63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Zoliikp
    #29013
    Ebben a típusban csak a végállomást görgeti a gomb.
    Vagy a felső menüsort használod, vagy megtanulod a billentyűkiosztás:
    F5 --> százas érték;
    F6 --> tízes érték;
    F7 --> egyes érték;
    F8 --> végállomás;

    Miután kiválasztottad a megfelelő értéket, a "kitekerést" a Page Up, Page Down billentyűkkel oldhatod meg...
  • Mokus1
    #29012
    sziasztok!
    Betettem az ikarus 260ast és a piros gomb mellett kéne bekapcsolnom az akkumulátort majd a motort de sehogy se tudok ránézni arra a gombra hogy betudjam kapcsolni. Hoy tudnám a kamerát odavinni?
    És a gyári buszokkal ha beállítom a menetrendet nem szállnak fel az emberek.Mit rontok el?
  • kem001
    #29011
    Egy kis segítség kellene. Man SD200 D77-ben, hogy lehet Rollband-on a számokat megváltoztatni? Vagy csak felső menüből lehet?
  • vikimaki1
    #29010
    Azt tudom :). Csak kíváncsi lennék ez melyik mod... Szóval, ha tudja valaki és leírná, azt köszönöm!
  • bpo451
    #29009
    Köszönöm, megpróbálom
  • Zoliikp
    #29008
    Ez már javított verzió?
    Mert nekem is meg van ez a pálya, de csak AI-nak van megadva ez a vonalszám...
    Menetrendből nem lehet kiválasztani, ezért utasokat sem tudsz rajta vinni...
  • gera995
    #29007
    Hogyan kell ezeket betenni OMSI-ba ?:)
  • LMG123
    #29006
    Itt már járt a Mikulás, hozott 4 AI-járművet, és azt mondta, hogy osszam meg a közösséggel.

    KAZ 605, Scania 164L, MAN SL202, UAZ 452



    Konvertálás: LMG-123

    KAZ 605 letöltés

    Scania 164L letöltés

    MAN SL202 letöltés

    UAZ 452 letöltés

  • generalGGabe
    #29005
    Régen jelentkeztünk Börzsönyről hírekkel.
    Jelentem, a pálya alakul, jelenleg Máté tereprendez, én pedig a buszgarázson dolgozom. A bejárat már majdnem kész, ez a mai termés:
  • madigergo
    #29004
    Sziasztok!

    Az mitől lehet, hogy kiírja amit kell a kijelzőre, de az utasok nem szállnak fel? (megfelelő időben, megfelelő megállóban.) (Bowdenham pálya)

    Kiírja, hogy 375 (ezen megyek) kiírja a célállomást, de nem szálnak fel azok a majmok... Pedig direkt átraktam télire a dolgokat, hátha gyorsan felszállnak a meleg buszra, de ezek akkor is ott fagyoskodtak pólóba... :D
  • halaszfi
    #29003
    Ez az alap MAN SD 202 D92. Csak modolt.
  • Apocalipto
    #29002
    A Lion's city-hez tudna nékem linkelni valaki módosított sofőrnézetet?
  • Bipper
    #29001
    Ezeket mikor tudjuk majd letölteni? :)
  • Routeres
    #29000
    A képen jelöltem mit kell átállítanod.

  • bpo451
    #28999
    Hali.
    Logitech Driving Force Pro kormánnyal szeretnék OMSI-zni, de az a problémám, hogy fordítva érzékeli a játék a gáz és fékpedál lenyomását.
    Tehát ha felengedem a gázt, akkor fullon pörgeti a motort, ha lenyomom, akkor leesik a fordulat.
    Mit hogy kéne átállítanom az OMSI-ban hogy rendesen működjön?
  • vikimaki1
    #28998
    Szia! Nem tudod, hogy ezt a MAN-t honnan tudnám letölteni?
  • generalGGabe
    #28997
    És szabad tudni, hogy hogy fog kinézni a festés?
  • matesz19
    #28996
    Igen, jó hangulatot add a pályának.
  • gabcsibkv
    #28995
    Szép Estét !
    NL202 Stettin - 59-es vonal vasúti átjárónál (700)
    Igaz a pálya nincs túlöbjektezve de azok a világítótestek pontosan jó helyen vannak bizonyos részeken. (hol fehér fényű hol sárgás fényű)NL202 Stettin mod
  • gera995
    #28994
    Szia! Nekem működik rendesen a pálya, elképzelhető hogy rosszul raktad fel vagy nem tudom! :)
  • LMG123
    #28993
    Csak hogy legyen UAZ is...

