63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • madarászmárkhun
    #27224
    Sziasztok! aki készíti az Ikarus 620-ast az mielőtt kész lesz adjon egy kis ízelítőt belőle az az egy béta változatot
  • mdani01
    #27223
    Sziasztok!

    Nekem a Kisbereg pályával akadt egy kis gondom:

    http://savepic.su/2590513.jpg

    Tudnátok segíteni mi lehet a gond?

    Elnézést a duplázásért.
  • mdani01
    #27222
    Sziasztok!

    Nekem a Kisbereg pályával akadt egy kis gondom:

    http://savepic.su/2590513.jpg

    Tudnátok mi lehet a gond?
  • Jazzdobos
    #27221
    Sziasztok! Több kérdésem is lenne.
    1./Hogyan tudom megcsinálni hogy Ikarus 263-ban az index vissza álljon alap állásba?
    2./Hogy lehet-e a Kispest pályán egyszerre több busz járat tehát ne csak én buszozzak hanem a gép is?
    Előre is köszönöm a válaszokat :D
  • matesz19
    #27220
    Ki töröltem az egyik "visszavonat" menetrendet és tovább is megy, de utána kidob még egy hibát:
  • kem001
    #27219
    Rotterdam pályával is ugyan ez volt anno a gond.. De jött hozzá menetrend javítás, de akkor meg akkora késésben voltam..
  • ast00
    #27218
    De akkor elalszok és az utasok pafitozni fognak hogy beleszálltam a falba 1 km/h-val :D
  • matesz19
    #27217
    A Lunatown pálya betöltésnél kivág ilyen hibával és csak a feladatkezelővel tudok kilépni belőle... Első benyomásra ez elkeserítő, én szerintem...
  • Tirdi
    #27216
    Hát ne menjél olyan őrült sebességgel...15km/h nagyon gyors, elég a 5-10km/h. :D
  • ast00
    #27215
    A Lunatown pálya menetrendje őrült. 15km/h volt a legnagyobb sebességem és 5 perc előnnyel értem oda. Ez valami vicc.
  • bence099
    #27214
    Deep 5-be ha meg emelem egy objektumot és elmentem x-be és onann .o2d-be akkor miért nem változik a magassága ?
  • Deutsch84
    #27213
    Sziasztok !

    Szeretném a segítségeteket kérni, hogy egy általam modellezett "ticket printer"-nek a kijelzőjét hogy tudnám működésre bírni ?

    Jegyet már tudok adni, a gombok működnek... de ezzel nem tudok mit kezdeni.

    (Hozzá van rendelve a textúra)
  • nmagyar
    #27212
    Sziasztok!
    Lenne egy kis gondom az Ikarus 260.01-es busszal. Már lenyomtam vele két kanyart és semmi gond nem volt. Most ahogy elindultam az egyik megállóból, lefulladt a busz. Hát mondom no para, indítsuk el. Ahogy elindítom, és engedem a kuplungot, egyből lefullad megint. Üzemagyag van benne, mert üresben tudom pörgetni. Mi lehet a gond?
  • bence099
    #27211
    tudom hogy nem ennyiből áll nem két perc de akkor tárgytalan projekt lefújva
  • matesz19
    #27210
    Nem szoktam belepiszkálni, főleg hogy nem is értek hozzá és így ne legyen gondom belőle. Nem tudod véletlenül hogy mit kell kitöröljek hogy jó legyen? A vonatot nem bánom, ha tudok a busszal embereket vinni. :D
  • ccv520
    #27209
    Jól gondolod. Amúgy egy ilyen átalakítás nem csak kasznicseréből áll...
  • Bipper
    #27208
    A kormányt se felejtsd el, mer az is más benne nem? Legalábbis a gyöngyösi classicokban amiket már vezettem, abban más :) Meg a műszerfal is, de az lehet hogy csak a C56-osban :) Amúgy baromira jó lesz, ha végleges lesz :) Az alacsonypadlósítást megtudnád benne csinálni?
  • jxbell
    #27207
    Az nem fog menni, ami a képen van az VL67 modellje, míg CCV 242 modelljét használta, teljesen más a kettő.
    Viszont én csináltam Classic homlokfalat 242 modelljére.
  • bence099
    #27206
    Lesz egy plasztikai műtétem CCV-520-as ikarusának a kaszniját kicserélem egy clasik ikarusra ha meg kapom az eredeti modellt aminek az esélye kicsi mert CCV-520 szerintem nem adja oda de ezt majd meg beszélem vele
  • Zoliikp
    #27205
    Az Ailists.cfg-ben nem változtattál semmit?
    A vonat menetrendjére panaszkodik...
    Esetleg töröld a rá vonatkozó menetrend bejegyzést, igaz, nem lesz vonat, de ha csak ez lesz hiba, a menetrend többi része működni fog...
  • hungaryws
    #27204
    A .log fájlt mellékelj létszíves!
  • matesz19
    #27203
    bocsi a dupla postért...

