63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Frenklin737
    #21444
    Nekem letölti csak hibát jelez
  • Routeres
    #21443
    Nem tudom mit vacakolnak...

    Viszont új nyertes hirdethetünk FPS zabáló kategóriában.
  • kem001
    #21442
    Eddig tartott: You are not allowed to enter this page. You do not have the required permissions to enter this page.
  • olimano2222
    #21441
    sajnos nem sok minden változott de tényleg jobb lett!
  • kem001
    #21440
    Templates mappa tartalmát hova kell bemásolni?
  • TheSosy
    #21439
    Na erre kíváncsi vagyok
  • kem001
    #21438
    Végre, köszi. Régi verziót törlöm is..
  • olimano2222
    #21437
  • Routeres
    #21436
    Uraim!

    Fiatal még az este, szedjétek az Lion's City 2.0-t.
  • GMI
    #21435
    már megpróbáltam de úgyse sikerült.De azért köszi.
  • Erlau Trans #21434
    Persze, hogy nem szállnak le mind, mert 9 leszálló utas van beírva. A tizedik utastól a többi fent marad... írjál oda egy orbitális nagy barom számot... :D
  • GMI
    #21433
    Lenne egy kis problémám az editorral kapcsolatban...Az utolsó megállónál nem akarnak leszállni az utasok ,vagy ha igen akkor se az összes.Mit tegyek???Kép:
  • dgufoplast
    #21432
    Tessék feltöltöttem itt meg találod
  • halaszfi
    #21431
    De a többi jó.
  • halaszfi
    #21430
    Ja,vidéki.Csak pályát láttam.
  • Routeres
    #21429
    Mivan??? Kispest mint vidéki pálya??? Oké, hogy Kispest Pest szélén van, de azért ennyire nem.
  • rarma
    #21428
    Áttöltöttem egy másik letöltő oldalra.

    LETÖLTÉS
  • BkvFan
    #21427
    Szíp estét, elnézést hogy mostanába nem válaszolok semmire,csak dolgozok és így nem nagyon jut időm és energiám játszani,fórumozni.
    Vélemények az Ikarus BKV-ról? (a rendszám el lett cseszve, mindegyiknek majdnem ugyan az.)
  • halaszfi
    #21426
    Igen,de azt nemtudom honnan kell letölteni.
  • halaszfi
    #21425
    Langbach,Klumnock,és még jónéhány.
  • Deniske
    #21424
    köszi, amúgy Great Grundorfhoz van menetrend is, és embereket is lehet szállítani?
  • halaszfi
    #21423
    Mesteschko,Kispest,Shasen-Anhalt,Bad Kinzau,Moges,Great Grundorf
  • rarma
    #21422
    Sziasztok!

    Találtam a neten,Ikarus 263 v 0.8.7 repaints pack.
    LETÖLTÉS

  • Deniske
    #21421
    Sziasztok, nem tudtok valami jó vidéki pályát ajánlani?:D
  • gylacus
    #21420
    OFF: bal felső sarok: 'fórum'-ra katt, utána a bal oldali menüben megtalálod. Ha nem, itt a link: http://www.sg.hu/forummsgreader.php
  • olimano2222
    #21419
    OFF: -.-" fenn nyomj rá hogy fórum és ott....
  • matec1996
    #21418
    Hello a privát üzeneteimet hol tudom megnézni??
  • Ikarus412
    #21417
    Sziasztok!
    Valaki tud egy olyan scriptet adni a 415-öshöz ami nem első ajtó felszállásos ?
    Előre is köszönöm.
  • Zoliikp
    #21416
    Hoppá, a kép lemaradt:

  • Zoliikp
    #21415
    Elkezdtem csinosítgatni a műszerfalat.
    Kérdés:
    maradjon a szögletesebb keret, vagy a gömbölyűbb?

    Még egy kicsit faragni kell rajta...
  • brian96
    #21414
    Valaki meg tudja mondani, hogy mi az összes ajtó zárásának a billentyűzet parancsa?
  • TheSosy
    #21413
    Én a telefonos segítséget kérném,és felhívnám a rendőrséget. :D
  • Robi546
    #21412
    Az "új" Man Lions Cityvel valaki nem tudja mi van ? Amiben párásodnak az ablakok ? Válaszokat előre is köszi.
  • generalGGabe
    #21411
    privebn üzentem, vegyél fel, elmondom hogy is kell azt
  • tenkenorman
    #21410
    ezek után végülis a domborzat objektumot végülis törölhetem is mert objektumra ugye nem lehet objektumot rakni! viszont hogy folytatni tudjam a munkámat a domborzatra rákéne rakni a térkép textúráját hogy lássam hová kerüljenek az utak házak stb. na ez a problem..
  • generalGGabe
    #21409
    Vágó:
    -A: Y-ban megfordulás; B: járdán parkolás C: Tanulóvezető; D: A sofőr kiszúrt egy bodabokrot, amit le szeretne aratni

    Játékos: Kérném a számítógép segítségét
  • Zoliikp
    #21408
    Ha jól értem:
    -sikerült bekonvertálni a domborzatot, mint objektumot;
    -hozzáigazítottad a talajhoz.

    Ezek után, amikor rátennéd a textúrát nem lehet másik objektet rátenni?
  • generalGGabe
    #21407
    Nem tervezek leszakadt hidat, meg karambolokat a pályára. Lesz baleset így is elég, mert mindenki csak a tájat fogja bambulni :-D
    Rengeteg ötletet valósítottunk meg így is, és sajnos volt olyan, ami nem lett életképes, pedig igazi vidéki feeling lett volna.
    A pályát igyekszünk minél inkább gépbaráttá tenni. Routeres mindenféle busszal teszteli, én csak alap MAN-okkal tolom rajta.
    Prioritás megoldható, lesz is, az csak végülis a tárgyaknál csak egy sor script az osc fáljban.
    Maga a pálya kész van, most rendezzük be. Még van egy-két dolog, amit meg kell csinálni. Nightmapok, meg téli textúrák, ilyesmik.

    Egyébként még most is jönnek elő az ötletek, hogy miket lehetne még és még és még megcsinálni, de ezeket egy pályába nem lehet belezsúfolni. Egyébként a felvetett ötletek mind eszünkbe jutottak a készítés során, és a nagy részük megvalósításra is került.
    Amúgy a képek, amiket láttok csak a töredékét mutatják meg mindannak, amit a pályánk rejt, de nem akarunk minden poént lelőni, a többi legyen meglepetés.

  • tenkenorman
    #21406
    Hát eléggé elakadtam a pályámmal. A terv a következő volt.

    -a domborzat beimportálása
    -a talaj hozzáigazítása
    -az út és az objektumok letétele

    az első kettő pipa, csak hogy az objektumokat nem tudom letenni addig amíg a talaj-ra rá nem húztam a térkép textúráját, csakhogy nem jó rá a terep textúrája mert az objektum nem ugyan olyan nagy mint a talaj, mivel a tile-ok fix méretűek.
    1. megoldás az lett volna hogy printscreen felülről és az eredeti textúrából letörölni a felesleges részeket de nem igen lehet mert olyan nagy hogy eltűnik az editorban ha annyira visszazoomolok hogy kiférjen. de ha sikerülne is nagyon macerás lenne belőni középre a textúrát...

    ha valaki tud segítsen. ez a pálya tatabánya jellegzetes emelkedőiről, és lejtőiről szólt volna, de az editor sajnos nagyon foghíjas hozzá...
  • omsidriver
    #21405
    A Kispest pályán nálam is volt már ilyen.