63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gera995
    #29733
    Jó kis pálya lesz ez! :)
  • Routeres
    #29732
    Végül nem lett a pályából karácsonyi ajándék, kell még vele melózni. Jó hír viszont, hogy az elmúlt két napban mind a ketten sokat haladtunk. Én a környezetbe varázsoltam életet, G.Gabe pedig a .hof fájlt bűvöli.

    Elsődleges célom az üres területek eltüntetése. Tegnap tök véletlenül eszembe jutott, hogy mi lenne, ha csinálnék egy fennsík szerűséget. A pálya azon része, amin most dologozok pont ideális.

    Ez lett belőle:
  • dgufoplast
    #29731
    Én be másolom és működik egy hátránya van ha erőltetve van a gép vagy túl sokáig tölt akkor ki kapcsol sajnos én azt vettem észre :)
  • gcs7e7
    #29730
    de, pontosan! és nekem nem jó! bemásolom és semmi! mit kell vele csinálni?
  • nico79
    #29729
    #29713 hsz-nél van pont ez a probléma.
  • nico79
    #29728
    Sziasztok

    A Roemerberg V2 Pályával miért nem lehet menetrendet csinálni?
    Állandóan ki írja,hogy nincs menetrend és sok minden hiányzik róla.

    Probléma megoldáshoz tudtok valami megoldást?
  • dgufoplast
    #29727
    Ez nem bloom mod lenne ?
  • Deutsch84
    #29726
    :D Akkor nem vagyok egyedül.
  • gcs7e7
    #29725
    nektek működik ez a mod?
  • vikimaki1
    #29724
    Tényleg... Most döbbenek rá, hogy én se látom Grundorfon!
  • Deutsch84
    #29723
    Sziasztok !

    A képen látható járatkijelzőt valamiért az OMSI nem akarja megjeleníteni semelyik pályán sem, sőt még editorban sem látom.
    Régebben még meg volt, most meg akárhányszor újrateszem az OMSI-t nem látom.

    Kijelző
  • gcs7e7
    #29722
    inkább nem tudnád elküldeni a tied?
  • kem001
    #29721
    Próbáld meg azt, hogy töröld le a játékot, nézd meg, hogy maps-ban bent hagyja e a Berlin-Spandau mappát. Ha igen, kézileg azt töröld, és utána telepítsd újra a játékot.
  • gcs7e7
    #29720
    régen fel volt rá téve a 21-es vonal
  • bpyfan
    #29719
    A Sor c10.5-nél ne használjátok a parkféket. Véletlenül benyomtam és nem lehetett kioldani utánna a hangja hallatszott hogy kapcsolgatom de nem oldott ki lehet bug de azért kerüljétek.
  • Robi546
    #29718
    Köszi! :)
  • kem001
    #29717
    Előtte sem volt módosítva, semmi? Nekem akkor írt ki ilyet egyik pályánál, amikor régi verziót felülírtam, és nem töröltem..
  • szil balázs
    #29716
    Hali mindenki a Sor c10.5 busznál ezt a hiba kódot atta ki DATEI NICHT GEFUNDEN ez mit jelent ha valaki tud valamit köszönöm a segítségét
  • gcs7e7
    #29715
    nem. sőt most raktam újra a játékot eredetire!
  • kem001
    #29714
    Nem módosítottál a pályán semmit sem?
  • gcs7e7
    #29713
    ez mi? ezt hozza be berlin (alap) betöltéskor! és nincs buszforgalom...
  • Routeres
    #29712
    Mozgókép is megfelel?
  • Robi546
    #29711
    Ami most jött ki Setra Bus annak az interiorjáról tud valaki rakni képet ? Mert feleslegesen nem töltöm le. Előre is köszi.
  • gera995
    #29710
    Elnézést kérek, figyelmetlen voltam. Most már megtaláltam! :) Köszönöm!
  • LMG123
    #29709
    De érkezett rá válasz, olvass vissza... :) Másrészt, most minden bunkóság nélkül... Ahelyett, hogy minden héten megkérdezed, ahányszor megjelenik egy AI csomag, már beírhattad volna a google-be és az első 4 találat valamelyike megmondta volna neked. Kb. ezért nem válaszolt a kérdésedre soha, senki...
  • Renault Agora
    #29708
    Sziasztok! Csak úgy hoztam egy képet a Merciről :)

  • ikarus 280 BPI
    #29707
    üdv mindenki kellemes ünnepeket! , gyerekek valaki tud nekem abban segíteni hogy az új merciben hogyan kapcsolom be az ibist,az egész busz működik frankón ,de az ibisen nem látni semmit ,de ha nyomkodom csipog ,sőt a számot ki is írja a kinti kijelzore ,de bent az utastajekoztato sem maga a kütyü nem mutat semmit ,választ előre is köszönöm, szép napot :)
  • matec1996
    #29706
    Ugy hogy az ajtó felett van az a kar és ha arra rákettintasz elfordul majd az ajtót az egérrel nyithatód ki de nem úgy mint ahogy a gombbal hanem mint az eredeti buszoknál :D
  • Deutsch84
    #29705
    A levegőt minden busz elszokta engedni pár száz, vagy ezer kilométer után.
    Én már többször is jártam így :D
  • szil balázs
    #29704
    Hali mindenki a Sor c10.5 busznál mindet be raktam a helyébe és ezt irja ki hiba kódként mikor a buszt választom ki :( DATEI NICHT GEFUNDEN
  • gcs7e7
    #29703
    hogy? :O
  • matec1996
    #29702
    Hello az új merciben valaki észre vette hogy a levegőt ellehet engedni Az ajtót pedig az egérrel mozgatni ??
  • kem001
    #29701
    Na látod, erre mondtam, hogy nem olvasnak vissza.
  • gera995
    #29700
    Már többször is kérdeztem de nem érkezett rá válasz, hogy kell az AI járműveket betenni? :)
  • LMG123
    #29699
    A vissza nem olvasóknak: :)

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=29548]http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=29548]#29548[/URL]
  • SipiDani93
    #29698
    Először is Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!!
    És a kérdésem: A legújabb, Berlin-Spandau 2012 V2.0-s pályán akartam játszani. Először szépen be is töltött, kértem egy új buszt, mentem vele egy darabig, majd a busz ablakai fehérek lettek. Ezzel lehet valamit kezdeni? Aztán újra raktam a játékot, gondoltam, hogy az segít, viszont most az a gond a pályával, hogy amint kérek egy új buszt és beindítom a motort, el kezd ugrálni a busz és valami hiba üzenetet ír ki, nem is tudok abból kilépni, szóval zárhatom be az egész játékot. Tudok valamit ez ellen tenni? A válaszokat előre is köszönöm!
  • Routeres
    #29697
    #29621

    Azért nem ártana néha visszaolvasni picit.
  • gylacus
    #29696
    Említ a cikk egy SOR C10,5 nevű buszt, viszont ilyenről itt nem hallottunk...
    Ennek ellenére megtaláltam a youtube-os trailerét:


    Töltsétek!
  • gcs7e7
    #29695
    nekem is! kivéve a szélvédőt!
  • BPI1184
    #29694
    Üdv!

    Valaki tudna segíteni a legújabb Merci festésében? Mert az egyik festést módosítottam volna, de bármit is csinálok, és elmentem, utána a busznak az összes ablaka koromfekete lesz.:S