63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bpo451
    #26742
    Valószínű hogy nekem már újabb van.
    Hol találom a te verziódat?
    Google nem a barátom :)
  • Zoliikp
    #26741
    Az utolsó New Berlin-Spandau mapom, amelyen van 92E járat az az 1.5-ös verzió.
  • bpo451
    #26740
    De a hof indításom Spandau
  • bpo451
    #26739
    Ja azt nem tudtam, hogy abban kizárt dolog 92E-vel menni, kivéve, ha az AI-t váltom le :)
  • Zoliikp
    #26738
    Sokkal több?
    Nem inkább valamelyik New-Berlint indítod?
  • bpo451
    #26737
    Mindent úgy csináltam, ahogy te a képeken, a listában sokkal több járat van, mint a tiedben, de 92E nincs benne.
    Feladom :)
  • Zoliikp
    #26736
    Próba:




  • LMG123
    #26735
    Akkor a pálya készítője rontotta el. :D
  • gabcsibkv
    #26734
    Ez nekem is előjött egyszer egy menetrendzserinti teherautó formájában, na azóta mindig belenézek ailist-be és átszerkesztem magamnak. :)
  • matesz19
    #26733
    Csak az a vicc hogy. nem nyúltam bele. Úgy ahogy volt a pálya mappáját bemásoltam a maps-ba. :D És az első indításra ezt csinálta az OMSI. :)
  • gabcsibkv
    #26732
    Azt szeretném megkérdezni, hogy: Jelenleg NL202ből van 3 fajta kijelzős:
    a, Sima
    b, Rollband
    c, BUSE
    Ha egy mappába akarom őket rakni akkor hivatkozást kell megváltoztatnom?
    ez esetben elfér gondolom egy mappán belül (NL202) és ennek lesz 3 tipusa .bus fájlja?
    pl NL202normal.bus, NL202BUSE.bus, NL202Rollband.bus fájlok
  • bpo451
    #26731
    Köszönöm, de sajnos így se ajánl fel 92E járatot.
  • LMG123
    #26730
    Persze, ez van akkor, ha belepiszkálsz az ailist-be és valamit elrontasz. :D Nekem közlekedett már busz is a sínen... :D
  • matesz19
    #26729
    Ti már láttatok ilyet? Mert én még nem. :D És a végállomásig el döcögött az aszfalton a vonat, mint ha Al busz lett volna. :D Jót nevettem rajta mikor megláttam. :D
  • Zoliikp
    #26728
    Az eredeti Spandau.hof:
    http://data.hu/get/5580987/Spandau.zip
  • Zoliikp
    #26727
    Nem kell használni az IBIS-t:
    tanuld meg a bill kombinációt.
    Bal Ctrl-t lenyomod, majd a numpadon lévő gombokra figyelsz:
    -járatszám megadása: *07600enter ; a kijelzőn megjelenik a szám;
    -Útvonal/route: /01enter.
    Ennyi.
  • bpo451
    #26726
    Fel tudnád rakni valahova a Te hof-odat? :)
  • Zoliikp
    #26725
    Azt nem tudom, hogy miként, hogy állítod be, ez az alap Berlin:

    És igen, csak azután adott Route-t, hogy az időt visszaállítottam, de attól még szerepel a kiválasztában.
    Szerinem Te is beleestél abba a hibába, hogy nem mindenki szereti frissíteni a pályát kipróbálás nélkül, viszont a fejlesztő ugyanazt a hof-nevet adja, és ezzel sikeresen felülírtad a meglévőt.
  • Tirdi
    #26724
    Oké, csak én nem tudom használni az IBIS-t.
  • Bipper
    #26723
    aha :)
  • LMG123
    #26722
    Már egyszer beírtad a kérédést és kb. saját magad meg is válaszoltad a kérdésed...azért üres, mert a menüben adod meg...minden féle menetrendes dolog csak az IBIS-be beírás által működik.
  • Tirdi
    #26721
    Mi lehet az oka annak, hogy az IK405-nek üres a beltéri kijelzője? Már megadtam a menüben a járatot, menetrendet, de semmi.
  • bpo451
    #26720
    Nem.
    A 92E a reggeli és délutáni csúcsban jár.
    És hiába várom ki a megfelelő időpontot, csak azt az egy járatot nem engedi kiválasztani.
    Erre is jó lenne egy megoldás, és akkor nem kéne az AI-val szerencsétlenkednem.
  • Warrior888
    #26719
    Rég toltam már Berlin pályán, de nekem úgy rémlik hogy a 92E az éjszakai járat.
  • bpo451
    #26718
    A hiba ott van, hogy az általam választott busznál fel se ajánlja a 92E-t menetrendnek, az összes többi járotot viszont igen.
  • bpo451
    #26717
    Na most lehet, sőt biztos hogy hülye vagyok ehhez :)
    Az aigroup_depot_typgroup alatti részbe mit kell beírnom?
  • Zoliikp
    #26716
    Ha az AI-tól át tudod venni, akkor az azt jelenti, hogy abban az időpontban jár.
    Ha a magad választotta busznál nem tudod kiválasztani, akkor a hiba a Te kezedben van...
  • BlueMaster
    #26715
    Annyit rak be amennyi a garázsban van. Azaz az ailist-ben ezeknél a bejegyzéseknél: [aigroup_depot_typgroup]
  • bpo451
    #26714
    Köszönöm, kipróbálom.
    És azt lehet tudni, hogy ebből mennyit rak be az adott pályán, és melyik vonalra vagy véletlenszerű?
  • BlueMaster
    #26713
    Ha Ikarust akarsz ez tökéletesen üzemel!
    Így tedd be az ailist-be: vehicles\Ikarus263\Ikarus263.11_Voith.bus
  • bpo451
    #26712
    Igazából csak azért kellene, mert jó lenne egy 260-assal végig süvíteni a 92E vonalon.
    Azt meg nem engedi menetrendként kiválasztani, csak egy AI-tól átvenni a vezetést, ami már kint van.
  • bpo451
    #26711
    És bármilyen másik, ami működne?
  • BlueMaster
    #26710
    Az a baj, hogy a CCV-520 féle 260-asok ajtóit az AI nem tudja használni, így nem működnek AI-ként megfelelően....
  • bpo451
    #26709
    Hali!
    Szeretnék egy olyat, hogy a Berlin Spandau 2012 pályán ne csak a gyári manok közlekedjenek AI-ként, hanem pl prága váltós 260-asok is.
    Mit és hogyan kéne beírnom az ailists.cfg fájlba hogy ez kivitelezhető legyen?
  • gcs7e7
    #26708
    szerintem nem változott :)
  • matesz19
    #26707
    Ja értem, köszi az infót, én azt hittem hogy a módosítást szedte 3 felé... De így akkor oké. :)
  • Tirdi
    #26706
    Hol találok FOK-GYEM leírást?
  • Zoliikp
    #26705
    Három darab tömörített állományt kell leszedni:
    Ha külön megnyitod őket, akkor láthatod, hogy minden szükséges könyvtár meg van, csak elég furcsa módját választotta a kolléga.
  • matesz19
    #26704
    Ja hogy ez csak egy kiegészítő? óóó én azt hittem hogy legalább az egész buszt bele tetted a rar-ba és nem csak a módosítást... Na de mind1. :)
  • matesz19
    #26703
    Most már le lehet tölteni, én már töltöm is. :) Amúgy mennyivel zabál többet vagy kevesebb FPS-t mint az előző IK 415-ös? :)