63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • feri259
    #31334
    [IMG]http://[/IMG]
  • SnyperDv2
    #31333
    Hát ajtó meg motor hang megvan de a retardert nem tudtam megcsinálni :( Abba lehet valakit majd megkérek mert nem vagyok jó vágásba és pl menet közbeni üres járást is úgy kellett kivágnom. De ami működik azok ezek : Indítás-Leállítás, Alapjárat, valamint a fordulatonkénti hangok :) + Az ajtó meg a saját magam által generált index hang :)
  • Ikarusfan
    #31332
    Annyit egyébként lehet már tudni az EVM-es OMSI kiadásról, hogy a Manual-t is lefordították magyarra? Hiszen ugye állítólag a magyarításon csúszott eddig a dolog.
  • gera995
    #31331
    Sziasztok! Tudna valaki linket adni olyan ik 263-as buszról ami átfesthető?(nem a 263.10 és 11-re gondolok!)
  • Ikarusfan
    #31330
    Lesz egy 100% hangú buszunk végre?
  • SnyperDv2
    #31329
    Hali ! Megkerestek a Kravtex től és berendeltek nekem egy BC11 est másnapra megkaptam az eredeti motorhangot a buszhoz szóval attól sem kell félni :)
  • Brad33
    #31328
    Tudnál mutatni róla egy képet? Nem igazán tudom elképzelni, hogy mi is történik...
  • feri259
    #31327
    Sziasztok,még új vagyok itt....Csináltam egy pályát,teszteltem az első járatot és az a problémám,hogy mikor kiérek a végállomásra,leállítom a buszt,az utasok elkezdenek össze vissza mászkálni a felszállóhelyen.Nem tudja valaki ez miért van?
  • matesz19
    #31326
    Hűűű tényleg jól néz ki, köszi a linket. :)
  • gcs7e7
    #31325
    igen köszi!
  • eddin
    #31324
    Nem tudtok esetleg valami beállítást az OMSI-ba hogy ha kormánnyal vezetek ne legyenek olyan nagyon érzékenyek a pedálok? Borzalmas hogy épphogy hozzáérek a pedálhoz és már úgy fékez a busz mintha padlóig nyomtam volna. Beállításoknál ott van hogy 100% amikor ki van engedve és már rég 0%-on van, pedig már lejjebb lehet nyomni a pedált. Logitech Momo Racing kormányom van. Köszi a segítséget :)
  • Erlau Trans #31323
    Max. 5-10%. Ha lesz egyáltalán. Írtak ők már olyat ami végülis nem úgy lett...
  • Erlau Trans #31322
    Ha van rá egy mód mellőzd a topic látogatását.
  • Routeres
    #31321
    Credo FB Kicsit görgess majd lejjebb, és megtalálod.
  • matesz19
    #31320
    Tudnátok egy-két képet berakni róla hogy mi is lássuk??
  • kem001
    #31319
    Igen, láttam én is. Nem semmi azért, főleg úgy, hogy még segítenek is neki, ha szeretné.
  • Routeres
    #31318
    Most láttam SnyperD BC11-esét a Credo facebook-ján! Azé' ez nem kis dolog szvsz...
  • m1garand
    #31317
    Szia Atty!
    Haver kipróbálta, simán megkapta a kódot. Igaz angol telepítőt kapott, de ha letölt egy magyart akkor simán elfogadja a kódot.
  • Routeres
    #31316
    Ez itt még akkor kiderült, amikor Marcelék bejelentették az OMSI 2-t.

    Itt már csak az a kérdés, hogy mekkora kedvezményt kapnak a drága userek. Bár ez szerintem az Aerosoft-tól függ leginkább.
  • [HUN]FaTaL
    #31315
    Nem tudom a különböző szimulátoroknál mi a helyzet, de FS Sceneryknél, ha új verzió jön, szinte kivétel nélkül kedvezményes az upgrade (kisebb frissítések persze ingyenesek).
  • nIsTv4n
    #31314
    Én abban bízok, hogy ha most megveszi az ember 2000-ért, a kijövő új verzióra lesz valamilyen upgrade-csomag, kedvezményesebb áron, és talán olcsóbban megússzuk az új verziót.
  • Zoliikp
    #31313
    Azt ellenőrizd le, hogy amikor kiválasztod a buszt, bal oldal alján a honállomásnak is Rhodenau van-e.
    Nálam valamiért a sorrendben az első van, ezért nekem kell kiválasztanom...
  • Zoliikp
    #31312
    Erre tetszik gondolni?

