63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • halaszfi
    #21364
    Mivel 23?Most jutott eszembe.Mert ha NL202-vel,akkor az nagyon jó.
  • omsidriver
    #21363
    Én is egyetértek, nagyon jól néz ki. Az FPS érték amúgy sofőr nézetben, tiszta időben ennyi?
  • Brad33
    #21362
    Bár láttam, már többen írták, de én is meg tudom erősíteni, hogy működik, ugyanis csináltam a berlini pályához én is egy rövidebb távolsági járatot, és először az is járatszám nélkül ment. Minden működött!:)
  • Brad33
    #21361
    Köszönöm szépen!
  • Brad33
    #21360
    Tényleg nagyon jól néz ki, de osztom LMG123 véleményét.
  • TheSosy
    #21359
    Hmm...Ez érdekes.
    Gondoltam megyek 1-et Berlinben,és az IBIS nem működött.Nem írta ki a számokat,és betűket rajta.Valamint semelyik gyári busz rendszámára semmi sem volt írva.
    Mi a baja?
  • Zoliikp
    #21358
    Ezen nem lehet kiigazodni, mert mindenkinek más gépe, más beállítása van...
    Sajnálatos fejlemény, de egyedi megoldások szükségesek.

    Routeres kollégáék elkészítik az amúgy tényleg remek pályát, mi majd hozzá igazítjuk a beállításokat. Másképp nem megy...

    Macerás ugyan, de akár mindegyik pályához lehet mentést készíteni, és aki egyszer veszi rá a fáradságot, nem "sikítozik" annyit...
  • halaszfi
    #21357
    Viszont a Mesteschko-nál jobb a teljesítmény,mint a Grundorf-on.Ua.-on beállításokkal.Vicces.
  • LMG123
    #21356
    Akkor tévedtem. :D
  • halaszfi
    #21355
    23 az már vészes nekem,de a 28 az simán jó.Game Booster nekem+5 FPS,és a berlini pályán készített videofelvevő-összehasonlításos videód alapján Game Boosterrel nekem -5FPS-em van.Városok...Majd ha kijön megoldom magamnak rondítások nélkül,ha tényleg annyira vészes.Bocsi,lehet ez kicsit nagyon OFF volt.
  • Routeres
    #21354
    Prioritások? Ja, vágom mire gondolsz. Hát, életemben nem próbáltam még azt a feature-t. De attól tartok, hogy nem lett annyira gépbarát, mint ahogy azt az elején szerettük volna.

    Annyi a baj, hogy a települések eszik a gépet. Tehát adott egy nagyobb berendezett városka és busszal akkor már 23-28 FPS. (Alap MAN-okkal jóval több, de mit is keresne egy emeletes német vas a magyar vidéken?!)
    Viszont sok az "üres" terület, ahol nem lesz más, csak szántó, meg fák, ott suhan a pálya.

    Ha nagyon kritikus a helyzet, akkor majd kiötlünk valamit. Próbálunk odafigyelni. De durva becsléssel olyan Bad-Kinzau 2 futási teljesítményt saccolok neki.

    Más:
    Mindjárt mutatok valami érdekeset, pályaépítők biztosan találkoztak már ilyen jelenséggel.
  • halaszfi
    #21353
    Tekintve terjedelmét:azért biztos lesz.Egyébként Routeres anno azt ígérte,hogy Fraps-szel 30 FPS-ig megy.Az nekem tökéletes lenne,ha tényleg meg ehetne oldani.
  • bocskor3
    #21352
    OFF: mielőtt félreértés lenne nem én csináltam őket.... (:
  • LMG123
    #21351
    Vidéki pálya révén nem hiszem, hogy tele lesz pakolgatva úgy, mint egy városi pálya...
  • bocskor3
    #21350
    Üdv, már elég rég voltam fenn de most hogy fent vagyok hoztam nektek két új AI modellt .
  • halaszfi
    #21349
    1 kérdés:ugye lesznek prioritások?A gyenge gépüek miatt.
  • halaszfi
    #21348
    Kérlek ne mutogass képeket.A végén még megtanulok hackelni.
  • omsidriver
    #21347
    Működik járatszám nélkül is, Bad Kinzaun a Schloss-expresseknek sincs számuk.
  • kem001
    #21346
    Nagyon hangulatosan néz ki
  • adam993
    #21345
    Vagy mondjuk kidőlt fa, beszakadt út, leszakadt híd, ilyesmi is lehet.
  • olimano2222
    #21344
    Szerintem ha lenne ilyen ütközéses szar akkor egy föld útra lenne el terelve a forgalom az úgy jó lenne :)
  • LMG123
    #21343
    Asszem az új Usedom-on sincs járatszám, ott mennek szépen, minden hiba nélkül, bár ott csak 1 vonal van. Próba cseresznye... :D
  • TheSosy
    #21342
    Működnek.Usedomon is így van.
    A balesettel gondoltam a hosszabb egyenes utat egy kicsit fel lehetne dobni.Legalábbis én Omsi-ban bírom azokat a pályákat,ahol vannak ilyesmik.
  • Routeres
    #21341
    Ezen gondolkodtam én is. Kérdés ugye az, hogy működnének-e az AI-buszok úgy.

