63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gabcsibkv
    #29213
    NL202-esbe rádiót lehet halkabra venni? Internetes rádiót levettem minimumraés igy is üvölt, elnyomja a játék hangokat.
  • Stig95
    #29212
    Háhh szívás. Amúgy meg Google 4. találat. De kérdezni könnyebb mint keresni. PÜ.
  • atty707
    #29211
    hosszabb leírás:
    http://wingbest.com/index.php?main_page=product_info&cPath=173&products_id=1643
    jobb felső sarokban "Kosárba" gomb...
    rövid leírás:
    VEDD MEG, egyébként irány a warez topik!
  • kem001
    #29210
    Nekem a lila festése nem tetszik ezen kívül viszont minden. Elég jóra sikeredett. Automata váltót nem próbáltam még hozzá, mivel elvileg AI-hoz van csak, vagy tévedek?
  • Routeres
    #29209
    Szerintem ez (is) messze kritikán aluli lett. Steril műszerfal, hangok nem tetszenek, félkész.
    Viszont a modell és a textúrák pofásak. Csak a kivitelezés vacak. Szerintem.

    Egyébként Temsa Safir néven is ismert. Jah, és török.
  • misiw12
    #29208
    Sziasztok! Gond van az OMSI-val! Nem akar elindulni mert valami hibát ír ki és valami aktiválás kell! Ezt a hibát írja ki: OMSI was not activated correctly! Please use Aerosoft Launcher for activation. If you have a question , please turn to Aerosoft support! Ezt írja ki! Ezzel a telepítővel szoktam telepíteni amit telepítéskor be kell írni:E-Mail: [email protected] Serial: 6bH0tJrUnse29qnxtMSw5fforPb5pPmk Ezekell szoktam feltelepíteni és eddig működött! Még nem találkoztam ezzel a hibával! Hogyan lehetne helyreállítani??? Mert hiába telepítem újra a játékot már indul el! Ha tudjátok hogy mit kell letölteni hozzá vagy mit kell letölteni!
    tudtok egy hosszú leírást kérlek segítsetek! Várom válaszotokat! Sziasztok!
  • kem001
    #29207
    Mitsubishi Aero Queen
    Authors :
    Model : victor123
    Converter: Wheelman™
    Assistants and bagfindery : команда Rvteam.name™
    Scripts : Wheelman™, MR and krtz07.
    Download link :
    Source :
  • kem001
    #29206
    Eddig is lehetett.. Vagy mire gondolsz?
  • kitt2000
    #29205
    Win7 lehet már játszani vagy még nem lehet?
  • gabcsibkv
    #29204
    Végre egy alkalmazás BUSE-Mátrix készítő
    BUSE Vollmatrix 2012
    Nekem nem működik Win7 64 bit-en Legfrisebb Java van fennt és rendszergazdaként futattam.
  • szikszaicsabi
    #29203
    Szívesen.
  • LMG123
    #29202
    Visszatérés a személyautókhoz: :)

    Honda Civic & Mercedes-Benz CL55 AMG



    Kép 2

    Kép 3
  • GMI
    #29201
    Hogy lehet 1 modellre több textúrát? Ablakra gondolok és sketchup-ot használok.
  • generalGGabe
    #29200
    ez volt a gáz
    thx
  • szikszaicsabi
    #29199
    Nekem is volt már ilyen hibám. Nézd meg a pálya global.cfg-jében, hogy a TicketPacks és a Money elérési útvonala rendben van-e? Ha igen, akkor nincs más ötletem.
  • generalGGabe
    #29198
    Az AI-group egyezik, jegyeladás nincs bekapcsolva.

  • Zoliikp
    #29197
    Ellenőrizd le a pályához tartozó Ticketpack-ot.
    Vagy kapcsold ki a jegyeladást...
    De most kellene megnézni, mielőtt kész nincs.

    Lehetséges, hogy visszaúton nem egyezik a csoportnév ( [aigroup] )...
  • generalGGabe
    #29196
    sziasztok!

    hát, egy kis gondom akadt a menetrenddel.
    egyik irányba megy rendesen (kiírja vá-t, felszedi utasokat), másik irányba csak járatszámot ír, és ennyi, megy az úton.
    Viszont ahol utasokat szed fel, ott minden megállóban zugriffel. Annyi zugriffet dob fel, ahány utas vár a megállóban.
    Ékezetet nem használtam, a nevek megegyeznek.
    Tud esetleg valaki valamit segíteni?
  • gylacus
    #29195
    Sajnos nem segített, pedig nagyon türelmes voltam
    na mindegy, próbálkozok még...
  • matec1996
    #29194
    Hello miért van az hogy a manuális man nl202.ben a pénztárgép és a kassza sem müködik???
  • sirenato
    #29193
  • kem001
    #29192
    Először is keress olyan buszt, amiben van. Pl.: Man NL202, Man SD202 D92.. Utána olyan pályát, ahol van hangos utastájékoztatóhoz hang. Ha ez meg van, akkor a busznál miután beírtad az IBIS kódot, utána Q-val tudsz lépegetni a megállók nevei között.
  • sirenato
    #29191
    Hali! Valaki megtudná mondani, hogy a hangos bemondót hogyan lehet bekapcsolni?
  • Zoliikp
    #29190
    Csak saját tapasztalatom alapján tudok segíteni:

    -ne siettesd a betöltést.

