Ugyanúgy billentyűzetről váltok mint te.
    "Na de csak egyet hiányolok,mikor elkészít egy buszt,nem gondol azokra az emberekre akik automat váltóval szeretnek játszani?"
    Gondolom ebbe magadat is beleértetted,ebből gondoltam hogy nehezedre esik
    kormányzás közben egymás után lenyomni 2 gombot..
    Ennyi voltam mára,nem vagyok hajlandó többet ilyen hülyeségekről vitázni..
  • kem001
    #25594
    Nem bírtam megállni, sorry. Kép címe: munkásokra várva.
  • rarma
    #25593
    szia The sosy !

    Ja tudom már,te olyan ember vagy hogy mindent a segged alá tesznek,milliomos csemete,annak mindig könnyü beszélni,mert nem dolgozott meg érte a két kezével.De aki nem engedheti meg magának a mai világban hogy kormányt és egyebet vegyen,bizony kénytelen billentyüzeten játszani.
    Én nem könyörögtem írásomban egyátalán az automata váltóról,kicsit jobban nyísd ki a szemed és figyelmesen olvass!
  • TheSosy
    #25592
    Annyit tennék hozzá,hogy hamarabb megtanulsz manuális váltós busszal menni,mit hogy csinálsz egy automata váltót.Kevesebb fáradozás,és manuállissal sokkal élvezhetőbb a játék(szimulátor),csupán gyakorlás kérdése.Jó gyakorlást
  • Tirdi
    #25591
    Oké, tudnék még vitatkozni, de nem fogok mert nem akarok senkivel összeveszni, és nem akarom veszekedéssel rombolni a témát.
  • TheSosy
    #25590
    Pont azért,mert ez nem játék hanem szimulátor.A manuális váltót így tudták a készítők megoldani,örüljünk neki hogy van..
  • Tirdi
    #25589
    Ja oké.
  • Tirdi
    #25588
    Egy igazi busznál sokkal egyszerűbb manuálisan, vezetni, de ott nehezebb is belerakni automatát. De ez játék. Mért lenne az a lényege, hogy valósághű legyen? Inkább élvezhető legyen, az sokkal fontosabb. Egyébként én se tudok manuálisan vezetni, nem olyan könnyű az, nem tudhatja mindenki. És ha az élethűség lenne a lényeg, nem kéne lennie egy valósághű váltónak? Mert a valóságban nem áll le a motor ha megállok sebességbe.
  • TheSosy
    #25587
    Nemértem mit kell siránkozni..
    Távolsági buszba automata váltó?Az OMSInak nem az a lényege hogy valóságos legyen? Ha igazából buszsofőr lennél,kapnál egy manuális váltósat,akkor könyörögsz hogy rakjanak bele automata váltót?
    Nehogy még ezzel is fáradozzanak a készítők,hogy még néhány ember kedvért automata váltót építgessenek bele.Ha nem tudsz,nem kell vele játszani..
  • omsifan
    #25586
    Azért van külön, hogy ne a busz mappája legyen "összeszemetelve". Ha valakinek kell valami belőle, azt átmásolja, ami nem kell, az meg nem lesz ott.
  • kem001
    #25585
    Basszus hihetetlen jó lett IkarusTSR busza! Még manuális váltóval is tetszik nagyon! Egy dolog nem tetszik csak benne. Gyújtáskapcsolót nem lehet egérrel bekapcsolni..
  • mojorisin
    #25584
    Én most próbálkozom, eddig nem érdekelt a manuális váltóval való buszozás. Így viszont sokkal másabb a vezetés. Mivel a kormányom nem mai (Thrustmaster 360 Modena) így a gombokra és a 2 pillangóváltóra osztottam a bill. parancsokat. Elég fura, sokszor lefulladok, de majdcsak belejövök. :)
  • Routeres
    #25583
    Szerintem nem akarnak ennyire elrugaszkodni a valóságtól.