63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • szikszaicsabi
    #31454
    Az átmenet is megvan?(A kiírások között)
  • gera995
    #31453
    Sziasztok! Az miért van hogy bemásolom ide Sceneryobjects\beckschollobjects\ a media gross mappát és az mc mappát, és amikor indítom a Spitterberg pályát, ugyan úgy hiányolja! :S
  • kornel44
    #31452
    OMSI Busses HU Facebook oldala
    https://www.facebook.com/pages/OMSI-Busses-HU/392819520811060

    OMSI Busses HU
    http://omsibusseshu.wordpress.com/
  • Alias Pingvin
    #31451
    És itt,hogyan tudom kitörölni?
  • Ben92
    #31450
    De bizony felugrik egy olyan Invalid Track ablak. Az lesz a baj ?
    De erre a letoltottem egy Hotfixet Hotfix

    Azt irtak hogy ez orvosolja Invalid Track problemat. Bemasoltam ahova kell viszont a hibauzenet meg mindig fent all.

    Betolteskor viszont sok objektet hianyol lehet potolnom kene ?

    Az AI buszok mind meg vannak + benne HOF fajlok is.
  • GMI
    #31449
    Szerintem vidd ezt át az off topikba mert a busz nem hivatalos ha jól tudom.
  • Alias Pingvin
    #31448
    Hol lehet lementeni ezt a Mercedes 0405 Camo nevezetű buszt?
  • Zoliikp
    #31447
    A hiányzó objekteket a maptools.exe-vel meg lehet találni név szerint.
    Lehet, hogy csak az elérési útja nem stimmel, azt egyszerű másolással megoldhatod.
    A betöltéskor olyan panel nem ugrik fel, amiben Invalid track szöveg van?
    Akkor nincs menetrend, utas, AI, ha valamelyik útvonalon hiányzik neki egy pályadarab...
    Illetve még azt kell megnézni, hogy meg vannak-e az Ailists.txt-ben szereplő ai-buszok, és azoknak a mappájában szerepel a pálya hof-fájlja...
  • Ben92
    #31446
    Nekem is hianyol objektumokat ettol fuggetlenul a palya betolt, de menetrendet nem tudok valasztani AI buszok sincsenek sem utasok nem allnak egyik megalloban sem.

    A hivatalos oldalon ez nagyon ki van emelve pirossal talan ez lehet a titok nyitja.

    Valaki letudna erhetoen irni hogy mit is jelent a Google fordito nem eroltette meg magat.

    " For the first start: "Load map without buses"
    Unfortunately OMSI is not generating the right AI-buses while setting the time by hand. In order not to get this failure please set the time first, close OMSI then and let it then load the last saved situation!"

    Koszonom!
  • szabii98
    #31445
    megérteni így is meglehetett a fontos dolgokat :P
  • halaszfi
    #31444
    Ez egy kicsit bőven jobb, átfogóbb magyarítás.
  • gera995
    #31443
    Szia! Nekem az elején hiányol pár objektumot, de betölt a pálya rendesen, utasok felszállnak, ai buszok mennek, menetrend is oké! :)
  • szabii98
    #31442
    a vicc az, hogy van külön magyarítás is nekünk, amit talán martinez csinált, és már a megjelenést követő 1. hónapban biztos hogy megvolt
  • gera995
    #31441
    Jobbulást! :D A pálya meg amazing! :D
  • halaszfi
    #31440
    Semmi extra. 2000Ft-os magyarítás. Megéri az árát.
  • nemeza
    #31439
    405-be és 263-ba tettem be eddig a 412 mellett, de ebben van meg legkorrektebbül. A 405-nél és a 263-nál is még egy kis modellezés kell hozzá.
    szikszaicsabi: már meg van :) Bár még kell rajta dolgozni. (ha több soros a megállónév - pl. átszállási kapcsolatok miatt - lásd miskolc 69 pálya) illetve a végállomásnál azt még hozzáfűzi, hogy végállomás.
  • mdani01
    #31438
    Ha megkérlek akkor leírnád, én kíváncsi lennék rá ;)
  • Bustom
    #31437
    Te egy zseni vagy! Ott cs#sztem, el, hogy kiválasztom am odellt és nem választom ki a hof filet! Köszönöm küldöm a pozitív energiát itt a képernyőn keresztül! :D
  • szikszaicsabi
    #31436
    A pálya zsír, neked meg jobbulást!:)
  • Routeres
    #31435
    Az influenzának egy "jó" oldala van, tudtam építeni a pályát.

