63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarus412
    #27264
    végül is azt várnám jobban :D:D
  • aerolive
    #27263
    Nem tudok róla semmit, én is ma láttam meg, mikor be lett linkelve. (Ott pedig semmilyen információ nincs)
  • Ikarus412
    #27262
    és abban benne lesz az NG272 ?
  • mojorisin
    #27261
    Ez az infó nekem teljesen új... nahát.
  • aerolive
    #27260
    Új kiegészítő érkezik a játékhoz Nov. 29-én, ami bécset fogja tartalmazni (na nem az egészet, gondolom, csak egy részét)
  • Ikarus412
    #27259
    Szia !
    Mivel nem tudok németül ezért elmondanád nekem hogy mi ez ?
  • Deutsch84
    #27258
    XVII. ker-től Tápiószecsőig már kész a pálya (kb. 25-30 km) és mivel nem egyszerre töltenek be a til-ek, így nem okoz gondod. Nekem minden "nagyobb", vagy kidolgozottabb pálya akad/ugrál, de ez még ilyet nem csinált. Terveink szerint Heves, aut. áll.-ig lesz kiépítve, és reméljük, hogy akkor sem lesz vele komolyabb gond.
  • matesz19
    #27257
    Igen, működik!!! Végre minden oké végre. Köszi a segítséget.
  • matesz19
    #27256
    A tömött buszra már nem férnek többen fel így várniuk kell a következőre. Kár hogy azt nem lehet a buszoknál megcsinálni hogy a lépcsőn is tudjanak állni, ha tömve van a busz, mint a valóságban.

  • Zoliikp
    #27255
    Az a kocka, hacsak nem törlöd, és úgy mented, akkor minden indításnál ott lesz.
    Sajnos bele kell törődnöd, hogy az o3d-fájl nem konvertálható vissza.
    Apró trükkel láthatóvá lehet tenni, de szerkeszteni nem tudod.
  • gabcsibkv
    #27254
    Feltettem a Blender 2.64-et majd utána bezártam a programot és a .o3d fájlt jobklikk> társítás> program választása > blender> Ok utána behozta a program. Én csak egy négyzetet láttam 3 szones nyillal. De a 3ds max 2013 az meg meg sem tudta nyitni.
  • Zoliikp
    #27253
    Valahogy tedd vissza a "régi", eredeti 1.4 menetrendjét. Majd az opcióknál -indítás előtt- a prioritást állítsd át 4-re.
  • Zoliikp
    #27252
    Blenderrel hogy nyitottad meg?
    Van valami plugin, vagy társítottad hozzá?
    Mert alapból nem tudja kezelni...
  • matesz19
    #27251
    Beletettem a módosított menetrendet, mert hiába van az 1.4-esben, nincs utasom aktív menetrendnél... és betöltésnél ez lett belőle...

  • gabcsibkv
    #27250
    Gondoltam megnézem az o3d fájlokat autodesk 3ds max 2013 és Blender 2.64 el. 3ds max 2013 nem nyitja meg a Blender megnyitja de csak egy kockát látok nyilakkal.
  • gabcsibkv
    #27249
    OMSI Addon Wien 2012.nov.29.
  • kuhnzsolt
    #27248
    Szép! De nem lesz hosszú a pálya? Érd is kivitelezhetetlen egy térképen! Legalább 4 kell!
  • Deutsch84
    #27247
    Miért nem tölti be a képeket ? Az előző két hozzászólást légyszíves töröljétek.
    87.229.116.57/tomd/solaris_maglod
  • Deutsch84
    #27246
  • Deutsch84
    #27245
    Maglód, SPAR megálló
  • matesz19
    #27244
    Igen, tényleg ez volt a baja... Köszi, és köszi a türelmedet is.
  • Zoliikp
    #27243
    Ne gondolkozz, az a baja...
  • matesz19
    #27242
    Hmmm most azon gondolkoztam hogy lehet hogy az a baja, hogy az 1.0-ra rá telepítettem az 1.4-est és valami nem okés így neki??
  • TheSosy
    #27241
    OFF:Sry rossz nickel léptem be
  • aerolive
    #27240
    Ja, hogy van ilyen is. :D

    Headerben a FAQ-nál és a közvetlen linkről sem jó (mondjuk mindkettő ugyanaz a link, de egyszerű user itt próbálkozik legelőször)

    köszi!
  • TheSosy10
    #27239
    Miért ne lenne jó?
  • aerolive
    #27238
    A magyarítás linkje nem jó, javítani kéne.
    Lehetőleg ne időkorlátos feltöltő oldalra, hanem leginkább mediafire / zippyshare / dropbox.
  • Bipper
    #27237
    Ezeket el tudnád nekem is küldeni, légyszi?
  • LMG123
    #27236
    Bp kocsik szolgálatra jelentkeznek:



    KÉP 2

    KÉP 3
  • nico79
    #27235
    Küldtem privit.
  • aerolive
    #27234
    Sziasztok

    Nagyon régen játszottam az OMSI-val, akkor még nem volt távolsági map, se normális kész busz sem. Nem akarok tolakodó lenni, de ahogy nézegettem a youtube videókat, ez a probléma már megszűnt.

    Tehát keresném a legjobb távolsági mapot (magyar előnyben) és valami jó buszt hozzá. Utána már itt sem vagyok. Sajnos már a mod oldalakat is elfelejtettem.

    Köszönöm, remélem tudtok segíteni. :)

    Most pedig szétnézek az OMSI.hu-n.
  • Zoliikp
    #27233
    Olyan nincs, hogy az egyiket kitörlöd, aztán usgyi...
    Ha nem jó a menetrend, akkor ami a vonatra vonatkozik, azt mind ki kell törölni, vagy javítani...
    Tehát a ttl, ttp, és ttr fájlokat törölni kell, vagy legalábbis úgy átnevezni, hogy pl. a kiterjesztéshez hozzáírsz egy egyest.
  • kuhnzsolt
    #27232
    Az szerintem felejtős!
  • matesz19
    #27231
    Köszi szépen.
  • kiskof
    #27230
    Tud nekem valaki segíteni, hogyan lehet a sebességet növelni a buszoknál ?
  • mdani01
    #27229
    Írtam levelet a készítőnek a pályával kapcsolatban, hátha talál rá megoldást.
  • rarma
    #27228
    Igen van ez a Kisberek pálya , én is probáltam, és nekem is hibásan adja be.
    Amúgy itt megtalálod,középtájon.

    ITT KERESD KÖZÉPTÁJON
  • matesz19
    #27227
    Létezik ilyen pálya? Honnan töltötted azt le? :O
  • rarma
    #27226
    ЛАЗ 695н

  • rarma
    #27225
    Sziasztok!
    ЛАЗ 695н
    IMG]http://i50.tinypic.com/34g2e6b.jpg[/IMG]
    ЛАЗ 695н LETÖLTÉS