63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • rubber785
    #31414
    üdv!
    ikarusSTR féle 250 -esnek meik az ablak text-je? beszeretném sötétíteni..
  • zorba3333
    #31413
    Az kizárt, mert ezen a rendszeren nem volt OMSI telepítve.
  • Routeres
    #31412
    Fent maradt a crack... :) aeroStyle-dll.dll
  • zorba3333
    #31411
    Sziasztok!

    Felraktam az EVM által kiadott OMSI-t, de akadt némi problémám vele.
    A telepítést követően az első indítás tökéletesen működött, de a második indításkor már hibaüzeneteket dobott fel, és nem volt hajlandó elindulni.
    Az első hibaüzenet:


    A második hibaüzenet:


    Megnéztem a log fájlt, de csak a telepítés dátuma van benne, egyébként üres.
    A rendszerem Win7/64bit

    Mi lehet a gond?
    A segítséget előre is köszönöm!
  • Routeres
    #31410
    Miért fordították volna le az objektek neveit? Ez nonszensz... Túldramatizálod a dolgot, ez ugyan az az OMSI, mint amivel eddig toltad, csak le van fordítva magyarra...
  • halaszfi
    #31409
    Az 1.01-es. Az OMSI 2-re várni kell még.
    CSODA!!! Nem rontották el. Az objekt neveket nem változtatták magyarra, elvileg működnek az add-onok. Az editort szerencsére nem magyaríottták. A magyarosítás jól sikerült. Egy játék, amit nem rontottak el!
  • rubber785
    #31408
    OFF...
    De nagyon gyönyörű!!!
  • Ikarusfan
    #31407
    Érdekes, én a Westendbe kértem, másnap hívtak (természetesen iskola időben óra alatt, így nem tudtam felvenni), e-mail nuku, azóta nem hívtak. Nem baj, majd holnap személyesen.
  • kem001
    #31406
    De az más kérdés, hogy mennyire kapkodják..
  • kem001
    #31405
    Kapható ott is, most néztem.
  • longhaul
    #31404
    Ezek szerint akkor én jól jártam hogy a CD Galaxis-ban vettem/rendeltem, ha onnan rendelsz (ha van nekik az a játék) aznap küldenek egy visszaigazoló E-mail és másnap mentem érte. Europark hmm... akkor az ügyfélszolgálatnál reklomálni kell.
  • bpo451
    #31403
    Megrendeltem ezt az EVM-et.
    Átvételnél a személyes átvételt választottam az Europarkban lévő 576-ban.
    2 napja semmi visszajelzés, telefont nem veszik fel.
    WTF?
  • nIsTv4n
    #31402
    Tisztázzuk, mert nem világos, ebben az EVM verzióban már benne van a hivatalosan kiadott Patch is?
  • kem001
    #31401
    Nekem jöhet, mivel februárban megveszem én is.
  • halaszfi
    #31400
    Én is. Ha kell valakinek info, akkor leírom, hogy miben változott.
  • kem001
    #31399
    Azt mondom, hogy ez legyen a legkisebb probléma..
  • halaszfi
    #31398
    Nyelvek hozzáadva. De szerintem így furcsán hat.
  • halaszfi
    #31397
    Vedd lejebb a grafikát. Ugrál a busz, ha a képek száma másodpercenként 10 alatt van.
  • kem001
    #31396
    Az meg mégis hogy lehet 1.04? Mibe másabb mint az 1.01?
  • feri59
    #31395

    feri vagyok mkegvettem az omsi busz szimulátort eredetibe fel is sikerült telepitenem csak az a baj vele ugrálnak egymásra pályánis ugyan ugy


    havalaki segitsen hogy a játékot élvezzem
  • halaszfi
    #31394
    Gratulálok Tisztelt EVM! Mi az OMSI veziószáma? 1.01? Dehogy. 1.04! WoS 2-t is természetesen 1.4 néven adták ki, de az utolsó patch 1.2 volt. Remélem ez a legkevesebb...
  • Routeres
    #31393
    AL? Az sokkal inkább AI, mint Artificial Intelligence, vagyis "mesterséges intelligencia" által irányított járművek.
  • clubvs
    #31392
    Sziasztok!
    A Bowdenham v2.0 és a Berlin Spandau 2012 pályáknál nincs menetrend és AL buszok, mit szúrtam el?
    Köszi a segítséget előre is!
  • MEXXD
    #31391
    Bizonyára már mind tudjátok megvásárolható az EVM játéksorozat részeként az OMSI. Erről egy gyors összefoglaló:
    (A cikk elolvasásához kattints a képre.)
  • matesz19
    #31390
    Gondolom igen, ha már ő csinálja a Fok-Gyem kijelzőt. Gondolom ő csinálta az IK 405-ösben is a belső, külső kijelzőket. :)
  • szikszaicsabi
    #31389
    Szép! Belső kijelzőt is meg fogod csinálni?
  • gabcsibkv
    #31388
    5. Eingabe gomb az okézáshoz és már be is vette :)
  • gabcsibkv
    #31387
    Hello !
    Akkor a legelejéről kezdjük:
    1. bemásolod az O405N2 mappájába a Project_Stettin.hof fájlt
    2. Betöltöd a pályát.
    3. Új busz kiválasztásánaál O405N2 és a hof fájl legyen Project_Stettin
    4. IBIS használata: ránagyitasz a kezelőfelületre:
    4-es gomb menyom: Linie/Kurs: 05700
    9-es gomb Route: 01 vagy 02