    Hölgyek, urak!
    Az a szitu, hogy mindössze 2-3 kilométer befejezetlen rész maradt a pályán. Hátra vannak még a települések, kisebb javítgatások a környezetben, a menetrend megírása, illetve pár bónusz repaint, plusz egyéb apróságok.



    Haladunk, haladunk!
  • gabcsibkv
    #31434
    Most simán betöltötte fehér foltok nélkül :)
  • Hyp3r
    #31433
    Remélem, ilyen C56-os is lesz, meg mondjuk c56.22-es is majd egyszer :)
  • Ben92
    #31432
    Sziasztok!

    Magas is lelkes OMSI jatekos vagyok. Eleg ritkan irok, viszont folyamatosan figyelemmel kovetem az irasokat.

    Altalaban mindig rajovok a hibakra, ezert nem is szoktam irni.

    De most egy map teljesen kifog rajtam, a hivatalos oldalt is bongesztem olvastam mar, telepitesi utmutatot is megneztem, de nem jartam sikerrel.

    Ez az a palya : Spitterberg 3.0

    A problemam az hogy betoltom a jatekot, es valasztanek menetrendet valasztok vonalat DE jaratot nem tudok semmi idot nem latok, az IBIS mukodik rendesen csak menetrendet nem tudok valasztani tiszta ures mindegyik vonal, igy persze AI buszok sem kozlekednek. Nem tudom mi lehet a baj, orulnek ha vki tudja ra a valaszt mert egesz jo mapnak tunik.

    A hivatalos oldalon nagy piros betukkel van vmi irva, hogy Elso inditasnal (palya betoltese busz nelkul) valamit kell allitani,aztan kilepni es ujra be. Vmi ilyesmi de nem tudok rajonni mit is kellene csinalnom.
  • GMI
    #31431
    én próbáltam összedobni egyet de a modellem nem passzolt hozzá.
  • Alias Pingvin
    #31430
    Reménykedem benne! :)
  • LMG123
    #31429
    Biztos lesz majd ilyen C60-as is. :)
  • Alias Pingvin
    #31428
    ilyen lámpást szeretnék
    http://busport-online.hu/gal_mv/hct402h.jpg
  • LMG123
    #31427
    Én amúgy sem értem mit akarsz változtatni...az Ikarus C60 így néz ki...nincs más féle lámpája. Ha pedig harmónikaajtós Ikarus 260-ast szeretnél, az meg van már.
  • halaszfi
    #31426
    Jó, de eddig jól elrontottak néhány nem rossz játékot.
  • Zoliikp
    #31425
    Nem sértődni....

    De tényleg nehézkes, még meglévő modell esetén is. Amennyiben megméretteted magad, kell 3d-s program, amivel -nagyjából- tisztában is vagy, és sok-sok türelem.
    Leírást nem fogsz találni, esetleg videókat, amiből egyes fogásokat el tudsz lesni, és ha konkrét kérdésed van, abban a közösség -ha nem is azonnal-, de segíteni fog....
  • Alias Pingvin
    #31424
    Akkor felejtős
  • kem001
    #31423
    Mivel nem egy egyszerű dolog.. Ha maga a modell meg is van, bekonvertálás, meg script-elés és egyéb finomságok vannak még itt, ami bonyolultá teszi a dolgot.
  • Routeres
    #31422
    Ha nem konyítasz legalább egy kicsit a modellezéshez, angolhoz, némethez, akkor most gyorsan felejtsd is el, hogy valaha buszt fogsz csinálni.
  • Alias Pingvin
    #31421
    csak sajnos nem írták le,nem mutatták be videóba,hogy hogyan kell viszont már párszor kértem a fórumon
  • kem001
    #31420
    Szerintem meg ne legyél telhetetlen.. Jelenleg elérhető buszok is bőven megfelelnek a játékhoz. Ha meg nem, várj türelmesen, vagy fogj bele saját készítésébe.
  • Alias Pingvin
    #31419
    Meg kár,hogy nincsen az omsi-hoz a világ összes busza!Automata és Manuális váltósba külön-külön
  • Alias Pingvin
    #31418
    Mert az szebb lámpa mint a mostani
  • bpo451
    #31417
    Pánik storno, hívtak, mentem érte, mindjárt telepítem :)
  • LMG123
    #31416
    Nem. Meg amúgy is, minek?
  • Alias Pingvin
    #31415
    Az ikarus Kzns c60-on kilehetne valahogy cserélni az eredeti lámpára?