428
  • dilofekete
    #268
    A lényeg, hogy mostmár felismerek eggy vápírt.
  • Epikurosz
    #267
    anyucid tudja, hogy felrakod ide a fotóit?
    nem muszáj válaszolnod
    [:ásít:]
  • Balazs15
    #266
    Attol méghogy találtak egy csontvázat téglával a képében..etööl miért lenne vámpir?????
  • samebadi
    #265
    nem vették le, király...
  • samebadi
    #264
    ha ez így megy tovább, lassan elszokok erről a fórumról... pedig régen de szerettem..., levették a pinát....
  • SRobert
    #263
    azt a képet... :)
  • SRobert
    #262
    nem is úgy értettem, hanem amúgy. ;)
  • dilofekete
    #261
    És én vagyok a főcsmpés, mert ez nem tégla hanem csempe, mert akkoriban ilyeneket csempének használtak inkább, mint téglának csak nincsen lelakkozva, de lehet hogy levolt és pont ez a figura fejlesztette ki és amikor kipróbálta elesett. Csak nem látszik mert lekopott. :)
  • dilofekete
    #260
    Upsz nem vettem észre, hogy kinek szól, elnézést.
  • Epikurosz
    #259
    Értem, én, hogyne érteném, de a téglarakó nem én vagyok.
  • dilofekete
    #258
    ha már bogyókkal akarnak tömni akkor tudják hogy mért ne
  • dilofekete
    #257
    akkor nem voltam náthás és kész, amúgy meg nem érdekel engem, mert igénytelen vagyok, gondoltam valaki mást érdekel
  • dilofekete
    #256
  • dilofekete
    #255
    áááá
  • SRobert
    #254
    mert ahhoz volt éppen hangulatom, amivel kezdtem. :)

    a hozzászólásokról eszembe jutott a cikk témája.
    valaki feltételez valakiről valamit és ezért az a valaki ellenség lesz és akkor megoldásként téglát akar rakni a szájába, mert akkor a probléma is megszűnik.

    gondolom érted, mire célozokkk. :)
  • dilofekete
    #253
    De a vírusos nátha nagyon is sokáig tarthat, ha az altatók lerombolták mellette a null szintre az immunrendszert. Kérdezz meg erről egy hozzáértőt.
  • Epikurosz
    #252
    "bámulatos, h meddig el lehet jutni egy fórumon annak megemésztése helyett, hogy a laikusok fejében élő kép a középkorról nagy százalékban szimpla mítosz..."

    Na, látod, miért nem ezzel kezdted?
  • A1274815
    #251
    Viszont a nátha sem.
  • dilofekete
    #250
    Az allergia nem tart még másfél hónapig az othoni környezetben. Kizárt!
  • SRobert
    #249
    városi legenda? :)
    esetleg propaganda? :)
  • Alvarez999
    #248
    A mítosz szó itt szerintem nem helyénvaló.
  • A1274815
    #247
    2 hónapig tartó nátha. Ez inkább alergiának hangzik.
  • SRobert
    #246
    fogaskerekekként sírjukban a téglával betömött szájú vámpírok
    átkozva azokat akik rossz szemmel nézik a halotti lepel rágcsálását.

    csak, h eme topik szellemét meg ne rontsam...

    amúgy az egészségesek zárják be a betegeket, vagy a betegek az egészségeseket?

