63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • LMG123
    #26822
    Azt gondoltam, hogy nem vagy, de ha anyagszínezéses, akkor csak nincsen textúrája. :D Csak színe az adott elemnek, ami nem textúraalapú. :D
    Nem?
  • halaszfi
    #26821
    Jaj, tényleg. Nem. Ennyire nem vagyok amatőr. Anyagszinezésesek a textek. Ez a problem.
  • LMG123
    #26820
    Nem lehet, hogy azért volt fehér, mert nem volt textúrája? :D
  • halaszfi
    #26819
    Tirdi, ha rám hallgatsz, akkor nem ezt a buszt konvertálod. Én megpróbáltam, és bajos. Pl:a padló az OMSI-ban fehér, stb. Írj rám privibe, és elküldöm, ahol tartottam.
  • gcs7e7
    #26818
    Ikarus 263 - Tisza Volán

    VERZIÓ: 2012.09.21.

    KÉSZÍTŐ: bence099

    http://gcs7e7.wordpress.com/
  • bmwcrash
    #26817
    aztamindenit:D gyönyörű darabcsak nem egy SL223-as?:)
  • madarászmárkhun
    #26816
    jók a képek tirdi
  • bence099
    #26815
    Kérek vissza jelzéseket hogy működik-e nektek!
  • Tirdi
    #26814
    http://indafoto.hu/tirdi/omsi
  • madarászmárkhun
    #26813
    aki nek van jó busza az küldje ki és kérek letöltési linket léci köszi.
  • alexander1993
    #26812
    Hello! Csak érdeklődni szeretnék, hogy a Moges pályának lesz folytatása vagy az 1.0 a végleges verziója?
  • nmagyar
    #26811
    Tudtok jó német pályát?
  • bence099
    #26810
    Ikarus 250.93 – ZF automata váltó Omsifan és Ikarusstr engedélyével
  • bpyfan
    #26809
    Jaj az erediben nincs benne. A lényeg hogy bele fogatam az SD83-ast átalakítani manuális váltósá az NL202 manuális verziójából. Minden kész minden a helyén van.Csak az átalakított motor nem akar működni mert az (F.L.governor-al kapcsolatos hibát dob ki.
  • bpyfan
    #26808
    Az SD 83 engine.osc-ben az (F.L.governor) parancs mit csinál?Mi a fealadata?
  • cSuwwi
    #26807
    persze "realisztikusan"
    a buszkeresővel nézel egy környéken járó buszt, vagy vársz amíg jön valami, felszállsz rá (kattintással), és a depóig utazol, vagy átszállsz :D
  • TheSosy
    #26806
    Hívod az autómentőt
    Amúgy ilyenkor azzal a busszal nem tudsz mit kezdeni.Törlöd a menetrendet,kiszállsz a buszból,és elmész újért.
  • nmagyar
    #26805
    Sziasztok!
    All in One - Landkreis Wehlen mapon mentem néhány kört. Egyszer csak megállt a busz, kifogyott a benzin.(Tudom az én hibám, nem figyeltem) Átraktam a buszt az Autobahn- benzinkútra, viszont ott a parkolóba rak be, ahol még nem tudok tankolni. Ilyenkor mit tudok csinálni? Besz***am?
  • Warrior888
    #26804
    Ha átküldöd a magyar szöveget privátban, megpróbálhatom. Nyelvvizsgám még nincs, de azért megyeget az angol. :)
  • bence099
    #26803
    Erről
    beszéltem :
  • ast00
    #26802
    A Projekt_Szczecin problémára a megoldás: előbb pálya betöltése buszok nélkül és csak aztán lesz ott a listán. Nekem is volt ilyen bajom már sajnos nem tudom ki segített.
  • clubvs
    #26801
    Sziasztok!
    Egy kis help kéne. All in One - Landkreis Wehlen pályán nincs menetrendem pedig mindent bemásoltam hozzá ahova kell.
    Projekt_Szczecin pedig meg se jelenik a map-oknál, pedig azt is bemásoltam.
    Mit tudok tenni?
    Előre is thx!
  • bence099
    #26800
    Kitud nekem egy angol engedély kéréses szöveget meg írni ? ha fordítóba csinálom az is jó ?
  • bmwcrash
    #26799
    bocsi a dupláért de azt szeretném kérdezni, hogy az miért van hogy most minden pályán az AI buszokon nincs senki, üresen mennek és amikor egy megállóhoz érnek beállnak és oda is mennek az utasok de a busz nem nyitja ki az ajtót hanem csak ott áll a végtlenségig.ez miért van?
  • bmwcrash
    #26798
    jó estét!
  • Ikarusfan
    #26797
    Bocs a dupláért, azt szeretném még kérdezni, hogy két spline-t hogyan lehet összeilleszteni? Tehát mondjuk egy hurkot szeretnék csinálni valahol, ehhez vagy kettő splíne-t kezdek el, amit középen összerakok, vagy egyet kezdek ez, és azt kell a kereszteződéshez mondjuk hozzáraknom. A problémám ott kezdődik, hogy pontosan nem tudom összeilleszteni a két különböző spline-t (természetesen ugyanolyan típusúak), így vagy van hézag köztük, vagy ugyan nincsen, de a kocsik pl. ugyanúgy megállnak, majd eltűnnek ott. Gyanítom, hogy a "Complete to" gombnak van hozzá köze, de nem tudok rájönni, hogyan kéne megoldani ezt.
  • Ikarusfan
    #26796
    Köszönöm!
  • Bipper
    #26795
    Az objektumok közt egy Utilities mappában Entry point néven keresd :)
  • Ikarusfan
    #26794
    Egyébként az Editorban hogyan lehet lerakni olyan pontot, vagy megállót, ahova le lehet rakni a buszt? Tehát amit a felugró ablakban lehet kiválasztani (mint Berlinben pl. a Stadtgranze...stb).
  • Zoliikp
    #26793
    Amennyit a német tudásom enged, az annyi, hogy a "régi" textúrát, és o3d-t kell az RLB-s cfg-be visszaírni, mert abban át lett írva.
  • gabcsibkv
    #26792
    Van egy hézag oldalt meg elől is ezt kellne orvosolni, ahogy irták, de nekem nem sikerült, mit és hova kell pontosan a cfg-be modosítani

