63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gcs7e7
    #29253
    köszi!

    most előjött az hogy egy olyan buszba ahol nincs hangos (pl camo) hogy tudom beletenni?
  • fiat126
    #29252
    Elküldtem újra.
  • LMG123
    #29251
    Nem érkezett meg.
  • kem001
    #29250
    Ahhoz nem kellene simán a megálló neve is? Ha érted, hogy mire célzok..
  • GMI
    #29249
    Kösz!
  • Erlau Trans #29248
    Ha már ennyire a témába vagyunk. Nem értek hozza szoval ha hülyesg akkor bocs.

    Nem lehetne-e a bemondást ajtófékre, ajtónyitásra kötni? Gondolok arra, hogy oldom a féket és bemondja a köv megállót, majd a megállóban ajtófékre, vagy nyitásra bemondaná a megállót ahol megálltunk. Mint a BKV-nál.
  • kem001
    #29247
    301-es pl, de amúgy pályából van régóta 1.0-ás verzió.
  • Bipper
    #29246
    Küldtem privátot :)
  • GMI
    #29245
    Moges 0.81-en melyik az a járat melyet a vízbe vezetnek?
  • gcs7e7
    #29244
    detto szeretném :D
  • Zoliikp
    #29243
    Nézd el nekem, légy szí, hogy fogalmam sincs, mit szeretnél...
    Mindenesetre, ha kicsit bőbeszédűbb leszel, megpróbálom megkeresni, mit keress a módosításhoz...
  • Zoliikp
    #29242
    Az valamiért lemaradt, hogy természetesen az Ansagen-be át kell tenni a hangfájlokat...
    Csak azért, hogy működjön is...
  • Zoliikp
    #29241
    Akkor nézzük, mire is van szükség:

    -a Vehicles mappában egy Ansagen könyvtárra;
    -a leendő áldozati busz IBIS-2.osc-jére;



    Az Ansagen szóra keresünk, majd kiegészítjük a következőképpen:


    Mentjük az osc-t, majd indulhat a játék.
    Ezt bármelyik, IBIS-2-t, vagy IBIS-2_LCD.osc-t használó, hangoskodásra alkalmas busznál megtehetjük....
  • kem001
    #29240
    Na ennek én is örülnék. Jól hangzik.
  • gylacus
    #29239
    Én is
  • kem001
    #29238
    Busz Textura mappájában a bok, és bok2 fájl esetleg? Ott találod a kameraképet is.
  • Erlau Trans #29237
    Jeleztem :)
  • Bipper
    #29236
    Srácok! Valaki segítségére volna szükségem :) Még pedig abban, hogy át szeretném alakítani a Temsa-t magamnak :) Fehérre festeni, módosítani a tolatókamera képét, és az ajtók dolgait :)
  • Zoliikp
    #29235
    Röviden:
    -nem létezik.

    Viszont egy picurka módosítással egyben lehet "tartani" a hangokat.

    Amennyiben Téged, illetve bárkit érdekel, hogy mit, hol kell változtatni azért, hogy ne kelljen minden busznak külön másolgatni az Ansagen mappát, akkor jelezd, leírám lépésről-lépésre.

    Ezzel rengeteg helyet lehet megtakarítani a merevlemezen...
  • biliard10
    #29234
    Üdv olyan létezik hogy:Ansagen sync?
  • gera995
    #29233
    Hogy kell ezeket betenni OMSIBA?
  • fiat126
    #29232
    Szia!Írtam privátot.
  • LMG123
    #29231
    Előkarácsonyt tartunk: :D :D

    Renault Magnum Vega, Scania R620, Volvo FH12, KAZ 606 AI-járművek



    Konvertálás: LMG-123

    Renault Magnum Vega letöltés

    Scania R620 letöltés

    Volvo FH12 letöltés

    KAZ 606 letöltés
  • bocskor3
    #29230
  • Apocalipto
    #29229
    Az mitől lehet ha a gyári man buszokon elmegy a hang?

