63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Apocalipto
    #29773
    Az a csap alatti, amin a láng jel van.
  • gcs7e7
    #29772
    ide még nem is tettem ki!

    5 új festés
    BPO-040
    BPO-139
    BPO-165
    BPO-657
    BPI-614

    és majd még biztos ki lesz adva:
    GNX-340
    JGD-732
    KPX-921
  • ikarus 280 BPI
    #29771
    köszönöm :) a vizkeringetes gondolom az a gomb bal oldalon amin ilyen csap van viszont a kályha az nemtudom melyik ,abban tudtok segíteni?
  • Apocalipto
    #29770
    Mindegyik fűt, mivel a buszon nincsen légkondi. Hogy hatásos legyen ajánlatos bekapcsolni mellé a kályhát és a vízkeringetést is.
  • ikarus 280 BPI
    #29769
    helló mindenki az új merciben ,valaki nm tudja hogy melYik a fűtés gomb mert van egy csomó , de mnemtudom eldönteni h melyik fűt melyik hut melyik tartozik a vezetőfülkéhez ,es melyik az utastérhez.... valaszt előre is köszi
  • kem001
    #29768
    Végre lesz egy zalai vonal is, ennek örülök, mivel én is zalai vagyok.
  • MEXXD
    #29767
    "...az eddigi munkálatokat (objektumok, utakat), amiket a fórumokon megosztottam veletek együttesen alkotnak egy nagy projektet, egy közel 60 kilométeres vonalat. A hónapok alatt úgy érzem szereztem annyi tapasztalatot, hogy belevágjak ebbe a hatalmas projektbe, de természetesen nem egyedül, segítségemre pixeL lesz, aki ugyancsak, egy a pályához kapcsolódó autóbuszon dolgozik.



    A pálya egy valódi, létező vonalat foglal magába, amely a Dunántúli-dombság kacskaringós útjaival, és gyönyörű panorámájával változatos környezetet biztosít a sofőröknek/számotokra.
    És hogy melyik vonalat valósítjuk meg? pixeL közel Keszthelyhez, jómagam pedig zalaegerszegi révén esett a véletlen választás a Zalaegerszeg-Hévíz-Keszthely vonalra, melyből a városom egy részét már korábbi években megmodelleztem (a részletesség miatt tompítani kell a modelleken, amely néha a teljes modellezést vonja maga után.). A 76-os főút ezen szakasza az elmúlt években rengeteg változáson ment keresztül (sávbővítések, körforgalmak, valamint újabb kereszteződések kialakítása…), természetesen ezeket a módosításokat is próbáljuk a legvalósághűbben visszaadni. Bővebb információkkal, valamint a pálya aktuális fejlődését, a fórumon, valamint az OMSI+ weboldal “Projektek” menüpont alatt is megtalálhatjátok majd. Ez lenne a mi ajándékunk számotokra…"

