63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • matesz19
    #31214
    Rendben, oké végül is van elég IK 260-as amivel lehet menni, csak érdeklődtem hogy lesz-e még. De akkor majd jön amikor jön, bár hallottam olyat is hogy megunta és abba hagyta az egészet... De akkor ez csak pletyka volt, ezek szerint...
  • Zoliikp
    #31213
    A modell már az optimalizált változat, viszont sok script egyedi lesz.
    Átlagos a "fogyasztása" FPS téren, de majd kiderül...
  • Zoliikp
    #31212
    Annyit még hozzátennék, hogy érdemes lenne más névvel bemásolni az eredeti scriptek közé, hogy a "régi" is működjön...
    Holnap kipróbálom
  • matesz19
    #31211
    Én örülnék neki, és asszem más is ha csinálnál egyet. ;)
  • matesz19
    #31210
    Ez igaz hogy fél készt senki ne adjon ki a kezei közül, mert abból már teli a padlás... De ha ennyire részletes lesz és kidolgozott, akkor nem fog az "Ember Oroszlán Város" (MAN Lion City) sorsára jutni?? Magyarán nem lesz túl gép és FPS zabáló a busz??
  • wollnerd #31209
    Bemásoltatok új buszként? Mert úgy nem jó biztos! kell az eredeti L100 is és felül kell írni! RAR-ba bekukkolva megállapítottam hogy nincs benne a összes fájl! pl. RARban a sound mappában CSAK 3 fájl van!!
  • kem001
    #31208
    TomD-nél keressétek buszoknál, viszont nálam sem jó..
  • domonkoszoli20
    #31207
    nekem sem működik
  • matec1996
    #31206
    valakinek műkődik az emke ??
  • gcs7e7
    #31205
    csinálhatok...
  • Zoliikp
    #31204
    Hát most megsértődtem...
  • gera995
    #31203
    #31201-hez ment a hozzászólás, bocsi! :D
  • gera995
    #31202
    Szép munka eddig nagyon! :D
  • Deutsch84
    #31201
    Megnyitottuk a Reallife.hu portált, melyen most már elérhető többek között az EMKE is, és egy új kezdeményezési is jxbell jóvoltából.
    Reallife.hu
  • Zoliikp
    #31200
    Nem "fényezem", mert másik fórumon bizonyított, és tett már le az asztalra egy-két apróságot.
    Hidd el: meg van az oka, hogy még miért nincs kész.
    Alapos, nem fog alfa-béta meg különböző "analfabéta" verziót kiadni belőle...
    És ha kiadja, rá fogsz jönni, hogy megérte a várakozást...
  • Routeres
    #31199
    Az, hogy nem mutat róla képeket még nem jelenti azt, hogy nem készül. Addig jó, amíg a nyilvánosság nem (vagy csak keveset) tud róla, ezzel elkerülendő a "mikor lesz már kész?" kérdések sokasága. :)

    Egyébként tudomásom szerint nemezánál most a Fok-Gyem projekt prioritást élvez.
  • matesz19
    #31198
    Nah akkor egy évtizedes munkát kezdett el, mert amióta én itt vagyok (majdnem 2 éve) azóta nagyon nincs változás, vagy legalább is nem hallani róla híreket itt legalább is. De mint a mondás is tartja, a jó munkához idő kell... Csak ezzel az a baj hogy lassan annyi Ik 260-as lesz kint forgalomban, (már mint az OMSI-ban) hogy nem biztos hogy kelleni fog valakinek is... De ki tudja... :)
  • Zoliikp
    #31197
    Azon a pályán csak textúra van sok helyen, illetve van sín, de nincs rajta path.
    Ezért nem működik...
  • Jhano
    #31196
    köszi!Most letöltöttem egy villamost,a projekt szczecin pályán van sin de mégis az utra rak aztan kivezet a palyarol.A fura h grundorfon muxik,de ott meg rovid a sin!Na de ez nem olyan fontos
  • Zoliikp
    #31195
    Nemeza nem egy kapkodós típus:
    -minden, ami a buszban van, illetve ahogy VL67 elkészítette, úgy fogja kiadni.
    Ennek az a feltétele, hogy azokat le kell scriptelni, tesztelni kell, és csak azután beszélhetünk kiadásról.
  • Zoliikp
    #31194
    Visszafelé válaszolva:
    -többször írod be az Ailists.cfg-be:

    (mint pl. a VW_Golf....)
    Másképp nem tudod befolyásolni, kivéve, hogy a beállítás panelon a csúszkával "emeled" a számát....

