63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Dan122
    #32499
    Télleg valaki ( Most hogy szóba került :) ) nem tudja a Man Lion's City-nél miért párásodik be az ablak ha hóban vagy esőben megyek vele ?
    Mert elég zavaró :)
  • kem001
    #32498
    Amúgy amit először linkeltél be oldalt, ott szerintem 1.0-ás van fent még.
  • YoGabN
    #32497
    rákeresek, köszönöm!
  • kem001
    #32496
    Az a DTF 1.0-ás verziós volt, de rá pár napra megjelent a javítás hozzá, amivel új kormányt kapott a busz.
  • YoGabN
    #32495


    ez a fajta kéne.
  • YoGabN
    #32494
    ezt próbáltam énis, de ez nem az, ami nekem kéne.:/ ebben bepárásodik az ablak, nem az a kormány van benne, amit szeretnék. kb 2 hete még le tudtam tölteni azt, most nem tudom mi van.:/
  • Renault Agora
    #32493
    http://www.mediafire.com/?dthal9h3rcl30yn
  • YoGabN
    #32492
    Erre a buszra tudna valaki letöltési linket adni?
  • YoGabN
    #32491
    Solaris Urbino 15?
  • halaszfi
    #32490
    Tudtok nekem olyan 3 ajtós buszt ajánlani, aminek kicsi a gépigénye, és jó AI-nak?
  • Erlau Trans #32489
    Ez nem a mi stílusunk! Oda írogassál, ahol ezt eltűrik. Erre itt senki nem kíváncsi! Ha csak ilyen stílusban tudsz megszólalni, messziről kerüld el a topicot! Unjuk már a hülyeségeidet! Még egy ilyen provokálás és repülsz innen. Értve vagyok?
  • mojorisin
    #32488
    Bajod?
  • Jhano
    #32487
    kitt2000-nek lett igaza!Letöröltem mindent és elölröl kezdem külön-külön
    ÉS SIKER!!!:)
    Van utas meg al bus meg minden!
    Pedig a letöltésnél a hozzászólásokban arról volt szó h bele kell a régibe!
    Kössz
  • Zoliikp
    #32486
    Azért nincs utas, és AI, mert induláskor valószínűleg feldob egy kis ablakot, amiben "jelzi", hogy az adott vonal valamelyik path-ja nincs meg, vagy mert hiányos, vagy nincs meg az adott út/objektum.

    Futtasd le a maptools programot, amiben egyből látod a hiányt, és név alapján könnyebben tudunk segíteni...
  • Jhano
    #32485
    Ahonnan letöltöttem (omsi.hu) azt irtak h bele kell tenni a regibe!
    Elég kezdö vagyok igy egyesével irtam felül a mappákat!Stimmel a hof meg müködik is a pálya csak nix utas meg járat!Vannak nyilak mikor merre kell menni,stimm a forgalom is!Van mentésem ugyhogy nem gond,csak tök jo lett volna!De sz.tem még kinlodok vele kicsit!Kössz mindenkinek!:)
  • MEXXD
    #32484
    Valamiért megint nem szándékozott rárakni a hivatkozást. Elnézést a duplaposztért. :)

    http://www.omsiplus.bplaced.com/tobbmagos-cpu-tamogatas-a-keszulo-omsi-2-ben/
  • MEXXD
    #32483
    OMSI 2 újdonság: Többmagos CPU támogatás a készülő OMSI 2-ben! (Routeres kolléga fordítása)

    (Kattints a képre.)
    [url="http://www.omsiplus.bplaced.com/tobbmagos-cpu-tamogatas-a-keszulo-omsi-2-ben/"][/url]
  • BJoci16
    #32482
    Zoliikp igen ez volt a gond nem mentem rá a panelon a kis négyzetre amiben kormány van, de most már jó köszönöm a segítséget :)
  • bocskor3
    #32481
    Szívesen! :)
  • BJoci16
    #32480
    Köszönöm szépen bocskor3 sikerűlt a dolog!!! :)
  • Dan122
    #32479
    Jó lett ! :D
    Gratula ! :D
  • Zoliikp
    #32478
    Persze, hogy törlődik.
    Ezért a jobb oldali panelon rá kell kattintani, hogy "aktív" legyen, és máris láthatóvá válnak a beállítások.
    A játékban pedig, ha a panelon nem pipáltad ki az aktív előtti négyzetet, akkor nyomsz egy K betűt, és kormányozhatsz....
  • bocskor3
    #32477
    Miután beállítottad ne menj másik fülre, csak okézd le és indítsd újra a játékot.
  • kem001
    #32476
    Letöltés.
  • kem001
    #32475