  • fcbarcelona1
    #28992
    Sziasztok!
    A Daytonford county pályán mért nincsennek utasok
  • kuhnzsolt
    #28991
    Aki még nem tudná: A Mátra-fiktív pályához kiírt buszfestési pályázat nyertese Tarr Dominik! Bár csak egyedül ő készített festést, nem döntöttem azonnal mert elégé szigorúan néztem munkáját! De el kell mondanom, hogy minőségi munkát végzet! Emiatt és a győzelméért csak gratuálni tudok!
  • Erlau Trans #28990
    Azért találtam ki az értesitést, mert jó párszor előferdült már az, hogy erre járó, vagy jelzés alapján idetévedt moderátor törölt. Természetesen ezért is én kaptam a törölt egyéntől.
  • gumikacsa
    #28989
    Ez jól hangzik, lévén, nemrégiben nekem is minden indoklás nélkül eltűnt a hsz-em. Pedig érzésem szerint semmi szabálytalan nem volt benne.

    Ritkán figyelem a topikot, de más topikokban azt tapasztalom, hogy a házi gazdák nem végzik túl jól a munkásságukat(hogy a moderátorokat már ne is említsem). Bár itt az sg-n nem egyszerű rendet tartani...

    Hogy a játékról is írjak:

    A csuklós busz elég jól alakul, de ezen kívül a készítők foglalkoznak a játékkal?
  • matec1996
    #28988
    Hello hogy tudnám megoldani hogy a manuális nl202-esben müködjön a pénztárgép?? Mert vmiért nem műkődik
  • gera995
    #28987
    Köszi!
  • halaszfi
    #28986
    Alap man-ok, Man Lion's City V2, Mercedes O405, stb...
  • gera995
    #28985
    Igen, ez az köszönöm szépen! :) Koszosodó buszt nem tudsz?
  • halaszfi
    #28984
    https://www.youtube.com/watch?v=FpMSXyPjEKE
    Ez az a videó? Mert ez az Essen. Addon Managerrel le tudod tölteni.
  • gera995
    #28983
    Sziasztok! Egy videóba láttam ezt a pályát: Dublin Bus Route 185 Bray Rail Station! Ha valaki tudja honnan lehetne letölteni megkösszöném! :) Még valami, valaki linkelne egy olyan buszt ami "koszolódik"? Köszi! :)
  • Erlau Trans #28982
    [b][szin=red][courier]Úgy látom egyeseknek nehezükre esik az SG és a topic szabályzat betartása is. Ezért legközelebb mérlegelés nélkül törlök mindent ami vét az SG vagy a topic szabályzat értelmében tilos. Többszöri előfordulás esetén pedig értesítem a moderátorokat.

    Még egyszer nyomatékosan MEGKÉREK MINDENKIT:
    ha munkásságommal, ha hozzászólás törléssel, vagy egyéb a topic működésével kapcsolatos kérdése, problémája merült fel, akkor kérem privát üzenet formájában jelezze felém!

    És:
    ezentúl, hozzászólás törlése után, a bejegyzést elkövető értesítve lesz a törlésről és az indokolva is lesz.
  • atty707
    #28980
    matec1996:
    Ezen ne csodálkozz, én is kértelek már többször üzenetben, hogy fejezd be azt, amit ezen a fórumon művelsz! Gondolom nem véletlenül van 3 felkiáltójeled...
    Kulturáltan, a magyar helyesírásnak megfelelően kellene írnod, és nem lenne baj belőle.
    A mostani kis egy soros "műved" is irritáló helyesírás szempontból. Kis okítás, lássuk hogyan is hangzott volna helyesen:
    "Bence hagyd, ez nem házigazda, ez valami nem tudom mi, velem is mindig ezt csinálja."
    Egyébként nem "ez", hanem "ő", de ezen ne vesszünk össze most...

    bencze099:
    Az ilyen dolgokat máskor - ha lehet - privát üzenetben kérdezd meg a házigazdától, nekem is korrektül válaszolt, amikor törölt üzenetem miértjére rákérdeztem.


  • GMI
    #28976
    Akkor majd megnézem.
  • Alias Pingvin
    #28975
    Az AI Fiat ducato színét nem lehet változóvá tenni?
  • Martinez01
    #28974
    Nem lett jó, hibaüzenettel kilép.
    HIBAÜZENET
  • Martinez01
    #28973
    Akkor majd jelzek, ha jó lett :).
  • GMI
    #28972
    Ki kell próbálni. Ha nem akkor majd csinálok egy olyat is.
  • Martinez01
    #28971
    Az újraépített MAN-hoz is jó?
    /ehez/
  • Alias Pingvin
    #28970
    Az AI járműveket,nem lehet vezethető járművé tenni?