63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • TTÁDÉ
    #25662
    Már megy a konvertálás csak ott akadtam el a Jégcsarnoknál hogy a texturát kell rá rakni megnyitja a sco-t csak minden fehér rajta de azért jobb lenne ha te konvertàlnád be ha esetleg lenne rá időt! Hangsúlyoztam ESETLEG
  • SnyperD
    #25661
    Peterbilt textúrábol ítélve :D Én csak átalakítom még a műszerfal és mehet a konvert :D
  • mk452001
    #25660
    A jó öreg Kenworth W900 :D
    Szép darab :)
  • Zoliikp
    #25659
    Ez még nyers modell, még nincs konvertálva...
  • SnyperD
    #25658
  • SnyperD
    #25657
  • TTÁDÉ
    #25656

    Való igaz hogy van másik de nem lehet mindenhol ugyanaz dobsz egy linket? Traktornak eddig az ai-t hasznàltam! Abból se lehet a földeken ugyanolyan,és magyarországbam amúgy nem a kék a leggyakoribb traktor! Szóval majd még utána nézek:-) zoliikp ha gondolod meg dobhatszvele :-)
  • Zoliikp
    #25655
    Úgy próbáld meg beazonosítani, hogy a cfg-fájl elején a tex-texturen alatt, az IBIS-lcd-re vonatkozó betűkészletet valami másra átírod.
    Ha az változik meg, amelyiket ki akarsz iktatni, az azt használó szám alapján, a usetexture keresőszóval megtalálható...
  • gabcsibkv
    #25654
    Ezt kellene letüntetnem, de nem jövök rá melyik sor a Model_Lion.cfg-ben
    Kép:
    http://img217.imageshack.us/img217/8625/omsilcdhiba.jpg

    Érdekes ilyet még nem láttam, gondolom valami 2X van meg.
  • LMG123
    #25653
    Van kombájn objektumként már. :D
  • Zoliikp
    #25652
    Ha kicsit körülnézünk a neten, akkor esetleg lenne eszköz:


    Akár még traktor is...
  • TTÁDÉ
    #25651
    Hol élszte Debrecen környêkén pajta:-) ott inkàbb hodály van ja és mezőkre traktort ott mit csinál mezőkre legfeljebb teheneket;-) hú csak kerűljek holnap géphez megmutatom milyen az êlet arra! Hozok neked aratást kaszálást és még favágást is ja ês a csatornát is tisztítják!!!:-) csak kár hogy a traktorból csak egy fajta van és hogy nincs hozzà munkaeszköz
  • TTÁDÉ
    #25650
    DEBRECEN PÁLYA Ha megtekintetted volna az oldalamat ahova felraktam az összes képet a pályamról akkor láthattad volna hogy aratást folyótisztítást készítettem! Akinek jó a szeme az észrevehette a videóban hogy az ATEV előtt az erdőben barla le robbant egy autó úgyhogy lesz mit kerülgetni:-) és traktort tereptárgyként is alkalmaztam erről holnaprakok fel képet! Szóval mindenképpen magyarosra és élethűre akarom készíteni?:-) és majdnem elfelejtettem hogy fa kiteremelés is lesz:-) oldalam:
  • LMG123
    #25649
    Ikarus 250.93 Agria Volán, Alba Volán, Borsod Volán, Hajdú Volán festések