    *Erre a hibára senki nem tudja a megoldást??
  • matesz19
    #27202
    Erre a hibára senki megoldást?? :( [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=27097]#27097
    [/URL]
  • bence099
    #27201
    Letöltés :)
  • bence099
    #27200
    hát igen eleje a legfőként de meg próbálok alkotni valamit :D
  • Routeres
    #27199
    Klassz, bár a classic-os elemek hiánya nagyon szúrja a szemem.
    Reggelenként ezzel utazok.
  • Ikarus412
    #27198
    gyönyörű :D
  • bence099
    #27197




    tehát kész :D
  • ccv520
    #27196
    Tényleg túlfogyaszt. :)

    A kombinált műszerben lévő üzemanyagszint mérő nem jó, 3/4-nél mutat telit.

    Teli tankkal indulva, megtettem 14 km-t, 93%-ra ment le az üa. szint. (ez 18 l, mivel 250 literes a tank) Tehát 128 l/100 km. Szceczin-en, ZF automatával, elég dinamikusan vezetve.
  • nico79
    #27195
    Köszi.Igen ,majd még megcsinálom a belsejét is.De még a külső is változik.
  • olimano2222
    #27194
    számomra elég furcsa hogy mercédes lett belőle, de egyátalán nem rossz a belső texturákal is kezdesz majd valamit ?
  • Alias Pingvin
    #27193
    Sziasztok!Hogyan lehet a buszokba olyan névtáblát csinálni??Ami a videóban is szerepel,olyan névtábla Zoltán felirattal!
  • Deer
    #27192
    Sziasztok!

    Az a gondom, hogy az Ikarus 260.06-nál nem működnek a festések, ha váltok másikra, csak az ajtókat színezi át. Néha előfordul, hogy a választó ablakban megjelenik jól a festés, de a játékban mégis az alapon marad. Ugyanezen csomagban található Ikarus 260.32-vel nincs ilyen gond.
  • nico79
    #27191
    Alakul az új skinem...


  • kuhnzsolt
    #27190
    Te valamit nagyon félre értettél/olvastál!!

    Azok a számok, melyet te felvonultattál mint fogyasztás, az nagy valószínűséggel nem más mint amit a volánbusz/érd telephelyen is alkalmaztak 3 éve! Ekkor ugyanis a sofőrök lopták az üzemanyagot! Ekkor bevezették, hogy csak és kizárólag egyszerre csak egy előre "kitalált" litert lehet tankolni! Ebből kiszámolták, hogy az adott vonalon ezt hány forda+ esetleges dugó. De ha ezt nem tudták teljesíteni,s műszaki hibát nem találtak, lopás gyanúja állt fent! Ha jól tudom 5 vagy 7 sofőrt rúgtak ki, azóta nincs lopás és korlátozás se!
  • bence099
    #27189
    illetve félre informáltak végleges
  • Erlau Trans #27188
    Én ma utánakérdeztem pécsi jóbarátomnál aki a cégnél dolgozik. A pécsi helyi buszok állomány átlag fogyasztása 58,7656 liter.
  • Erlau Trans #27187
    A jó közlekedés barát tudja, hogy a sofőr mondandójára menbyit lehet adni. Van olyan autóbusz gépkocsivezető, aki azt sem tudja milyen gyártmányú buszt vezet évek óta. Van aki 3x-4x éve hajt Ikarust és ennyit nem tud.
  • bence099
    #27186
    kaptam egy észre vételt és javítottam :
  • bence099
    #27185
    na szóval alkottam kicsit