    @Sosy: Megoldható, de nem túl elcsépelt már ez a roncsos-ütközős-terelős megoldás a pályákon? :)
  • rarma
    #21340
    Üdv gylacus,cSuwwi,Brad33 és többiek !


    Én úgy oldottam meg a hangot hogy,áttettem az Ikarus 263 1.0 -ból a sound mappot az iKARUS 263 2.0 - ba és tökéletesen működik.
    LETÖLTÉS
  • fjx235
    #21339
    Nagyon király lett!

    Két kérdés:
    Azt,hogy lehet megoldani,hogy a csengőt bill-ről tudjam működtetni?
    A rendszámot mivel csinálod?
  • TheSosy
    #21338
    Már alig várom!
    Nekem még olyan ötletem lenne,hogy egy hosszabb útszakaszon mondjuk 2 autó ütközött az út közepén,körbe lennének bólyázva a roncsok,és a forgalom le lenne terelve az út mellé a földre.Lehet ezt G.Gabe meg tudná csinálni.(a leterelés részét)
  • LMG123
    #21337
    Nagyon király, de szvsz. a járatokhoz számok nem kellenének. :D :D Jobban nézne ki, ha csak a települések lennének kiírva. :D
  • Routeres
    #21336
    Élőben jelentkezek pályánk leghangulatosabb szegletéből:



  • Brad33
    #21335
    Valaki esetleg fel tudná rakni az Ikarus Sound és Sound2 mappákat? Sajnos az előző buszt már letöröltem, így nem tudom átmásolni az újba. Előre is köszi!
  • cSuwwi
    #21334
    No. Ennyi.
    Kössz.
  • Routeres
    #21333
    Nem hiányosak, mivel nem standalone buszként lett kiadva, hanem csak egy modként. Egy mod a legfrissebb 263-hoz. :)
  • cSuwwi
    #21332
    nem vagyok felháborodva, nyugi :)
    csak megkérdeztem a nyilvánvalót, amit előttem még ketten, de már az első verziónál is.
    én is látom hogy nincs sounds mappa, ill. a bus fileban hogy mire hivatkozik, csak nem értem miért nincsenek benne a hangok.
    mivel readme nincs, és innen csinálja valaki, reméltem kiderül (szerintem nem csak én vagyok rá kíváncsi), hogy miért "hiányosak" ezek a releasek.

    ha már volt róla szó, akkor sry, de nem találtam.
    ennyi.
  • wollnerd #21331
    Én viszont az Ikarus 263 BKV mappát tettem be a Vehicles mappába, majd Ikarus 263 mappából másoltam a Sound, Sound2 és a repaints mappát az újba és a régit töröltem. Így is működik, csak amikor tejesen leengedem a gázt, elmegy a hangja/motorhangja, és ha rálépek a gázra újra lesz. Kicsit zavaró... Arra már nem emlékszem hogy az alap IK 263-sal is volt-e így...
  • vikimaki1
    #21330
    Te kérdezted! Nehogy még Te legyél felháborodva...
  • cSuwwi
    #21329
    komolyan...
    whoaa :/
  • vikimaki1
    #21328
    Mert mondjuk a Ikarus 263 mappába kéne berakni a cuccokat, nem külön mappába, mert akkor eleve azokat a hangokat használná...! -.-'
  • fuszhi
    #21327
    OFF:stds scania truck simulator ban van pályaszerkesztő és az útkereszteződéseket fellehetne használni gondolom
  • LMG123
    #21326
    Mert nincs benne Sound mappa... -.-'
  • cSuwwi
    #21325
    A hang megoldás engem is érdekelne.
    Miért nincs benne alapból semmi hang? :(