    05700 > 01, 02
    05900 > 01, 02
    52200 > 01, 02, 03, 04
    08200 > 01, 02
  • Bustom
    #31386
    Manualban levő 02 kódot ütöttem be és úgy nem fogadja el!
  • gera995
    #31385
    Na az király! :D Egyébként jól néznek ki ezek az épületek meg az utak! :D
  • [HUN]FaTaL
    #31384
    Az van, hogy ki kéne nyitni a manualt és a ziel kódot beírni.
  • SnyperDv2
    #31383
    Jól van leesett a fékre gondoltál :D Este van már ehhez :D
  • SnyperDv2
    #31382
    De retarder az változó :D
  • nemeza
    #31381
    Köszi a részletes választ. :)
    Amúgy az nem feltétlenül baj, ha jár a motor. A lényeg, hogy lehetőleg fix fordulaton legyen. Akkor ki lehet szűrni egyes hangszerkesztő programokkal a zajt. ;)
  • SnyperDv2
    #31380
    Hali ! Igazából a hang felvétel csak annyiból állt hogy mondtam a motor hangok a fontosak, mert a hangot így is csak álló helyzetbe vették fel szóval nem hiszem hogy menet közbe is tudnának felvenni, textúrákkal meg úgy vagyok hogy lámpák azok nagyjából megvannak a belső részen meg csak az üléseknek van szinte fotó textúrájuk de az is csak a huzat. A műszerfalnál is csak a gombok vannak fotóról a piktogram része mind saját készítés, szóval így 90 km es távval nem mondhatom azt hogy minden négyzet centit fotózzanak, a másik megy motordiagnosztikát nem tudom hogy tudnak e mivel azok rendelve vannak, de ahogy találtam infót a váltóról meg a motorról azok elvileg olyanok mint a credo ba szóval attól nem kell félni (Köszönhetően ccv520-nek). Egy dolog amit nem tudok megcsinálni az a retarder nek a hangja ráadásul azt fel se lehet venni mert az alap busz zörgésétől nem igen hallani, vagyis igazából van egyfajta sziszegő hangja amikor a ház előtt szokott fékezni de abból a hangból nem tudok egy folytonos hangot összevágni mert érezhetően hallani hogy mindig ujrakezdődik a hangfájl másodpercenként és azért az nem olyan élvezhető megvágni meg én nem tudom, nem értek hozzá. Meg igazából az egész modellezés rész is hobbi szinten megy szóval nagyon nem értek a textelés hez se. Összefoglalva Motor indítás leállás meg a fordulatok eredeti hangok az ajtót is sikerült kivágnom szóval az is működik mint ahogy az index szóval valahogy kéne szerkeszteni egy jó retarder hangot, a kapcsolóknak is szintén kaptam hangot egy fiatal srác tól mint ahogy a kézifék is, viszont kértem hogy vegyék fel a fék et de sajnos azt járó motor mellett vették fel így nem sikerült olyan jól, szóval azt nem tudom használni, valamint a credo jellegzetes beszarsz akkorát pukkantó légtartály kiengedés hang sincsen meg hozzá :D Így röviden ennyi :D
  • Bustom
    #31379
    Beállítóm parasztos szó helyett Beállítom! :D
  • Bustom
    #31378
    Sziasztok! Nekem olyan gondom volna, hogy felteszem a Mercedes O405N2-t bemásolom a projekt scezin vagy mi a neve pálya hof fájlját a mappájába, majd mikor elindítom a játékot beállítóm, hogy 57-es járat satöbbi, beállítóm a kijelzőt, viszont a Route 01, se 02-t nem fogadja el! Ilyenkor mi van? Illetve az utastájékoztatást hogyan kezelem? Bocs, ha volt már!
  • Kókusz92
    #31377
    Köszönöm :)
  • kem001
    #31376
    A 2. csomagban a Vehichles mappán belül, az O405N2 mappáján belül lesz.
  • Kókusz92
    #31375
    Sziasztok! Marton város hof fájlját merre lehet megtalálni? :)