63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kuhnzsolt
    #29053
    Melyik Man buszal, mert ha roll-os akkor alt 92-es ikon és ott jelöld be a szükséges célt! Berlin honállomást választottad ki?



    MÁS: A hiba elhárult!
  • Mokus1
    #29052
    Ez mit jelent ez a ,,gyári" Spandau pálya, egy sima man busszal.
  • kuhnzsolt
    #29051
    Nem jó a kiválasztott hof fájl
  • Mokus1
    #29050
    Sziasztok! Nem szállnak fel az utasok, van menetrendem időben vagyok beállok kinyitom az ajtót de csak állnak. Mit ronhatok el?
  • kuhnzsolt
    #29049
    Hello!

    Segítségre lenne szükségem! Az miért van, hogy bár semmit nem raktam fel a gépre, nem módosítottam semmit mégis egyik napról a másikra nem írja ki az ékezeteket egyik busz se?
  • Zoliikp
    #29048
    Visszakérdezek, hátha rávezet az ok-okozat igazságára:
    -ha nincs ai-busz, minek a menetrend?;
    -ha nincs menetrend, minek utas?

    Levezetve:
    -ha nincs engedélyezett ai-busz, akkor a game nem tölti be a menetrendet, így viszont ezek hiányába nem lesznek utasok se...
  • Zoliikp
    #29047
    Ezt a képet teljesen más ügyből kifolyólag én tettem fel.
    Maga a modellt Jxbell kolléga készíti. Azt is tudni kell, hogy alapos munkát végez, amiből kiderül: készül...

    Felesleges "készül mikor lesz kiadva?" típusú kérdésekkel bombázni.
    Ha elérkezettnek látja az időt, majd kiadásra kerül...
  • dgufoplast
    #29046
    Nézzél szét ezen a fórumon ott láttam hogy valaki csinálja azt nem tudom mi van vele mert én nem bírom meg nézni azt a fórumot ki dobtak így nem tudok semmi fejleményről :)
  • kuhnzsolt
    #29045
    Egy kis téli hangulat a Mátrában!

    Itt!
  • gera995
    #29044
    Ez a busz jár erre fele is (általában: Szeged - Békéscsaba - Szeghalom - Hajdúszoboszló )! :D Pont a napokban fényképeztem le! :)
  • gabor514
    #29043
    Nem tudjátok, hogy ez a busz mennyire van már kész?
  • fcbarcelona1
    #29042
    Hogyha leveszem 0-ra a tervezett útvonal szerinti buszokat akkor mért nincsennek utasok?
  • gabcsibkv
    #29041
    Megjavult.
  • ccv520
    #29040
    Akkor nem. :) Csak tipp volt...
  • [HUN]FaTaL
    #29039
    Nem sok köze van a reptérhez.

    Vagy megváltozott a fájl, amit letölt és nem tud parseolni az omsi, vagy csak szimplán nem megy a szerver, ahonnan tölti a metar adatokat.

    Ráadásul a reptér attól még a metart szolgáltatja, hogy nem fogadnak/indítanak repülőket.
  • szikszaicsabi
    #29038
    XD Ez hatalmas!XDDD
  • mojorisin
    #29037
    Nálam mindig ez az utas reklamál a legtöbbet. :D
  • Ikarus412
    #29036

    Hát ez nagy ! :D
  • Brad33
    #29035
    Közben kicseréltem két fájlt, játékon belül korrigáltam pár beállítást és működik minden. A játék főkönyvtárán belül, a maps mappában a Berlin pályában írjátok felül ezt a két fájlt, és működni fog:
    Letöltés
  • kem001
    #29034
    Nálam is ezt írta, majd megjavul.
  • ccv520
    #29033
    Szerintem azért, mivel Ferihegyen gondok vannak az elektromos rendszerrel, repülőket se fogadnak.
  • gabcsibkv
    #29032
    Arra tippelek hogy a netes időjárás rossz ezért nem veszi be különben az adatokat már lekérdzete volna kb. 4 órája ez a hiba
  • fcbarcelona1
    #29031
    Szaisztok!
    Hogyha leveszem 0-ra a tervezett útvonal szerinti buszokat akkor mért nincsennek utasok?
  • Apocalipto
    #29030
    Nálam is.
  • gabcsibkv
    #29029
    Automatikus időjárást ha bepipálom ez a hiba fogad:
    Időjárás_hiba
  • generalGGabe
    #29028
    Közben ha már Börzsöny: elkészült a Garázsunk bejárata, csak a sorompót kell megcsinálni. Hétvégén nekifekszek a csarnoknak is. Remélem sokaknak ismerős lesz majd az épület.
    Valaki panaszkodott, hogy nem lehet csapatban dolgozni. Itt vagyunk rá élő példa, hogy lehet. És ráadásul még külsős segítség is akad, aki ilyen gyönyörű járműveket gyárt nekünk. Hálás köszönetünk érte!

    És akkor a kép
  • Brad33
    #29027
    Már régen megcsináltam jó pár új járatot Berlinhez, de mindig akadt egy kis probléma. Legutóbb pár dologban discrete tudott segíteni, viszont a mostani probléma (miszerint az Al járatok nem közlekednek az általam készíített járatokon) nem talált megoldásra.
    Ennek ellenére felteszem a pályát (hiszen nem profiként csinálgatom, csak mint "lelkes műkedvelő"), hátha valaki így is örömét leli benne
    Ha pedig esetleg valaki talált megoldást az ailist.cfg-ben a problémára, akkor szóljon!
    Jó szórakozást!
    Letöltés
  • wollnerd #29026
    Hát ez nem igaz! Elképesztő!
    Ez az OMSI-világ 1. számú legjobb mapja lesz!!!
  • szikszaicsabi
    #29025
    Király!:D
  • Alias Pingvin
    #29024


    Csináltam egy piros színű solaris buszt!
  • Stig95
    #29023
    Ki lehet kapcsolni valahogy a Force Feedbacket?
  • Routeres
    #29022
    Szemeim majd kiesnek a fáradságtól, de ezt még össze kellett raknom.

    Keskeny nyomközű gördülőállomány a Börzsöny-Fiktívhez a jól megszokott csapattól.

  • LMG123
    #29021
    Igen, ahogy DG is írta, ez AI. És még nem letölthető, kész sincs még. :)
  • dgufoplast
    #29020
    Ez ai-l jármű :) lesz szerintem :) vagy is az :D
  • Robi546
    #29019
    Letöltési linket tudsz adni ? :D Amúgy rendes működő Interior van ? :D
  • LMG123
    #29018
    Volvo FH12 is van már...



    Kép 2
  • gera995
    #29017
    Nekem is ez lett volna a mondanivalóm! :D
  • Apocalipto
    #29016
    Adaptáltam az NL202-be a D92-hez moddolt ZF Ecolife váltót, works perfectly! :)

  • kriptonesz
    #29015
    Szia.
    Klikkelj rá a kormányoszlopra vagy a beállitásoknál adj hozzá a v-kormányt eldugni parancshoz egy bill-t és akkor menni fog a dolog.
  • kem001
    #29014
    Köszi szépen a segítséget. Így már világos.