    Agria letöltés

    Alba letöltés

    Borsod letöltés

    Hajdú letöltés
  • dgufoplast
    #25648
    Én el küldöm neked :D ha kapok egy címet amin el érlek :D msn-re gondoltam gyorsan át megy :D ha még nem oldottad meg :)
  • fuszhi
    #25647
    Szerintem a traktort mezőkre tereptárgyként érdemes alkalmazni. Az nem életszerű gyorsan közlekedik a traktor. Tehát máshogyan nem is használnám mint pajták mellé kiegészítő objektumként, vagy mezőkre.
  • omsifan
    #25646
    Valaki fel tudná tölteni, vagy elküldeni nekem az eredeti man SD200 sound mappáját? Valamiért kitörlődtek a motorhangok. :(
  • LMG123
    #25645
    Nem, mert nem lehet. Amúgy se kell senkinek, hogy kilóméteres sorok legyenek az Omsiban. :)
  • Zoliikp
    #25644
    De azért, hogy lásd:
    nyomtam egy Reset utasítást a billentyűzet kiosztáson, és működik...
  • halaszfi
    #25643
    Csak vicceltem. ;-) Ha holnap este hazaérek végre, majd szemügyre veszem. A Ky_doorfront_2_open, Ky_doorfront_2_close funkcióval próbáltad? (v.mi ilyesmi a neve.) Ikarus 263-nál, és a Liaz 5256.26-nál van ez a funkció. Az első ajtót milyen funkcióval nyitod?(Pontos nevet kérnék.)
  • Zoliikp
    #25642
    Nos, akkor kicsit fokozzuk a csalódásodat:
    Nincs a feltelepített mappában, vagy a Vehicles-ben az említett instrcution file;
    addig nagyon nehéz a cfg-ben bármit megtalálni, ha hirtelen felrúgva a saját magunk következetességét, a behívott o3d-nek nem a tulajdonságait, feladatait határozzuk meg, hanem egyből a fényt rakjuk rá...
    Ezt arra írom, hogy az első ajtó precízen le van vezetve, a hátsó olyan érzést kelt, mintha véletlenszerűen, innen-onnan összerakva lenne betéve...
    Hogy még érthetőbb legyen:
    a két ajtó 2-2 gombja ugyan azt kellene mutassa, kivéve a vezérlőket.
  • Tirdi
    #25641
    A traktorok tudnak ilyen gyorsan menni? Nem kéne lassítani kissé?
  • TTÁDÉ
    #25640
    Debrecen pálya MTZ-vel:
  • halaszfi
    #25639
    Pontosítás: scripthez
  • halaszfi
    #25638
    Zoltán, csalódtam benned! :-) Te, aki mindig mindent megkeres és meg is talál, az kérdez ilyet? Mi folyik itt Gyöngyösön? A model.cfg-ben nézd meg, hogy milyen utasítást (event) rendeltek az első, vagy a második ajtó mozgatásáért felelő scriptet. Vagy olvasd el a readme-t a Vehlices mappában. (Pontosabb infót nem tudok mondani, elérési útvonalat megtalálod a másik fórum letöltések topikjában IkarusSTR e busz letöltését tartalmazó hsz.-ében.) Ha Routeres videójábám jól látom, akkor külön gombal lehet nyitni és zárni mindkét ajtót.
  • Zoliikp
    #25637
    Ez a verzió is ugyan az...
    És valószínüleg azért, mert az eredeti Num* gomb egyszerre "mozgatja" a két gombot...
  • Zoliikp
    #25636
    Ó, köszi!
    Akkor viszont nem értem, mert én a Narod.ru-ról szedtem le...
    Mindegy, leszedem innen is.
  • LMG123
    #25635
    Igen ott.

    Zolika neked meg akkor Sosy már válaszolt. :D Egyébként nekem a rendes 2. ajtóval működik, ami a legtöbb buszon a 2. ajtó gombja.
  • TheSosy
    #25634
    Ha omsi.hu ról töltötted re,akkor ott rossz verzió volt.Ha megnézed alatta a kommenteket,ugyan ilyen problémára panaszkodnak.De a link már frissítve lett,csak újra le kell tölteni.
  • Zoliikp
    #25633
    Megkérhetlek, hogy KY-kódját elárulod?

    Ugyanis nekem csak az ajtóhang játszódik le, maga az ajtó zárva marad...
    Természetesen billentyűzetről, mert egérrel jó.
  • halaszfi
    #25632
    És csak ott szálnak le?
  • ekepista
    #25631
    sziasztok ha szépen meg kérlek titeket betudnátok nekem linkelni amercédes buszt amibe az ablaknál van fügöny meg szászló
  • LMG123
    #25630
    Működik a hátsó ajtó. :)
  • halaszfi
    #25629
    2. még=kipróbálni
  • halaszfi
    #25628
    Sziasztok! Nyaralok, ezért nem tudom még még másfél napig az új 250.93-ast. Megmondanátok, hogy működik-e a hátsó ajtó, ha nem, akkor jobbra ki lehet látni az utasoktól, amikor le akarnak szálni? Köszi előre.
  • generalGGabe
    #25627
    Börzsöny-Fiktívről itt van minden
    https://sites.google.com/site/amagyaromsipalyagyar/home
  • LMG123
    #25626
    A 256-oshoz még nem nagyon lehet festést csinálni...a másikhoz meg lehet lesz. :D
  • dantre
    #25625
    Köszönöm a segítséget !!!
    Leköteleztél !
  • mojorisin
    #25624
    Teltow4 :)
  • dantre
    #25623
    Sziasztok
    Tudnátok nekem segíteni abban hogy honnan tudnám letölteni a Teltow pályát,
    mert a Skydrive-ról lehetetlen letölteni bármit is mióta "megújult".......
    Előre is köszike....