63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • [HUN]FaTaL
    #30018
    Én most mennék rajta először, de ez fogadott. :D Az aacheni pályához meg nem találok ibis kódokat.

    Rheinhausent még nem próbáltam, de megnézem majd, hogy milyen. :)
  • gabcsibkv
    #30017
    Nálam a Teltow pálya felejtős. unalmas., sokat eszik.
    Viszont Rheinhausen esetében most mentem az MB-vel és velem szembe jött NL202 30%-ban fehér texturacsikokal :(
  • [HUN]FaTaL
    #30016
    Tévedtem, itt a lerakáskor száll el. Úgylátom ez a pálya felejtős, remélem az omsi 2-ből lesz 64bites, ha már ennyi ram kell neki és max 2 gigát kezel.
  • [HUN]FaTaL
    #30015
    Üres OMSI-n (csak a busz meg a Teltow (a hozzátartozó cuccokkal) van rajta) betölt, érdekes.
  • wollnerd #30014
    Nálam is ez van. :( (4 GB RAM)
  • Erlau Trans #30013
    XPadder és Windows 8 téma....

    újrahúztam a gépen a Windowst. Az Xpadder az OMSI-val továbbra sem hajlandó működni. Az elfekvőben lévő régi konfigra is rádobtam a W8-at, ott sem megy az OMSI az Xpaderrel.

    Az Xpadder eredeti (nem én vettem, hanem egy MSTS buzi barátom). Atty707 szerint csak a fizetőssel megy, ő privátba írta nekem, hogy melyik verzióval, ő is megvette eredetiben. Elvileg a kettő ugyanaz.

    Tudom, hogy sokakat biztosan nem érdekel a nyafogásom a témával kapcsolatban, azoktól elnézést. De szerintem a W8 elég aktuális kérdés lehet sokak számára.
  • Erlau Trans #30012
    Nekem az egyik kedvencem a Teltow 4.0. Elég nagy kiterjedésű, sok vonalas map. Nagyságánál fogva tele buggal, de mégis imádom.

    A pályára a készítője azt írta, hogy minimum 4GB RAM kell neki, de nekem elfutott 25 körüli FPS számmal a régi 2 gigás konfigommal is. És valóban, az OMSI alig használ nekem 700-800 megát a memóriából. Inkább CPU függő....

    Én a Solaris SU15-tel megyek sokat rajta, ennél a busznál még egyszer sem fordult elő, hogy belaggolt volna tőle (vagy el sem indult volna) a pálya, viszont MAN Lion's City első verziójával már előferdült mindkettő.
  • [HUN]FaTaL
    #30011
    A Teltow pályán próbálta valaki az új mercit? Nekem azt írja ki, hogy túl kevés a RAM , ami 8 gigánál igen vicces, főleg, hogy közben összesen 7-800 megát használ az omsi.

    Mit lehet evvel csinálni? A pálya betölt, a buszválasztásnál hal bele. Szczezinen rendben működik.
  • gera995
    #30009
    Project szczecin-en miért nincs hang a játékba? Mindenhol van, kivéve ott..
  • [HUN]FaTaL
    #30008
    Az Aachen Walheim pályához van valakinek IBIS kódokat tartalmazó PDF-e?
  • kem001
    #30007
    Nem működik nálam megint a hivatalos fórum, így nem tudom belinkelni... De ez lesz az, hátha neked betölti.
  • alexander1993
    #30006
    Áttudnád küldeni a pályához mellékelt AMS fájl linkjét?
  • kem001
    #30005
    Ezt töltsd le, majd a pályához mellékelt AMS fájlt. Sorrendjük mindegy.
  • alexander1993
    #30004
    Arra lennék kíváncsi, hogy mit töltsek le és milyen sorrendben telepítsem azokat.
  • gera995
    #30003
    Valaki belinkelnél olyan oldalról ahol nem kell regelni?
  • kem001
    #30002
    Lényegében be kell menned a pálya mappájában, és ott az AIlist-et kell átírnod a megfelelő buszra. Pl.: vehicles\SU_15\solaris urbino 15.bus
  • szil balázs
    #30001
    Sziasztok van egy olyan kérdésem hogy az összes pályán ne csak MAN-busz járjon hanem Ikarus Merci ,volvo stb köszi segítségeteket és BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK :d
  • rkrisz99
    #30000
    ez a probléma mindig akkor jön mikor újra rakom az omsi-t
  • olimano2222
    #29999
    Mentsd le az adataidat buszodat beálításaidatt és tedd újra a játékot
  • kem001
    #29998
    Keresd meg a pályát a hivatalos fórumon, oda be vannak linkelve a hozzá szükséges dolgok.. Szedd le őket.
  • rkrisz99
    #29997
    és akkor nem tudnál rá valahogy mégis megoldást hogy ezek meglegyenek
  • olimano2222
    #29996
    Nem hinném hogy valaki feltudna tenni több gigát valahová is
  • rkrisz99
    #29995
    sziasztok
    vki. át tudná küldeni a teljes Spline és Sceneryobjects mappáját, mert több pályán is azt írja ki hogy, hiányzik ez a spline, hiányzik az az objektum és ezt már unom, úgyhogy légyszi ha valaki tudja akkor tegye fel valahova ahonnan le tudnám tölteni.
    pls.