    [url="https://www.adrive.com/public/cFG7M7/260.32%20Zala.rar"]Ikarus 260.32 Zala Volán festés[/url]
  • BJoci16
    #32474
    Értem. De az a baj hogy beállítok mindent és ha már csak egy mási fülre megyek ott fent a beállításokba azonnal törlődik a beállításaim és kezdhetem újból.
  • Zoliikp
    #32473
    Annyit megjegyeznék, hogy külön kellene lennie mappa-szerkezetileg:
    -már a főmappa neve sem stimmel, tehát nem értem, hogy "rátelepítetted";
    -a pályákhoz készült hof-fájlok nevei sem egyeznek, ez sem lehet gond.

    Az viszont előfordulhat, sőt, tapasztalatom szerint - nálam - be is következett, hogy az újabb verzióban olyan változtatás történt az azonos nevű objektumok terén, hogy első körben a régi nem indult, majd mikor kijavítottam a mappákat, akkor viszont az új verzió szállt el hibával...
    Teljes káosz lett, és teljesen újra kellett tennem a játékot...
  • bocskor3
    #32472
    Bemész a beállításokba, ott legutolsó fül: Játékvezérlő, ott lesz a te kormányod rámész a kis nyílra aztán beállítod a tengelyeket, gombokat.
  • BJoci16
    #32471
    Üdv.ASZT SZERETNÉM MEGKÉRDEZNI hogy hogyan lehet hogyan kell beállítani aszt hogy pc kormánnyal is tudjak menni necsak billentyűvel. előre is köszönöm a válaszokat.
  • Hyp3r
    #32470
    Egy kis Alba Volán :)
    Karosa C945E
  • kuhnzsolt
    #32469
    Így már ismert hibáról van szó! Editor elindítása, majd menetrendszerkesztés, hiba keresés, és ott kell kijavítani! Vagy kihagytak egy track-ot,vagy valamelyik duplán van kiválasztva, vagy egy kereszteződést a menetrend megírása után elforgatták! Ott ahonnan leszedted nincs valami patch?
  • Jhano
    #32468
    Warnung

    There are is at least one invali track entry:
    Nerv-RSp, Nr.0

    Ezt a hibát irja ki a "terep létrehozása" közben,de ettöl elindul,csak ...r!
  • kuhnzsolt
    #32467
    Azért próbáld ki úgy, ahogy kitt2000 írta!
    Én nem ismerem a pályát, de a hof fájl benne van a busz mappájában?
  • Jhano
    #32466
    de rá kell!A pálya majdnem az eredeti csak ki van bövitve csomó járattal
  • Jhano
    #32465
    nem!Az alapon van 1988.07.28,de probáltam mar valtoztatgatni
  • kitt2000
    #32464
    nem lehet rá telepíteni a másikra!
    Azért nem jó!
    Vagy az egyik vagy a másik!
  • kuhnzsolt
    #32463
    A dátum valós dátumként van beállítva?
  • Jhano
    #32462
    Haliho!
    Van egy kis problemam!!
    A Berlin-Spandau_89 pályára feltelepítettem a New Berlin-Spandau Map V1.4, a gond h nix menetrend!A járatszámot meg lehet adni,de az alatta levö járatszám üres,ezen felül senki nincs a megállokban,se éjjel se nappal,se télen se nyáron,se hétköznap se hétvégén!Tudom hiányos az info,de valaki hátha tudna segiteni!Elöre is köszi!
  • GMI
    #32461
    Hogy lehet megcsinálni azt, hogy a modell mind két fele látszódjon? Pl.: fákra gondolok mert szeretnék sajátot.
  • vikimaki1
    #32460
    Na pont Te nem szólaljál meg! Köszi! :)