63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • vikimaki1
    #29977
    Martinez01 már készíti a javított PDF-et!
    Holnap kijavítgatom, és le szeretném fordítani az egész dokumentációt hozzá, mert én most beletekertem egy pár km-t a buszba Kispesten :) (Martinez01)
  • [HUN]FaTaL
    #29976
    Nem lehetne ezeket belerakni a PDF-be és újra letölthetővé tenni? Elraknám és később, ha kell valakinek be is lehet linkelni, nem kell keresgélni a hozzászólásokat. :)
  • vikimaki1
    #29975
    Légyszíves rakj egy képet róla, mert én se látom! Csak azt , hogy regisztrálj a link megtekintéséhez...
  • gylacus
    #29974
    Az nem gomb, hanem úgy viselkedik, mint egy "csúszka". Meg kell fogni és felfele, ill. lefele húzni, így választhatod ki, hogy az aktiváláskor melyik ajtószárny nyíljon (jobb vagy bal). Középállásban nem aktív az ajtófelező, így nem elég rákattintani.
  • vikimaki1
    #29973
    Sziasztok! Nálam hiba jelentkezik az Ikarus 260 BKV modos változat betöltésénél:

    A segítséget köszönöm!
  • LMG123
    #29972
    A letöltőoldalon. :D
  • matesz19
    #29971
    Köszi szépen a javítást.
  • longhaul
    #29970
    Hol találom a beinditó kulcsot az Ikarus 260 BVK Buszában? Mert nem megy se az elektrónika semmi
  • gcs7e7
    #29969
    apropó kispest:
    rájöttem hogy lehet "megakadályozni" az AI miatti ugrálást! amikor elkezdi az ugrálást az órát 1mp-cel előbbre állítjuk :)
  • Martinez01
    #29968
    Holnap kijavítgatom, és le szeretném fordítani az egész dokumentációt hozzá, mert én most beletekertem egy pár km-t a buszba Kispesten :)
  • Warrior888
    #29967
    Hol van itt Probierz Plik? Regisztrálás nélkül nem lehet letölteni...
  • Warrior888
    #29966
    Kiegészíteném.
    A 17, 18-as nem a turbó ventillátorja, hanem simán turbóventillátor. :)
    A tető hátsó részén lévő két "púp" az, friss levegőt tol az utastérbe.

    A 32-es automata módba kapcsolja a hátsó ajtókat.

    Az oldalsó panelen pedig a 4-es nem gyorsindítás, hanem emelt alapjárat üresben. Hideg motor hamarabb melegszik.

    Az 5-öst pedig annyival egészíteném ki, hogy az nem az a vízpumpa amire sokan gondolnak, hanem a fűtés vízpumpája. Anélkül az a tekerős fűtéscsap se műxik, nincs nélküle fűtés.

    A 8-as pedig nem csak vészleállító, hanem teljes áramtalanító.

    Ne vedd kötözködésnek, de elég sokat mentem ezzel a busszal (nagy kedvenc), és tapasztalat útján elég jól tudom mi mit csinál, és szúrta a szemem a hibás fordítás. :)
  • Deutsch84
    #29965
    A 32. (Ajtónyitó?) az a hátsó ajtó automatizálása. Parkféket, ha bekapcsolod és van leszálló, akkor automatikusan kinyílik/bezáródik.
  • Erlau Trans #29964
    Köszi.

    Amit rádiónak írtál, kérdőjellel, az egyetlen gomb, amire én sem jöttem rá mi a fene. Én olyan levegő sziszegő hangra tippeltem, de lehet rádió zúgása is. :)
  • ccv520
    #29963
    Javítva: Letöltés
  • vikimaki1
    #29962
    Köszönjük szépen!! Nagyszerű!!
  • lolprof
    #29961
    Nekem az ajtó felező gomb (14) nem akar benyomódni. Kell valamilyen előfeltétele legyen hogy működjön?
    A 32-es gomb arra jó, hogy ha bekapcsolod akkor a második ajtó automata lesz mint a gyári MAN busznál.

