63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • szabii98
    #28969
    Ha az Ailistet átírom, új játékot kell kezdjek hogy működjön?
  • szaszy0830
    #28968
    A Credo-ról lehetne kérni képet hogy mégis hogy áll?Kíváncsi vok, nagyon tetszett a legutóbbi képeken.
  • szabii98
    #28967
    Még nincs.
    Egy Credoról és egy EAG 95-ről is voltak itt képek, készülgetnek talán.
  • fghjk
    #28966
    Hogy lehet megcsinálni, hogy ne csak az első ajtón szálljanak fel az utasok, hanem a többin is?
  • koncsihancsi
    #28965
    Valaki tudna egy olyan buszfajta, mint az ikarus eag 95 vagy a credo, szóval hasonló buszról küldeni egy linket ahonnan le is tudnám tölteni?
  • Renault Agora
    #28964
    Sziasztok! Ma este eredménye:

    DOWNLOAD
    szabi:Lehet róla szó :)
  • szabii98
    #28963
    esetleg egy logo nélküli verziót nem szeretnél megosztani?
  • gera995
    #28962
    Köszi, én is letöltöttem, de manuálisan be tudod állítani a viszonylatot szerintem !:)
  • Renault Agora
    #28961
    Sziasztok! Én már készülök a Börzsöny mapra.
  • gcs7e7
    #28960
    azért egy AI javítás jöhetne. (buszok)
  • matesz19
    #28959
    Itt nyomon tudod követni a fejleményeket.
  • matesz19
    #28958
    Nincs benne IBIS, a kéziféket (.), a gyújtást (E), a motor be indítását (M), sebességbe tételét (D) billentyűről kell csinálni, a megszokott ajtó nyitó gombok billentyűről nem működnek vagy legalább is nálam nem működött a (1. ajtó: /, 2. ajtó: *, 3.ajtó: -), nem lehet eltüntetni a kormányt és az utcsó ajtónál lukasztanak ( tisztelegnek XD ), stb. A Többit tapasztaljátok ki. :D
  • fghjk
    #28957
    Csak egy kérdés: NG272?
  • biliard10
    #28956
    milyen ujdonságok lesznek benne?
  • gera995
    #28955
    Szia!:) Milyen hibái vannak ?
  • matesz19
    #28954
    Húúpsz... a b-betű lemaradt. :D Így akkor már értem, hogy miért van, MAN és Ikarus kasznija egybe olvasztva.
  • Routeres
    #28953
    Ha lehet hinni a Wikipédiának, akkor 1992-ig ezek is Ikarus néven futottak. Csak nevet kellett változtatni a mi Ikarusunk miatt. Egyébként szerbek.
  • matesz19
    #28952
    Az Ikarus 103-as már forgalomba is állt nálam. Hibái vannak, de még talán ez az egyik legjobb béta a sok busz közül.
  • GMI
    #28951
    Elkészült az NL202-höz a Manuális váltó mod. A .rar fájlban lesz egy texture1 és egy texture2. A t1-ben IBIS textúra van a t2-ben FOK-GYEM-es.
    >>>LETÖLTÉS<<<
    VIDEÓ
  • matec1996
    #28950
    Hello GMI akkor ma megkapjuk a manuális nl202-est ??
  • GMI
    #28949
    Tudom de ha jól megnézed a videót van benne egy váltó modell is.
  • LMG123
    #28948
    Gaz Ruta tuning

    Kép

    Készítő: Vektor

    Letöltés

    --------------------------

    Gaz Ruta régi

    Kép

    Készítő: Vektor

    Letöltés

    ---------------------------

    IKARBUS 103 (béta)

    Kép

    Készítő: Gonzales

    Letöltés
  • atty707
    #28947
    A MAN NL202-höz már régóta van manuális mod:
  • fghjk
    #28946
    A MAN NL202-est vagy a Lion city-t hogy lehetne megcsinálni úgy, hogy mind a két il. három ajtón felszálljanak az utasok?
  • Apocalipto
    #28945
    A manuális váltó nem feltételezi a retarder hiányát :)
  • GMI
    #28944
    Ha minden jól megy holnapra kész lesz!
  • Bipper
    #28943
    :) Sok sikert a továbbiakhoz :) Ki lesz adva esetleg?
  • misiw12
    #28942
    Haulin Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki a segítségemre állt most már sikerült! Legyen jó a hétvégétek! Léptem játszani! Sziasztok!
  • GMI
    #28941
    Én is de ezzel a tudássommal az még nem megy
  • Bipper
    #28940
    Én még egy fordulatszámmérőt hiányolok :)
  • Zoliikp
    #28939
    Bizonyos fokig igazad van:
    -ha a menüsoron keresztül adsz meg járatot, ki fogja jelezni;
    -eredménye viszont az, hogy nem lesz "hangos" utastájékoztatás, és minden végállomáson újra meg kell adni az útvonalat...

    Az Ikarusnak, mert azzal van gondja misiw12-nek, vagy elő kell venni az IBIS-t, vagy be kell kapcsolni a műszerfalon... De inkább az utóbbi, mert azt írja, hiába nyomkodja, tehát látja...
  • kriptonesz
    #28938
    Szia!
    A járatszám ctrl+num* az útvonal pedig ctrl+num/ kombinációval állitható be bill-ről.
  • Haulin
    #28937
    Fent lévő ikonoknál találsz egy olyan ikont, amiben egy 92es szám van beleírva ( ha jól tudom) és talán egy piros nyíl vagy mi a fene. Na megjelenik egy ablak a fölsőbe írod a járatszámot pl 36 az alsóba meg kiválasztod a célállomást. Szerintem ha ott megnézted volna, jóval előbb kaptál volna a kérdésedre választ, nem muszáj szarakodni azzal a kis dobozzal. Én mindig a fönti ikon által írom be a dolgokat mert gyorsabb( és ugyan olyan mintha kódokat írogatnál) szóval egyszerűbb is!
  • misiw12
    #28936
    Sziasztok! Már teljesen bele gabalyodtam az egészbe ! Kezdjük sorjában! Légy szíves segítsetek abban hogy ti a játékban hogy állítsátok be azt hogy az utastájékoztatót ami benne van a buszban biztosan tudjátok hogy mire gondolok!Hogy kiírja a busz járatszámát és az útvonalát hogy felszálljanak az emberek!Mert én próbáltam az egérrel rákattintani a busz belsejében lévő gépre de nem jutottam semmire! Billentyűzeten hogy lehet beállítani a járatszámot és az út vonalat!Légy szíves ha tudtok segítsetek!
  • GMI
    #28935
    MAN NL202 Manuális váltó (W.I.P.)Ki lett szedve belőle a "váltógombok(D-N-R)"és a retarder kapcsolója.
  • bpo451
    #28934
    Te vagy a megmentőm :)
  • Tirdi
    #28933
    Segítőket keresek buszkészítéshez!
    Jelentkezni:
    [email protected]
  • LMG123
    #28932
    (Zoliikp) Zolika dolgozik már a bugok javításán, szóval valószínűleg az 1.4-es verzió is helyre lesz rakva. :)
  • bpo451
    #28931
    Köszönöm a részletes bemutatót :)
    Hát akkor nincs más hátra, csak megvárni a 2.0-ás verziót.
    Mert hát AI-k nélkül csak egyedül körözgetni a vonalon nem túl kellemes :)
  • wollnerd #28930
    Az ugrálást az AI buszok okozzák.

    Megoldás az lehet hogy AI buszok nélkül játszunk, vagyis lenullázzuk a beállításokban, a forgalomnál az "terv. útv. szerintiek"et!