    (Utólagos) boldog karácsonyt kíván mindenkinek az OMSI+ csapata! :)
  • gcs7e7
    #29766
    köszi! ez valahogy sose jut eszembe! :D
  • gylacus
    #29765
    Start-->Minden program-->Aerosoft-->OMSI-->OMSI Windowed
  • gcs7e7
    #29764
    hogy lehet azt megcsinálni hogy a játék ne legyen teljesképernyős hanem lehessen látni a tálcát?
  • gera995
    #29763
    Köszönöm szépen a válaszod! :)
  • kem001
    #29762
    Szerintem nincs korlát a buszok számában.. De ez csak tipp.
  • longhaul
    #29761
    Senki sem tudja a választ??!! Azért írok mert egyedülállónak érzem magam, és kéthetente Szombatonként van ahova eljárjok. Ennyi!
  • Routeres
    #29760
    Nincs font fájl. Ha a külső kijelző nem ír ki semmit, akkor nincs meg a hozzá szükséges betűtípus. Emlékeim szerint jár a Lion's City-hez betűtípus, tedd fel azt is.
  • gera995
    #29759
    De a belsőn kiírta hogy Einstendorf Krankenhaus és az utasok is felszálltak a buszra! :S (07600, 01,02)
  • gabcsibkv
    #29758
    Nézzd meg a .hof fájlt, abban vannak lennt a kodok: linie, route, szerintem hibásan, tévesen ütötted be.
  • gera995
    #29757
    Újabb kérdés :D A man lionsnak beírom a viszonylatot mindent, és nem jelenik meg a külső kijelzőn! :S Mi lehet a baj?
  • vikimaki1
    #29756
    Marcopolo Viale Beta Szerintem nem szerepelt még az fórumon ez a "csoda". Elnézést, ha már megosztották...
  • vikimaki1
    #29755
    Köszi!
  • gera995
    #29754
    Köszönöm!
  • longhaul
    #29753
    Kérdezhetek valamit? A buszválasztásnál -ha- jól tudom (akkoriban) csak egy busszal nem lehetett menni mert rosz volt meg lefagyott az egész játék tőle (Már régen kitöröltem, sőt el let távolítva az internetről). Az a kérdésem hogy mennyi busz tegyek be az Omsiba, úgy értem hogy ezeket a buszokat amit beleraktam mind működik. És pontosabban hány busz a végleges szám amit bele lehet rakni az Omsiba úgy hogy az egyik ne ütközzön a másikkal?
  • gabcsibkv
    #29752
    Az adott busz mappájában van egy .reg fájl amiben a számokat tudod beirni egymás alá pl.
    300
    301
    302
    Majd elmented és mikor betöltöd a buszt kiválaszthatod melyik számű járművel közlekedhetsz majd.
  • halaszfi
    #29751
    Az Ikarus 415.04, és a .14 közt sem volt sok különbség.
  • Apocalipto
    #29750
    Osztott és osztatlan szélvédő. Nem értem egyébként ebből minek kellett 2 külön verzió...inkább a váltókkal variálhattak volna.
  • vikimaki1
    #29749
    Ebben az új Merciben mi a különbség a listában szereplő első 2 között? Nem az ajtók nyílására gondolok....
  • gabcsibkv
    #29748
    "E" gomb megnyomása majd csipog és mehet az ibisbe beirás.
    Ránagyítasz a kezelőfelületre és a számok melett ott van a Linie/Kurs..., Route...
  • kem001
    #29747
    Tényleg működik, nem kamu.. Án is csodálkoztam először rajta.
  • gera995
    #29746
    Sziasztok! A MAN Lion's City 2.1-nek hogy lehet számot adni? Mert mikor kiválasztom azt írja hogy számot kell adni neki, de amikor legördítem egy darab szám sincs ott! :S Mi lehet a baj?
  • ozimak
    #29745
    Ez az "integetés funkció" tényleg megy??? Olyan kamu szaga van így "kívülről" nézve.
  • szil balázs
    #29744
    hali mindenkinek a SOR.C10.5 BEN EZT A HIBA KÓDOT IRJA KI Datei Nicht Gefunden
  • kem001
    #29743

    ЛиАЗ 5256.53-01
    Author : Dem prod
  • Deutsch84
    #29742
    :O Nem gondoltam volna, hogy köze van a grafikának hozzá, de Nagyon Köszönöm ! :)
  • BPI1184
    #29741
    Nah megoldódott a Merci festése. Paint-ben megcsináljátok, aztán Repainttool-al konvertáljátok.:) Konvertálásnál elsőnek az rpc. fájlt kell megnyitni, ami a Merci RepaintTemplates-ben található, majd utána az elmentett képfájlt nyitjátok meg, és konvertáljátok.:)
  • ikarus 280 BPI
    #29740
    gyerekek valaki tud nekem abban segíteni
    hogy az új merciben hogyan kapcsolom
    be az ibist,az egész busz működik
    frankón ,de az ibisen nem látni
    semmit ,de ha nyomkodom csipog ,sőt a
    számot ki is írja a kinti kijelzore ,de bent
    az utastajekoztato sem maga a kütyü
    nem mutat semmit ,választ előre is
    köszönöm, szép napot :)
  • Bipper
    #29739
    Köszi :) Esetleg van hozzá billentyűfunkció is?
  • kem001
    #29738
    Kijelölt sárga részre kattints:
  • BPI1184
    #29737
    A Merci festésére senkinek semmi ötlet?:S
  • Bipper
    #29736
    Srácok! A SOR-ba melyik gombbal működik az integetés funkció? :)
  • szikszaicsabi
    #29735
    Beállítások->Grafika->Max. Objektum komplexitás(vagy mi)és Max. pálya komplexitás(vagy mi) csúszkákat tedd maxra.
  • szikszaicsabi
    #29734
    Ez szuper!:) Lehet, hogy ez lesz 2013 első kiegészítője?