63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • nemeza
    #31374
    Mármint azon kívül, hogy osztom az eszet :)
  • nemeza
    #31373
    Hogy hozzak valami érdekeset is. (Én csak besegítek. - FGY, ezaz)
  • MEXXD
    #31372
    A menetrend Zalaegerszeg-Hévíz-Keszthely-t fogja érinteni, ami kilométerben kb. 50km hosszú, időben pedig körülbelül 1 óra lesz. :)
  • nemeza
    #31371
    Érdekes, nekem még nem volt ilyen jellegű gondom..

    Grat, és remélem sikerül majd jól megcsinálni a buszt!
    Egyébként lehet, hogy a Credosok tudnának segíteni több paraméter korrekt beállításában is.
    Kezdve a .bus fájlban a súlypont, minimális kerékelfordulási szög, nyomatékok, tükrök, sofőr nézetei..
    Váltó és motor scriptnél hídáttétel, váltóáttétel, váltóprogram, retarder hatás stb. (antrieb és engine const fájlokban)
    Nem tudom fototexteket is csinálsz-e. A fényekről szerintem baromi jó lenne! (lámpák kívül, belül illetve sötétben a fénycsóva elöl hátul, oldalt)
    Érdemes lehet esős és koszos texteteket is fotózni, amennyiben pl. a volánnál erre van lehetőség.


    Hangok terén mindeféle kapcsolónak lehetne saját hangja, nem tudom pl. dudát megszólaltattátok-e :)
    Ablakok hangjai, illetve egy zötyögős részen a busz nyöszörgése. (gondolom van egy vatta újnak is valami kis halk ciripelése)
    Most így hirtelen ezek jutottak eszembe :)
  • gera995
    #31370
    És ez körül belül milyen hosszú menetrendet fog tartalmazni? (Ha tudod már előre!) :D
  • SnyperDv2
    #31369
    Ma is megtudtam hogy az OMSI érdekes dolgokat csinál, most leírom hogy minden rendben van, Az összes script ről csináltam backup ot amit egy Script Backup mappába raktam a busz mappáján belül és onnan próbált tölteni átneveztem új mappára ugy is onnan akart tölteni most kivettem onnan a backup ot és minden a régi, most megyek gatyát cserélek :D
  • kem001
    #31368
    Játék főkönyvtárában a logfile.txt
  • SnyperDv2
    #31367
    olyan hol van?
  • atty707
    #31366
    A log mit mond róla?
  • Szabeebmx
    #31365
    Egyenlőre etörölve van a pálya letöltési linkje, mert sok problem van vele. Türelem pályát terem:) Addig van sok másik körözgess azon!!:))
  • MEXXD
    #31364
    Most, hogy végre véget ért a vizsgaidőszakom teljes erővel dolgozom a 76-os főút elemein, a tereprendezéssel haladok tovább, valamint a környezet építése folyik. Egy órás pihenőként megmodelleztem egy újabb fotórealistikus romos lakóházat, amelyet majd az út mentén láthattok viszont... (A képen látható futónövény szezonálisan is meg van csinálva [tél-tavasz-nyár-ősz])

  • SnyperDv2
    #31363
    És ezt kapom mellé Minden vissza van másolva és nem megy ELSZÁLLT A BUSZ
  • YoGabN
    #31362
    megpróbálom:)
  • SnyperDv2
    #31361
    ŐŐŐ Kivan az összes... Valamit elkúrtam visszamásoltam minden eredeti fájlt és állandóan ezt a hibát kapom : Ungültiger Dateiname ??????? Valaki tud valamit hogy ilyenkor mi van?
  • m1garand
    #31360
    Busz szimeseknek kötelező:
    http://www.szuperinfo.hu/kepek/4575424-1
  • gabcsibkv
    #31359
    Spandau 2012 136,236, N34
    Ennek nemtalálom a pálya linkjét csak a hozzávalókat.
  • halaszfi
    #31358
    Töltsd le a patchet.
  • Dan122
    #31357
    Nem tudom mi lehet a gond ...
    Nekem vannak álló utasok
  • LMG123
    #31356
    Attól, hogy bő 3 óra alatt beírod kétszer is, nem lesz hamarabb válasz... valószínűleg azért nincsenek álló utasok, mert csak ülők vannak megcsinálva.
  • YoGabN
    #31355
    Hello!

