63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • rkrisz99
    #32264
    helo
    azt szeretném kérdezni, hogy valahogy meg lehet-e oldani azt, hogy az ik 260.32-n az első ajtó teljesen kinyíljon?
  • kem001
    #32263
    Nem volt fent belőle régebbi verzió? Biztos, hogy mindent bemásoltál a helyére?
  • YoGabN
    #32262
    akkor nem értem, miért nem megy a menetrend:D
  • kem001
    #32261
    Nem, alap Man buszokat használja.
  • YoGabN
    #32260
    már csak az a kérdésem van, hogy a map buszfüggő-e? szóval hogy kell-e még letöltenem hozzá másik buszt?!
  • YoGabN
    #32259
    köszi srácok, megy:)))
  • YoGabN
    #32258
    <3
  • kem001
    #32257
    1. Ha volt előző verzió töröld maps-ból, majd tedd be az újat. 2. Indításnál Load map without buses-t jelöld be, és úgy keresd a listában.
  • Renault Agora
    #32256
    http://www.youtube.com/watch?v=9d00IGDGqrs&list=UUyIJDEEaFTjIxBURegKHgKg&index=24
    0:45-höz menj.
  • YoGabN
    #32255
    nemnem... a pálya nincs is bent a többi között:s:S
  • kem001
    #32254
    Load map Without Buses esetleg?
  • YoGabN
    #32253
    Letöltöttem az összes Szczecin pályát, mindent beraktam, mégsem tudom kiválasztani a pályát, mert nincs is ott a lenyíló fülben... a maptools nem jelez hiányzó file-t. Mi lehet a baj?
  • bpo451
    #32252
    Köszönöm, már én is dolgoztam közben a megoldáson :)
    Még finomítok rajta, és ha valaki kéri, oda adom :)
  • matesz19
    #32251
    Hogy 3x szerepel a link, egy helyett. :D Tessék itt a képed. nekem tetszik.
    Kép:
  • bpo451
    #32248
    Első festésem.
    Ikarus 260 Kalasnyikov

  • Erlau Trans #32247
    Na mindegy felhúzok egy XP/SP3-at a 8 mellé, majd jövök, miújság.
  • Erlau Trans #32246
    Nem mérgelődnék ha a 14-16 FPS buszozás közben lenne. De még buszt se töltök be és 14-16 FPS. Ha benyomom a buszt ugrál 7-8 FPS. Tehát teljesen használhatatlan...
  • Erlau Trans #32245
    Egyébként a pályaszerkesztőhöz lehet köze? Napok óta több órán át csinálgattam a pályám...?
  • allock #32244
    Játék hibája, kár mérgelődni. Bármi mással High beállítással eljátszok ez meg, totál káosz minimumon is. :)
  • Erlau Trans #32243
    Minimum grafikán csinálja. Legjobb idővel, nem netessel.
  • Erlau Trans #32242
    Takarítva van programmal is a Winfos, és manuálisan is a gépház.
  • spy803
    #32241
    Nekem akkor csinálja ezt ha pesti időjárásra állítom. Elkezd esni a hó és már ugrál is a busz. Kikapcsoltam az aszfalttükröződést, ugrálás megszűnt de nem fut simán.
  • kem001
    #32240
    Lentebb írták, esetleg egy takarító program?
  • Erlau Trans #32239
    Szerdán csináltam meg, bár a hőmérséklet adatok nem indokolták. Ennek tudtam be, hogy csütörtökre megtáltosodott az OMSI. Erősen gondolkozom egy Windows újrahúzáson..... de csak az OMSI miatt.... na csak miatta nincs kedvem.
  • Erlau Trans #32238
    Teljesen szűz, ropogós újratelepítéssel, előre beállított Minimum beállítással csinálja ezt. Csinálja a korábban aerosoftos netről letöltős verzióval, az EVM-mel (és tudom itt nem megtűrt, de warez verzióval is).

    Most futtattam vírus és kémprogramvizsgálatot, mentes a gép ezektől.

    Megjegyzem:
    minden más program kiválóan fut. Nagy teljesítményt igénylő újabb játékok is a megszokott módon....

    A számítógépen semmilyen hardver/szoftverváltozás nem történt egy jó ideje.
  • halaszfi
    #32237
    Ajánlom, hogy tisztítsd ki a géped belsejét, az segíthet. Nekem is csinálta, újra lett téve a Windows, és megjavult.
  • Routeres
    #32236
    Érdekesek ezek a tünetek. Nekem ilyet még nem csinált, pedig megvan már egy jó ideje a játék.

    Előre beállított beállítás betöltése után is jelentkezik a probléma?
  • Erlau Trans #32235
    A t.k.m ki van már ezzel a fostos OMSI-val. Berlinben minimum grafikás beállítással, jó időben gyári MAN-nal, Freud str. végálomásnál 14-16 FPS!!

    Csütörtökön átlagosan futott.
    Pénteken átlagon felüli FPS szám közepes grafikával (Rathausnál, csúcsban 28-30 közötti FPS, amúgyis 40-45 körüli), akadásmentesen.
    Tegnap (szombat) már akadozgatott, ugyanezzel a bellítással max 20-22 FPS......

    Ma meg minimum beállítással is 14-16.

    Már újra is telepítettem. Kipucoltam a windowt. Defregemntáltam a könyvtárát a vinyót. Használom a GameBoostert, CPU controlt, a prioritást maximumra teszem, törlöm a logfájlt........................

    Fél órára akartam leülni egy kört buszozni Stadtgrenzéig..... itt szívok vele 2 órája...
  • YoGabN
    #32234
    sziasztok, a kályha bekapcsolásához van valamilyen billentyűparancs? tehát a helyzetjelzőhöz pl Shift + L.. A Mercedes Vario lassan melegszik fel, kályha bekapcsolásra alkalmas gombot viszont nem találok benne.:/
  • gcs7e7
    #32233
    oké, köszi! :)
  • Kapos volán
    #32232
    Sziasztok az emke gépet szeretném belerakni a Man nl202-őbe?
    Lenne valakinek valami őtlete hogy hogyan csínáljam.
  • matesz19
    #32231
    Én ezt adtam meg, + hozzá a csengő-t.
  • Deniske
    #32230
    A 260-as BKV-s Ikarusnál hogy lehet beállítani hogy gombra nyíljon a 3. ajtó?
  • sirenato
    #32229
    Köszi szépen
  • GMI
    #32228
    Unatkoztam:
  • ZsBalu01
    #32227
    Köszi szépen :)
  • kem001
    #32226
    Parancsolj.
  • ZsBalu01
    #32225
    Solaris Urbino 15-ről valaki nem tudna dobni egy linket? Megköszönném.
  • kem001
    #32224
    Szerintem jó a mérete, most néztem meg. Amúgy nagyon jók a festéseid.
  • Zoliikp
    #32223
    A játék "képes" arra, hogy bizonyos mértékig befolyásolja a Textúra felbontását.
    Ezt az Opciók menü Grafika (haladó) beállítások fülön éred el.


    Ez viszont csak akkor jut érvényre, ha van, illetve a készítő úgy alkotta meg, hogy lehetséges legyen ezt kihasználni.

    Abban az esetben, ha nincs, akkor bajos a felbontás változtatása, mert a képméret változásával megváltozik a modell textúravételezési helye is, és nem azt kapod, amit szeretnél...