    Más: a Lion's city fűtéskapcsoló kérdés még mindig aktuális..
  • ozimak
    #29228
    Ment PÜ
  • Brad33
    #29227
    Heló!
    Ha ráér jövőhét végéig (egészen pontosan szombat délelőttig), akkor szívesen segítek mind a kettőben, csak írj egy privátot!
  • ozimak
    #29226
    Üdv mindenkinek!

    Lenne egy nagy problémám. Belefogtam a Great Grundorf kibővítésebe! El is készült maga a pálya,de a menetrendet nem tudom megcsinálni :( Próbáltam,de valamiért nem akarja az igazságot :(
    A lényeg: Egy nagyobbacska végállomással, pár új megállóval és egy új városrésszel bővült Grundorf. Szóval a terv az lenne,hogy erről a végállomásról(mivel ez a legnagyobb benne) indulna az összes többi végállomásra egy-egy járat.(hely van bőven a végállomáson)
    Esetleg ha valaki tud segíteni a menetrend és a .hof fájl elkészítésében valamint a pálya leellenőrzésében akkor azt nagyon megköszönném!(És természetesen belekerül a készítők listájába is,de ez alapvető)
    Elképzelhető,hogy vannak benne hibák,de tegnap előtt kezdtem el és összesen 6-8 órát bíbelődtem vele csak.
    Szóval elkélne a befejezéshez a segítség ;)
    Előre is köszönöm!!!
  • Erlau Trans #29225
    Legközelebbi Warez hozzászólásoknál a moderátorok értesítve lesznek. S ők saját belátásuk szerint cselekednek majd a kérdezőkkel s a válaszolókkal szemben. Szóltam.

    Személyes megjegyzés:
    meg köll venni, nem itt nyafogni:)
  • SD EJC
    #29224
    Megjelent az SD. EJC. Havilap 2012/12-es száma, benne a Tisza Volán befejező cikkével, az OpenBVE-s Alstom metró építéséről készült cikkel, illetve Magyarország első vasútvonalával egyetemben!
  • szikszaicsabi
    #29223
    Sziasztok, nem tudna valaki linket küldeni a MAN Lion's City 2.1-es verziójáról? A válaszokat előre is köszönöm!:)
  • olimano2222
    #29222
    Nincs mit! :)
  • madigergo
    #29221
    Off: Valóban :)

    Köszi!
  • olimano2222
    #29220
    Off: Há bövagy jelöntközve Mükszik!'
  • madigergo
    #29219
    Oda hogy kell "menni"?

    (fejlécben jajj ez a link nemműködik van.. :( )

    (bocs az offért)
  • matesz19
    #29218
    Gyere a Off/Spam/Warez Topikba, ott tudunk az ilyen gondon segíteni szerintem. ;)
  • misiw12
    #29217
    Sziasztok! Gond van az OMSI-val! Nem akar elindulni mert valami hibát ír ki és valami aktiválás kell! Ezt a hibát írja ki: OMSI was not activated correctly! Please use Aerosoft Launcher for activation. If you have a question , please turn to Aerosoft support! Ezt írja ki! Ezzel a telepítővel szoktam telepíteni amit telepítéskor be kell írni:E-Mail: [email protected] Serial: 6bH0tJrUnse29qnxtMSw5fforPb5pPmk Ezekell szoktam feltelepíteni és eddig működött! Még nem találkoztam ezzel a hibával! Hogyan lehetne helyreállítani??? Mert hiába telepítem újra a játékot már indul el! Ha tudjátok hogy mit kell letölteni hozzá vagy mit kell letölteni! Ha tudtok egy hosszú leírást kérlek segítsetek! Várom válaszotokat!
  • kitt2000
    #29216
    van valamilyen mod rá esetleg?
  • kem001
    #29215
    Nálam meg lenullázta a játék beállításokat..
  • kitt2000
    #29214
    én azzal játszanék de nem akar elindulni rendesen teljes képernyővel!
    meg a járművek fehérek benne!