    A Mercedes O405N2-nél miért nincsenek álló utasok? van valakinek valami tippje?:/
  • kitt2000
    #31354


    elnézést!
  • kitt2000
    #31353
    Hoztam egy rövid videót!

    Elég rövid,és az első videóm eszt nézzétek el!
    Fogadjátok tőlem!

    Aki nem ismeri az a Ikarus 263 Prága automata váltós Hajdú volán helyközi festéssel!
    Az al autóbusz 263 63 járatal ál az autóbusz garázsnál!
    A rádió a Rádió max 106.1!

    Aki ismeri a berlin spandau 2012 pályát az tudja hogy van egy elég nehéz kanyar 69 járatnál az autóbusz garázsnál kell fordulni vele!

    Na én aszt a kanyaról készítettem egy videót hogy lehet be venni!
    Egy kis szabálytalan fordulással de a forgalmat nem zavartam!
    A videó érdekessége hogy nem lehet hallani a autóbusz vezetők szokták úgy mondani hogy patkázás vagy más képen felmentem a járdára aszt nem lehet hallani!

    http://youtu.be/DhG-veO_ftQ

    ha valaki úgy gondolja hogy más képen is be lehet fordulni az osztja meg!

    Ha van hozzá fűzésetek szívesen veszem!

  • SnyperDv2
    #31352
    Köszönöm Szépen a gyors választ :)
  • Routeres
    #31351
    Ebben a modban 851.3E van, illetve a gyári MAN-ok többségében 815.2.
  • SnyperDv2
    #31350
    Hali! Ki akar segíteni egy picit ? Utána néztem és elvileg ez a váltó van az automata Credo ba: "voith 851.3" Valaki tudja hol lehet beszerezni és hogy lehet beépíteni ? Légyszi segítsetek :)
  • GMI
    #31349
    Engem is érdekel
  • gcs7e7
    #31348
    MARTONVÁROS V2.1
  • gylacus
    #31347
    Ez hogy volt pontosan? Elmesélhetnéd, engem érdekelne! ;) :D
  • bpo451
    #31346
    Köszönöm
  • Zoliikp
    #31345
    Ott van az, csak két sor van a kép mellett:
    a felső a pálya, alatta a patch...
    http://www.tram-duesseldorf.de//Downloads/Rhodenauv1_0.rar
  • bpo451
    #31344
    Üdv!
    Rhodenau 1.0-ás verziót honnan tudnám letölteni? Amit találtam, ott már csak az 1.01-es patch van fent.
  • Zoliikp
    #31343
    Urak!
    Segítséget kérek:





    A képeken látható az Ikarus 620-as szélvédője. Egyszerűen nem tudom a kijelölt területet úgy felosztani, hogy a törlés helyét ki tudjam vágni.
    Ha esetleg valakinek van egy kis ideje, tudása, és türelme, az keressen meg PM-ben.
    Előre is köszi. Akár tanács is jöhet...
  • gabor514
    #31342
    Remélem így már jó lesz.




    Jól néz ki az Ikarus Zollikp
  • Stig95
    #31341
    Hát ez nem sikerült. Directlinket kell használni. (A hosszabbat)
  • gabor514
    #31340
    Bowdenhamban mentem 1 kört


  • Zoliikp
    #31339
    Csak úgy:
    életképek Rhodenau-ból...



    A ki nem mondott kérdésre:
    Nem, sajnos még nincs kész....
  • YoGabN
    #31338
    Hello!

    A Mercedes O405N2-nél miért nincsenek álló utasok? van valakinek valami tippje?:/
  • feri259
    #31337
    Köszönöm.Itt lenne az a kép:
    http://imagerz.com/QFdDWV8EUV8
  • Stig95
    #31336
    Ne SG-re töltsd fel! Hanem pl ide
  • feri259
    #31335


    Remélem ez már jó lesz.