    Van.
    Manual.pdf-ben találod...
  • Dan122
    #31311
    Igen úgy próbáltam gylacus de nem sikerül :/
  • [HUN]FaTaL
    #31310
    A telepítéshez/futtatáshoz. Az nem jelenti hogy licencalap. Mondom, nyisd ki a liszenszszerződést.
  • kem001
    #31309
    Hát ezek után...
  • szabii98
    #31308
    a cég támogatása volt a cél :D értelme nincs, ne is keresd
  • kem001
    #31307
    Most amit írtál, hülyeségnek tartom.. Most megveszem eredetiben, és nem a lemezről fogom feltelepíteni, hanem a már meglévő verziót fogom aktiválni? Akkor így mi értelme a megvételnek? Így gondoltad, nem?
  • atty707
    #31306
    Ennek csak hiszel már:


    Idézet az oldalról: "A Windows 8 Pro telepítéséhez az ügyfeleknek Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 Consumer Preview vagy Windows 8 Release Preview rendszert kell futtatniuk. "
  • [HUN]FaTaL
    #31305
    NEM Upgrade alap, olvasd el a licencszerződést. Csak meg tudod venni, mert nem ellenőrzik.
  • atty707
    #31304
    NEM Warez. Upgrade alap a Win8 RC verzió!
  • gcs7e7
    #31303
    van olyan leírás hogy a járatszám xyz"00" részével melyik betűket lehet kiírni?
  • szabii98
    #31302
    ezen még gondolkodom :D
    de az alap ötlet jó
  • [HUN]FaTaL
    #31301
    Aham, és hogy ad meg dobozos kódot a letöltős verziónak? :D
  • szabii98
    #31300
    megveszi a játékot, újra rakja és a helyes email+kódot adja meg...megvette, csak nem telepíti fel cdről, comprende?:D
  • kem001
    #31299
    Nem hiszem, hogy másabb lenne ebben az EVM-es verzió..
  • [HUN]FaTaL
    #31298
    "OFF: Január 31-ig a Windows 8 Pro is 30EUR, azaz kb. 8700Ft-ért kapható, akkor is, ha az RC változata van feltelepítve."
    Az ugyanakkora warez mintha crackelné meg, legalábbis a licenc szerint. A 8700ft-os ár upgrade, amihez kell rendelkezni alappal (Xp, Vista vagy W7). Az egy dolog, hogy nem ellenőrzik, ettől még warez.
  • Routeres
    #31297
    Nem kér lemezt.

    Aktiválod a Launcherben, és legközelebb a lemez majd csak akkor kell, ha újrarakod. Legalábbis a nem EVM-esnél így működik.
  • kem001
    #31296
    Na az meg a másik, amíg nem lesz új patch, addig nem sok értelme van.. De talán annyi igen, hogy legalább meg lesz eredetiben.. Amit meg írtál, az meg kérdéses, mármint abból a szempontból, hogy eredeti kérni fog e lemezt a játékhoz..
  • atty707
    #31295
    Ha ellopják a mobiltelefonod, vagy a biciklid, akkor is örülsz, hogy eggyel kevesebb porfogó van a lakásban?
    Igenis "illik" megvenni a játékot, aki igazán komolyan játszik vele, és nem csak azért, mert bűn a szoftverhamisítás!
    Legalább ennyire becsüljétek már meg ennek a két srácnak a munkáját, hogy ezt a "piti" pénzt kifizetitek érte! (Gyakorlatilag ingyen van, "csak" az ÁFÁ-t fizeted...)


    OFF: Január 31-ig a Windows 8 Pro is 30EUR, azaz kb. 8700Ft-ért kapható, akkor is, ha az RC változata van feltelepítve.