    #29958
    Régen újra telepítettem a gépem és így az a Spandau térkép elveszett és nem találom az interneten sehol. Hol tudnám azt letölteni?
  • Martinez01
    #29960
    Teljesen lefordítva a Mercedes-Benz O405N[2] kapcsolóinak a neve.
    .:!! A fájl feltöltése máshova SZIGORÚAN TILOS! Csak az eredeti link használatával publikálható bárhol, a nevem feltüntetésével! !!:.
    [LINK] .PDF formátumban
  • ikarus c60
    #29959
    dehogy müködik most néztem lecseréltem a fájlokat a tiédre semmi változás ja még a belsö kijelzö semm müködik nem tudom mi lehet a baj de igyis jó nekem
  • gabcsibkv
    #29958
    Köszönjük ! :)
    Ha már így belejötél az alap 92-es belső szerint ugyanúgy tudsz készíteni 21, 21E, 21N, 43N járatokhoz?
  • LMG123
    #29957
    Probierz Plik-re rámész és le tudod tölteni...sehova nem kell regisztrálni. :D
  • gabcsibkv
    #29956
    Na igen.Ismét regisztrálni kell ezer helyre hogy etlen fájlt letöltsön az ember.
  • lolprof
    #29955
    Elküldtem privátban. Egyépként a Grundorf pályán működik?
  • vikimaki1
    #29954

    És ezeknek?
  • ikarus c60
    #29953
    ide tudod elküldeni a fájlokat ha segitesz nekem:[email protected]
  • vikimaki1
    #29952
    *mi a funkciójuk? Elnézést a 3 posztért!
  • ikarus c60
    #29951
    üdv nem modositotam semmit felraktam az omsit bele raktam a mercit közben látam olvastam a forumot az alapján néztem meg hogy a merciben nekem is müködik a tábla és látam hogy nem,megkérhetnélek arra hogy át küldöd nekem a megfelelö fájlokat hogy nekem is müködjön a tábla?ha megkérhetlek rá?.mert modositani ill. átszerkeszteni megmondom öszintén nem értek.
  • vikimaki1
    #29950
    ...ezek a gombok mit jelentenek?
  • vikimaki1
    #29949
    Sziasztok! Leírnátok, hogy az új Mercedesben ezek a gombok:

    (http://kepkezelo.com/images/dihhb2sm7nbm39117feq.png)

    (http://kepkezelo.com/images/dihhb2sm7nbm39117feq.png)
  • lolprof
    #29948
    Ez alapján működik a belső kijelző:

    A Spandau_1.tga A Spandau.hof fájlban lévő első Route-hoz(linie:09200 route:01) van hozzárendelve.
    Amit feltöltöttél az a Spandau_8.tga mert 8. (ami linie:09210 route:08)helyen a van listán Hof-ban.
    Szóval ha nem jelez ki semmit akkor vagy nincs jó helyre bemásolva a tga fájlok vagy a Spandau.hof fájl módosítva van(pl.+járat van benne ezért lehet hogy a route:08 a 9. vagy 10. helyen van. )
  • matesz19
    #29947
    Hogy őszinte legyek, nem gondoltam hogy már a Wolfstal pályán lopják a busz alkatrészeit. xD Csoda hogy csak az index burát csórtak le és nem a kereket vitték el. :D xD
  • TheSosy
    #29946
    Akkor figyel oda milyen helyen parkolsz.Bárki arrajár és lekapja ha nem veszik észre
  • ikarus c60
    #29945
    azon a pályán játszok mindig de akkor semm jelenik meg semmi csak egy nagy fehérség hiába van menetrendem vagy a 93e menetrendjénél jelenik csak meg?? véálaszodat elöre is köszönöm
  • matesz19
    #29944
    Másnál is előjött ez a hiba miután be tette a "Ikarus 260 BKV mod fix" javítást?? A Jobb oldali index búra szabályosan eltűnt nekem... működik attól még, csak hát elég fura hogy nincs ott. :D
  • lolprof
    #29943
    Az a tábla azon a pályán jelenik meg, amelyik a Spandau.hof-ot használja vagyis a Berlin Spandau 1989-es pályán.
  • ikarus c60
    #29942
    üdv hogyan tudom megcsinálni a mercinél az a kistáblát erre gondolok mert nekem nincs semmi ott csak egy nagy megvillágitot fehérség,segitségeteket köszönöm
  • lolprof
    #29941
    Sok hűhó semmiért. Pedig körülnéztem a hivatalos fórumon hogy csináltak-e hozzá. Na mindegy. Köszi a linket tök jó hogy a festést és a kijelzőt is megcsinálták, habár eléggé körülményes oda regisztrálni.
  • gera995
    #29940
    Okés, köszi! :D
  • crodgok3
    #29939
    Nagyon jó lett, de az eredetit is meg csinálták: innen tölthető
  • [HUN]FaTaL
    #29938