63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gabesz012
    #29813
    Jó lett a Merci, csak pár gombnak a funkciójára még nem jöttem rá a jobb oldali panelon, pl van egy gomb, amitől feljebb megy a busz alapjárata, az elektromos tetőablakkal meg gondolom nem mondok újat, de az is poén. :) IBIS hiba is lett scriptelve, egyszerűen lefagyott és ki is írt vmi hibaüzenetet, amit csak egy áramtalanítás orvosolt (az is tetszik, hogy ajtózárás után automatikusan léptet, mint a fok-gyme/vultron). Hú, ha egy ilyen kidolgozottságú Citaro is elkészül egyszer... :)
  • gabcsibkv
    #29812
    Jó reggelt !
    MB O405 nél ha IBISbe beirom a kivánt kodokat pl Rheinhausennél 101/01-et akkor kipörgeti rendesen a kijelzőt de belső rollband kijelzőbe az utastérben a 40-es vonal jön ki
  • kem001
    #29811
    Igen, olvass vissza. Egyedül nekem már csak egy idegesítő index hang hiányzik belőle.
  • Ikarus412
    #29810
    Le vagyok maradva ? van SOR 10.5 ?
  • aerolive
    #29809
    Áhh, hogy MB alatt van, nem Mercedes-Benz ... tárgytalan. :)
  • aerolive
    #29808
    Az O405N2 honnan szedi a HOF fájlokat? Nem a mappájából? Egy van bent a választható listában, a Moges. Holott a könyvtárába benne van minden, ami más buszoknál is. A Moges-t kitöröltem, és még mindig csak azt mutatja a listában. :D

    Nem találkoztam még ilyennel, valaki?
  • gera995
    #29807
    Köszönöm!
  • Zoliikp
    #29806
    Szerintem, ahova kell:
    Omsi\Vehicles
    Ugyanis ott a helye...
  • gera995
    #29805
    Hova másoltad a mappát? :)
  • Zoliikp
    #29804
    Meglesem...
  • GMI
    #29803
    Sikerült! Elfelejtettem berakni az Anzeigen mappát.
  • kem001
    #29802
    Most nézem, elérhető 1.01-es javítás a buszhoz.
  • Zoliikp
    #29801
    Nekem pont fordítva történt meg:
    -előbb a telepítős veziót próbáltam, és akkor produkálta a Te hibádat;
    -majd leszedtem a tömörített, data.zip-et, és annak tartalmával felülírtam a meglévő állományokat.
    Így hajlandó volt rendesen megjeleníteni a kiválasztáskor, hiszen addig csak a kerekek, és néhány alkatrész jelent meg...
  • szil balázs
    #29800
    Sory a Caps Lock benyomásával nem figyeltem utólag jöttem rá hogy nem nem kapcsoltam ki Sory BOCSI :D és köszi Zoliikp
  • GMI
    #29799
    Letöltöttem az új Mercit. A busz kiválasztásánál 5 modellt mutat: 1.O405 Aussenschwenktüren 2.O405 Aussenschwenktüren I 3. Innenschwenktüren I 4. Innenschwenktüren I 5. Kompl. Vollmatrix. A felsoroltak közül csak az utolsót tölti be a többinél a sofőr a levegőbe ül és nincs busz. Mi lehet a gond? ( a .zip fájlt töltöttem le nem a telepítőset)
  • vikimaki1
    #29798
    Caps Lock off... Amúgy, ha 99-szer leírod a hibakódot, attól, ha besz@rsz se lesz megoldás... Nyugodj már meg! Küldj több infót és próbáld meg amit Zoliikp mondott... Vagy töröld a francba a buszt, és ne itt üvöltözz, ha ennyire hülye vagy az OMSI-hoz... Legalább normálisan kérnél segítséget...
  • kem001
    #29797
    Próbáltad újratelepíteni a buszt?
  • Zoliikp
    #29796
    Ha kb. így néz a könyvtárad, és természetesen az általad feltelepített hof-fájlok szerepelnek, akkor nem tudom, mit lehetne még kezdeni vele.


    Még esetleg megnézném a logfile-t...
  • szil balázs
    #29795
    DATEI NICHT GEFUNDEN A HIBA KÓD
  • Zoliikp
    #29794
    Ezzel a képpel nem jutok sokra...
  • Zoliikp
    #29793
    NE KIABÁLJ!

    Kormánnyal játszol?
    Én nem szeretem a manual-váltókat, de ezt kipróbáltam...
    Ez is betöltött.
    Próbáld meg a beállításokban feljebb venni a textúrákhoz engedélyezett megabájtot.
    Vagy a billentyűzet-kiosztásnak, az egyéb vezérlőknek nyomj egy reset-et, hogy visszaálljanak alapállásra, majd állítsd be újra.
  • szil balázs
    #29792
  • gera995
    #29791
    Sziasztok! Aki a Moges pályán játszik, mindenkinél hibaüzenetet dob ki? A pálya betölt rendesen meg lehet játszani, de egy idő után mindig hibaüzenetek dobál, igaz ha le okézod akkor eltűnik, de mégis zavaró. :S
  • szil balázs
    #29790
    SORC10.5 NÉL EZT CSINÁLJA MINDEN PÁLYÁNÁL
  • szil balázs
    #29789
  • fghjk
    #29788
    Azt hogy lehetne megoldani, hogy az utasok (mondjuk a ik. 260-asban) először leüljenek, és ha megtelnek az ülőhelyek, a következő utasok már állásra kényszerüljenek?
  • Zoliikp
    #29787
    Most töltöttem le, bemásoltam, és Römerberg v2-ön meneten vele....
    Gond nélkül betöltött.
    Van képed arról, hogy hol, és mikor dobja fel ezt a hibaüzenetet?
    Ugyanis lehetséges, hogy a játék betöltődésekor keletkezik a hiba.
    Próbálj "lőni" róla képet, de jöhet a logfile.txt is...
  • Bipper
    #29786
    nem :)
  • szil balázs
    #29785
    igen Sajnos
  • Zoliikp
    #29784
    Minden pályánál ezt produkálja?
  • szil balázs
    #29783
    SOR c10.5 MINDEN BE MÁSOLTAM ÉS EZT ÍRJA KI HOGY Datei Nicht Gegunden németül az jelenti a fájl nem található valakinél volt ez ?
  • fjx235
    #29782
    igen
  • fghjk
    #29781
    Az ailistben is ott van a hof?
  • fjx235
    #29780
    Benne van!
  • gcs7e7
    #29779
    nincs a busz mappájában a hof
  • fjx235
    #29778
    Sziasztok!
    Az mitől lehet,hogy az AI busz nem ír ki végállomást,csak vonalszámot,és utast sem szed?
  • Renault Agora
    #29777
    Sziasztok! Tudom kérdeztem már de megint jelentkezik a probléma. (és most logfile.txt törlése nem oldja meg :( ) Az editorban elkezdek építkezni egy lagg és minden fehérré válik. Mi okozhatja ezt, és mi lehet még megoldás?
    Üdv.
  • kem001
    #29776
    5 hónapos videó. Nem semmi a amúgy a pálya, nagyon komoly.
  • gcs7e7
    #29775
    nem rossz? o.O király! :D akkor ez is mostanában fog kijönni...
  • ozimak
    #29774
    Ez se lesz rossz:

    Képek: Katt ide