    -meglévő ailists.cfg esetén folytatólagosan beírod, és a felső részen annyival növeled a sorszámot, amennyit beírtál:
    Pl a képen:
    ;
    felső satír a sorszám, alsó pedig, ahova folytatólagosan beírod az Ai jármű elérési útvonalát....

    Az AI-vonat már más tészta, abban még nem tudok segíteni, mert nekem sem sikerült.
    Annyi biztos, hogy csak olyan pályára lehet, ahol van menetrendje is...
  • matesz19
    #31193
    Azon gondolkoztam hogy egy ilyen Vértes volán festést nem tudna valaki összedobni és ki adni a CCV-520-as buszához?? Mint hogy várjunk feleslegesen a Nemeza buszára?? Mert sok hírt én nem hallottam hogy mikor jön ki...
  • bpo451
    #31192
    Köszönöm, így már jobb :)
  • Deutsch84
    #31191
    Akkor... bi-progresszív lesz a megoldás. (Szerintem)
  • bpo451
    #31190
    Azon van, de ha rá kell fékezzek egy kicsivel jobban, össze töri magát az összes utas :)
  • Deutsch84
    #31189
    Szerintem a lineáris elég neki
  • bpo451
    #31188
    Üdv!
    Logitech Driving Force Pro kormánynál merre kell állítani a pedál érzékenységén, hogy ha lenyomom a féket, ne fejeljem le a szélvédőt?
  • LMG123
    #31187
    Jáájjj, -e. :D
  • LMG123
    #31186
    Lesze, Nemeza készíti.
  • Hosszúpuska01
    #31185
    Sziasztok!
    Érdeklődnék hogy ilyen felszereltséggel akár patch formájában fog e kijönni ikarus? Tudom hogy ccv-520 kolléga kiadott egy hasonló ikarust!
    Ikarus 260
    Nem OFF kérdésnek szánom csak azért kérdezem mert tetszik a festése és a felszereltsége(pl.:az első szélvédőnél lévő kijelző és még pár apróság)
    Előre is köszönöm válaszatokat!
    Üdv
  • Jhano
    #31184
    Haliho!
    Egyetlen kerdesem lenne(mar jo ideje)!
    Hogyan kell mávos alt betenni, es hogyan lehet növelni az al jármüvek számát?Ugy ertem több tipust bele,mert edig csak cserelni tudom öket!
  • gera995
    #31183
    Ja aham. Vágom már! :D
  • kem001
    #31182
    Emke az egy pénztárgép típus buszokhoz.
  • gera995
    #31181
    És mi az az emőke ?:D
  • kem001
    #31180
    Na meg is van a megjelenési idő, elvileg ma este 8 óra..
  • kem001
    #31179
    Jelenleg karbantartás van a készítőknél, szóval türelem.. Nemsokára kiadják ha minden igaz.
  • matec1996
    #31178
    Hello az emkével (emőkével) miújság mikor lehet majd letölteni ???
  • SnyperDv2
    #31177
    Hát, még szerkeszteni kell minden utas tevékenységet valamint a fűtést kell újra scriptelnem + pár egyéb kiegészítő ami sokáig tarthat. De jómagam megpróbálom minél előbb befejezni, amely saccra kb 1 maximum 2 hónap. Most ismét belehúzok hogy haladjon ugyanis a Rábát is csinálni akarom majd :)
  • atikarus
    #31176
    valamilyen oknál fogva megjavult :D a Teltow pálya:D
  • matec1996
    #31175
    Ez kb hány százalékos most ??? s kb mikorra várható ??