  • szikszaicsabi
    #29994
    kem001 már írta ugyan, hogy Addon Manager kell hozzá, de ha nincs meg, akkor 7-zippel is ki tudod csomagolni.
  • kem001
    #29993
    Mire vagy kíváncsi? AMS formátumúak a kiegészítők nagy része, amihez Addon Manager kel.
  • rkrisz99
    #29992
    sziasztok , valaki megtudná mondani melyik <doorfont> kell a BKV- módos ik 260-hoz?
  • alexander1993
    #29991
    Valaki el tudná magyarázni hogy telepítsem fel OMSI-ra a Rheinhausen 4-es verzióját és a pályához szükséges kiegészítőket?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • vikimaki1
    #29990
    Hiába írod ki 50-szer, nem kapsz hamarabb válasz! Amúgy ennél több infó kéne! Pl. egy kép...
  • lolprof
    #29989
    Köszi, most már sikerült.
  • sirenato
    #29988
    Hali! Tudja valaki, hogy a Schunthorpe Modern pályánál mikor a buszt akarom betölteni miért ír ki hibát? Pl.:Mercedes-Benz O405N2
  • LMG123
    #29987
    Igen, ez így van, csak amire írtam, ott az szerepelt, hogy ezer helyre kell regisztrálni... :) Ezzel szemben csak egy. :) De gylacus már kimásolta a direkt linket, szóval még regelni se kell már oda...
  • Deutsch84
    #29986
    A tegnapi nap tovább is tovább dolgoztunk a pályán, így már beértünk Jászfelsőszentgyörgy határába ! Innen Jászberény már csak egy lépésre van, Heves meg egy ugrásra ! :)

    Képek:

    Ha esetleg nem jelenítené meg a képet
  • [HUN]FaTaL
    #29985
    Regelni kell, különben nem látod a DL linket, én is ma regeltem be, nem egy bonyolult mutatvány az sem.
  • Warrior888
    #29984
    Gondolom be vagy lépve, azért látod... Jelentkezz ki, print screen-eld le, és mutasd már meg nekem, hol van itt ilyen gomb. Köszi. :)
  • sirenato
    #29983
    Tudja valaki, hogy a Schunthorpe Modern pályánál mikor a buszt akarom betölteni miért ír ki hibát
  • vikimaki1
    #29982
    Engem nem zavar csak írtam :D
  • [HUN]FaTaL
    #29981
    Olvastam csak 1-2 hsz kimaradt, sorry :)
  • gylacus
    #29980
    Itt a direct link az original Szczecin Innenrollbandhoz: Letöltés
  • gylacus
    #29979
    Elkészült a Bad Kinzau all-in-one belső utastájékoztatója!
    Letölthető ITT.

    További információért ld. #29924 .
  • vikimaki1
    #29978
    Amúgy olvass picit vissza, akkor látnád, hogy készül...