    Hiba rés

    Német fórum linkje a megoldás
  • Zoliikp
    #26791
    Miután "megszólítottál", egy kicsit magamba szálltam, és igaz; rá kellene tenni azt a textúrát.
    Neki is fogtam:

    Lassan haladok, most fedezem fel a Deep UV programot.
    Úgy látom, ha belejövök, egész egyszerűen lehet vele dolgozni...
  • LMG123
    #26790
    Csak a válaszodra válaszoltam, nem volt benne semmi hátsó szándék.
  • kem001
    #26789
    Emlékszek is rá, hogy régebben írtad, hogy külön nekiálltad építeni.
  • dgufoplast
    #26788
    Ő az egy 1.0-ból meg az 1.1-ből próbál alkotni valamit de nem lesz úgy se 100% a modell mert a 14 elégsokkba el tér a 04-estől azzal én próbálkoztam régebben de nem lett valami jó azért is nem került bele a 1.1-es verzióba
  • TheSosy
    #26787
    Jólvan na..
    Nem én csináltam,ne nekem mond :)
  • LMG123
    #26786
    Ha a javítást berakod az első kiadásba, ugyanott vagy. :)
  • dgufoplast
    #26785
    Én említettem neki privátba hogy készül újból de le írtam régebben is de már meg van a rendes Ikarus 415.14 modell is és mind 2 át van textúrázva is meg el is kezdtem már a konvertálást is csak más is van ami le köt :) mostanság de készülget meg közbe folynak az át dolgozások is hogy több féle modell legyen majd :)
  • TheSosy
    #26784
    Azért,mert ez az újabb verzióból lett átalakítva,és tartalmazza annak javításait.
  • LMG123
    #26783
    Külön busz, de minek?
    Amit először kiadott DG, abban benne volt mindkét homlokfalas 415...ha most azt átfesteném ilyen BKK színre, akkor ugyanott vagyunk...
    Alapból nem értettem gcse7e7 úr szorgoskodását, de mindegy is, ő dolga...

    És nem a beszólás vagy a fikázás a szándékom, félre ne értse senki, de remélhetőleg majd mindenki megtanulja felnőtt korára, hogy felesleges dolgokra nem pazaroljuk az időt...