63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • [HUN]FaTaL
    #31294
    Akkor legalább olvasd el mi a szart írtam. Nem azt mondtam, hogy ne vegye meg. Csak kár újrarakni a warez verziót.

    Idézek:
    "Mi a francnak? Megveszed és felrakod a polcra. Én a mai napig crackelt Flight Simulatort használok, annak ellenére, hogy megvettem és itt figyel a polcon. "

    Tök fölösleges szopatni magad dvd-vel, online aktivátorral és egyéb baromságokkal, amikor nem muszáj.
  • gera995
    #31293
    Na megrendelve! :D
  • matesz19
    #31292
    El se hiszem hogy végre kiadták. :D Ha valaki meg vette mondja már meg hogy mennyivel jobb mint a tört verzió?? :D Mert ha nem sokkal akkor felesleges megvenni, mert porfgó van elég a lakásban. :D
  • Routeres
    #31291
    Teljes uninstall, OMSI, Launcher. Majd nyomsz egy regedit-et, és megkeresed a maradék Aerosoftos bejegyzéseket, azokat törlöd, és örülsz.
  • wollnerd #31290
    Azt igazán furcsállnám ha kérné a DVD-t, pedig sok DVD-s játék van, ami nem kér DVD-t az indításra...
  • kem001
    #31289
    Evvel is legalább támogatjuk a készítőket.. Ne hogy azt írd, hogy 2000 ft sok érte..
  • [HUN]FaTaL
    #31288
    De minek? Mitől lesz jobb? Semmi, ugyanaz, nincs benne multi.
  • kem001
    #31287
    Megveszed, letörlöd warez verziót, majd feltelepíted ezt, aztán ennyi.. Gondolom lemez úgy is kell a játékhoz, de majd megmondja valaki, aki megvette már..
  • [HUN]FaTaL
    #31286
    Mi a francnak? Megveszed és felrakod a polcra. Én a mai napig crackelt Flight Simulatort használok, annak ellenére, hogy megvettem és itt figyel a polcon. A tököm fogja rakosgatni a lemezt meg egyéb baromságok. Nincs is DVD a gépemben, kiszedtem, hogy ne zúgjon :D
  • gabcsibkv
    #31285
    Pénteken megveszem, csak el ne kapkodják előlem :)
    Megér ennyit, eddig eredetibe ami fontos nekem Traffic Giant HUN, Traffic Giant Angol verzió, MSTS, és az OMSI.
  • gylacus
    #31284
    Mi vele a baj? Map betöltése busz nélkült próbáltad?
  • wollnerd #31283
    Én talán szeretném már hnap megvenni! :D
    Csak elég sok dolgot kell lementenem... :/ S ami nehezebb lehet: warez nyomokat eltüntetni. :/
  • Dan122
    #31282
    Nem sikerül :( még mindíg
  • gera995
    #31281
    Tuti megveszem! :D
  • Dan122
    #31280
    gylacus nem tudom :/
    De most megpróbálom így hátha sikerül :D
  • wollnerd #31279
    Aha, kíváncsi vok rá.
  • kem001
    #31278
    Hát ez csoda, de így kötelező vétel!
  • gylacus
    #31277
    Megnyitod a rar-t, megnyitod a benne lévő mappát, aztán a Maps, Sceneryobjects, stb. mappát bemásolod az OMSI főkönyvtárba. Mindent írj felül.

    Ez volt a baj?
  • Dan122
    #31276
    Köszi szépen gylacus !
    Én ezt régebben letöltöttem de azóta sem tudom mi hogy van :D
    mert németül nem tudok :D
  • gylacus
    #31275
    Sorry, azt hittem menni fog. De megtalálod, ha rákattintasz a Downloads gombra, lent Maps/Karten és ott is leszel.
  • gylacus
    #31274
    Rhodenau

    Patch 1.01

    Csak rá kell kattintanod.
  • Dan122
    #31273
    Valaki tud olyan oldalt nekem mondani léccives ahol a rhodenau pálya angolul van fent és nem németül ?
    Ha válaszoltok akkor előre is köszi ! :D
  • Zoliikp
    #31272
    Sajnos nem tudok segíteni, mert nem töltöttem le ezt a kiegészítőt.
    Dobj egy linket, megnézném a szerkesztőben....
  • olimano2222
    #31271
    Biztos hogy nem ..bár ha jobban bele gondolok talán omsi 2 megjelenésére rá 1 év után
  • zorba3333
    #31270
    Elvileg érvényesnek kell lennie. Az előzetes promóció szerint minden felhasználót megillet a kedvezmény, aki megvásárolta az "első részt".
    Az, hogy a felhasználó mennyiért vásárolta meg a játékot, nem befolyásoló tényező.
  • gylacus
    #31269
    Végül is nem hülyeség az ötlet, mert tudtommal készül OMSIba villamos is, amivel utasokat lehet vinni, illetve hozzá pálya is.

    Még tavaly volt kint a fórumon egy tesztvideó, német a készítő és szerintem elég jól néz ki :D
  • Routeres
    #31268
    Arra azért kíváncsi lennék, hogy majd az upgrade kedvezmény erre is érvényes lesz-e.

    5-öd annyiba kerül, mint az Aerosoft-os... This is madness!!
  • olimano2222
    #31267
    Egy kicsit off de aki talán eddig ne vette meg szerintem ne is tegye "omsi 2" ha eddig vártunk ezekután is tudunk rá :)
  • zorba3333
    #31266
    Az EVM egy kiadó.
    EVM kiadó honlapja
    Általában olcsó, zömében a "B" kategóriás játékokat adja ki pénztárcabarát formában.
  • rkrisz99
    #31265
    EVM = Ezt Vedd Meg
  • gcs7e7
    #31264
    az EVM mit jelent?
  • zorba3333
    #31263
    Közel egy év után végre kiadták itthon is a játékot.
    A mai naptól elérhető magyar nyelven 1.999Ft-ért.
    OMSI-576.hu
  • gcs7e7
    #31262
    akkor most mit is lehet tenni? (bocs nem értem hosszú napom volt) :D
  • crodgok3
    #31261
    Új, valós Spandau pálya
  • Zoliikp
    #31260
    Viszont az is lehetséges, hogy ez a tábla a hibás, mert ez is add-on, a cfg-jében olyan utasítást használ, ami nálad nincs, vagy nem megfelelő az elérési útja...
  • Zoliikp
    #31259
    Akkor az alapot használja, de valamelyik feltelepített pálya felülírta, és azért nem tetszik neki...
  • gcs7e7
    #31258
    de nincs is a pályához tartozó jegypack. honnan lehet letölteni a jót?

    bocsi a 2-ért!
  • gcs7e7
    #31257
    alapból ki van kapcsolva.
  • Zoliikp
    #31256
    Igen, vannak pályák, amin működik.
    De ezek csak AI-k. Menetrend szerint közlekednek, és ennyi.
  • bpo451
    #31255
    Üdv!
    Ikarus 260 BKV mod-ból készül majd esetleg AI?