    Azt vettem észre, ha megjelenéskor azonnal ráklikkelek a kiválasztásra, akkor nincs belépési pont; semelyik busszal, bármelyik pályán.
    Ezért inkább megvárom, hogy "legyen mozgás" a pályán -gyalogos, jármű-, és csak utána mehet a kiválasztás.

    Előfordulhat, hogy nem a játék lesz az aktív ablak, ez is megbolygathatja a betöltést...
  • LMG123
    #29189
    KAZ 605, Scania 164L, MAN SL202 LOD-javítás



    A fájlokat felül kell írni!

    KAZ 605

    Scania 164L

    MAN SL202 AI
  • Norby646
    #29188
    Na ja az sosem ártana. :) Egyelőre megvagyok elégedve ezzel a konfiggal főleg hogy magát a gépet 70-ből kihoztam másfél éve. Egyelőre nem volt olyan játék ami ne futott volna el rajta szépen, ezt leszámítva. Viszont beállítottam egy "pc von 2008" beállítást amivel elég jól fut most szerencsére. :) A gépemnek a gyengepontja am sztem a proci, nem egy mai csirke és sztem kicsit lehúzza a gépet.
  • mojorisin
    #29187
    Tudom hogy nem használja ki. De, egy corei7-es rendszeren fut a legjobban...
  • kem001
    #29186
    Ez nem igaz teljesen.. Mivel a játék nem használja ki a 4 magot, így ebben az esetben a 2 magosok jobban jártak..
  • mojorisin
    #29185
    Nem ártana egy izmosabb konfig. De itt a játékkal is van gond. Szórakozni kell a beállításokkal. Forgalmat levenni, árnyék kikapcs, AI buszok lekapcsolása legvégső esetben.
    Nemrég vettem egy SSD-t a gépbe, azzal elég jól beindult, nem akad be objektek betöltésekor, nincsenek 1-2 másodperces "fagyások".
    (Azt hallottam Core i7-el szinte szárnyakat kap a játék. )
  • Erlau Trans #29184
    Valamikor én is jeleztem ilyen problémámat. Nekem változó jelleggel szórakozott több pályán, de a Bad Kinzaun heteken/hónapokon át visszatérő probléma, ami egyszer csak megjavult magától... Miután a Bad Kinzau megjavult, azóta nem jelentkezett ez a bug a többi pályán sem.
  • LMG123
    #29183
    Nincs szerepe benne. Nekem azon a pályán, ahol ez jelentkezett, egyetlen egy belépési pont van. :) Majd megjavul valamikor. :)
  • Norby646
    #29182
    Sziasztok! Az a gondom hogy nagyon akadozgat a játék pedig elég alacsonyra van véve minden. Kipróbáltam hogy feltolok mindent maxra, akkor meg nagyon szépen futott, viszont elég indent csak a közelemben töltött be mintha a láttávolság teljesen le lenne véve, valamint a tükrökben is csak fehér-fekete felhőt voltak... Viszont akármilyen beállítást használok egy valami mindig megmarad, konkrétan az hogy bizonyos időközönként kegyetlenül beakad a játék 1-2mp-re aztán fut tovább. Jelenleg 12.10-es catalyst van fent. Tudom hogy egy iszonyatosan optimalizálatlan játékról van szó de azért az mégis túlzás hogy egy ilyen grafkáju játék rosszabbul fut mint a battlefield 3 vagy sok más mai játék. Esetleg van erre vmi megoldás? Lehet a catalyst sem jó hozzá? Am a konfigom az aláírásomban van!
  • gylacus
    #29181
    igen, már korábban is kérdeztem, de mivel akkor nem javult meg, gondoltam felteszem mégegyszer. Talán túl sok a belépési pont?
  • LMG123
    #29180
    Hello!

    Talán bő 1 hónapja volt ilyen gondom a saját pályámnál, ha a fejem tetejére álltam meg kézen állva jártam, akkor sem volt hajlandó jó lenni, nem nagyon tudott rá senki megoldást. Azóta jelentkezett másnak is, lehet pont te voltál az, akkor se tudott rá senki semmit mondani.
    Valószínűsíthető, hogy ez az Omsinak egy nagyon ritkán jelentkező bug-ja, ugyanis kb. 1 hete azt vettem észre, hogy ismét mutatja a belépési pontot, szóval magától megjavult.
  • gylacus
    #29179
    Heló!
    Már elég régóta van egy problémám, ami elég zavaró. Bizonyos mapoknál az omsi nem tölti be a belépési pontokat, nem tudom, hogy miért. Van valakinek tippje?
    kép
  • sirenato
    #29178
    Ok
  • szikszaicsabi
    #29177
    Sehol. Legjobb tudomásom szerint a passengercabin.cfg-ben kell körmölni valamit.
  • LMG123
    #29176
    Scania R620 AI :)

  • fcbarcelona1
    #29175
    Az utastájékoztatót ,hogy lehet bekapcsolni?
  • sirenato
    #29174
    Hello! Megtudná mondani valaki,hogy honnan birok letölteni olyat a Man nl202-höz, hogy ha kinyitom a hátsó ajtót, akkor ott is felszállnak az utasok.