    hogy legalább részben on legyek:
    bámulatos, h meddig el lehet jutni egy fórumon annak megemésztése helyett, hogy a laikusok fejében élő kép a középkorról nagy százalékban szimpla mítosz...
  • Epikurosz
    #245
    Én nem állítottam, hogy te voltál a hibás, mert az ápolóknak kellett volna téged betakarniuk, de ha már reklamáltál, akkor igen, te voltál a hibás, mert gyenge volt az immunrendszered.
  • dilofekete
    #244
    Ráadásul ha nem is voltam betakarva akkor sem kapok el egy 2 hónapig tartó vírusos náthát. Ez csak feltételezés, mert csak a vírus életképes ennyi ideig vagy passz nem vagyok biológus.
  • dilofekete
    #243
    Ezt az olcsó magyarázatot, arra hogy 2 hónapig beteg voltam, szerinted ha alszok negyed napot, ráadásul egy pokrócnál vastagabb takaróval vagy mivel voltam betakarva, akkor is én vagyok a hibás! Nincsen igazad és azt kell hogy mondjam SAJNOS NINCSEN IGAZAD.
  • Alvarez999
    #242
    De bizony! Sajnos hamarosan indulnom kell haza, vége a látogatási időnek.
  • Epikurosz
    #241
    Még mindig forognak?
  • SRobert
    #240
    aztak*rvamindenségit... :|
  • toto66
    #239
    Áhh! te is elszóltad magad! C:
    Tán csak nem szomszéd szobából?
  • Epikurosz
    #238
    Szia!
    Részvét, egyebek...
    Ha megengeded, nekem van egy ötletem a náthádra. Miután elaltattak, valószínűleg nem takartak be rendesen, és jól megfázhattál, amíg magatehetetlenül aludtál.
  • dilofekete
    #237
    Én szeretek dilinyós lenni és ha a képzeletemet a tudatomat és az emlékeimet egy orvos meg akarná ölni gyógyszerekkel akkor egyből nekiugranék és kirugdosnám a fogait, mert rátámadt az életemre és addig nem szálnék le róla amíg én mozgok. Semmi köze ahoz, hogy én a tanulmányaimmal mit kezdek vagy hogy vannak e eggyáltalán. Hát ki ő nekem, dögöljön meg ő, én nem fogom magamat megöletni, pontosabban zombit csinálni magamból azokkal a bogyókkal amit ő adna nekem. Másodszor, soha nem veszek be semmiféle szintetikus szert, SEMMI ilyesmit. Nem élek a tudomány ezen részével, és jogom van ezt eggy papiron is jóváhagyni és ő meg köteles elfogadni. Persze vannak nem szintetikus szerek is, de azokat is kizárólag csak eggymagában vagyok hajlanadó elfogyasztani, talán, ha ismerem, de ezek illegálisak. Szóval nincsen rám nyugtató. Ez van.
    Az hogy szintetikus készítményekre még rá sem nézek azt már régóta így gondolom, mert nincsen joga ez előbbiek szerint a kormánynak engem életben tartattnia és azért mert nem vagyok jogosult arra, hogy a gazdaságot felhasználjam élelem és gyógyszer formájában,
    És különben is amikor bedugtak a gyogyóba, egyből kaptem 2 ampulla altatót amitől 1,5 óra alatt aludtam el és másnap reggel úgy keltem fel, hogy iszonyatosna náthás voltam. Emberek én még életemben nem voltam annyira náthás. 2 Hónapig tartott mire kigyógyultam belőle. Amikor meg gyógyszert kértem rá csak 1 db aszpirint kaptam és ezt is csak pár óránként volt szabad kérni, indokolt esetben, persze állandóan lázas voltam, megállás nélkül. Gondolhatjátok mennyit segített az a bogyó eggy ilyen náthára. Mellesleg annyira leszarták, hogy 2,5 nap alatt megfertőztem az egyész emeletet náthával úgy ,hogy ki sem mozdultam a szobából. Nem volt nehéz mert nekem iszonyatosan ferde hátam van ami alapból fáj. Nem véletlenül van ithon 40000 es matracom. Na de azt az ágyat úgy kell elképzzelni, hogy ami hullámrugó volt benne az olyan volt, mint egy folyamatosan használt 20 éves fotel. Ráülsz és nem érted, hogyan sülyedtél le a földig. Állandóan kértem, hogy tegyenek be alá eggy fa darabot, de mondták, hogy nincsen több. Amikor meg volt és szereztem magamnak, akkor azt is odaadtam a szomszéd nyugdíjas öregembernek. A hátfájásom utólag tovább fájt mint ahogyan kigyógyultam a náthából. A kaján meg amit ott adnak egy patkány se lakna jól. Azért gáz ha erre kell gondolni miközben eszik az ember.
    Én nem azt állítom, hogy ők fertőztek meg az altatós tűvel, hogy náthás legyek, de fura mód, rá 6-7 órára, iszonyatosan náthás voltam vagy valami vírus lehetett inkább. Azért biztosan poénból csinálták, mert amikor végigmentem a folyaosón akkor mindenki eltűnt, de nagyon gyorsan az utamból és részben szerencsés voltam, mert ehettem a szobában is. Azért vicces lett volna, ha nem lettem volna a halálomon a vírustól meg a hátfájástól. Apropó, eggyszer sem voltak hajlandóak megmaszírozni a hátamat, a másik beteget kellett megkérnem rá.
    Amit meg ott kaptam bogyókat arra volt jó, hogy zuhanyzás közben összeessek, mert tömik az állandüan fekvő beteget és ha felál és hirtelen hőváltozás éri akkor olyan lesz mint az ágyban a rongybaba, mert annyira megdájdult a fejem, mintha egy nagy kavics mozdult volna meg a fejemben. Ezt elmondtam nekik is, de semmiféle kivizsgálás nem volt utána. Erről ennyit. Aki odakerül megtanulja, hogy ne a bogyókon éljen, sőt még soha használni sem fog, eggyet sem, mert majdnem átküldtek vele a másvilágra és örül hogy egyáltalán élve kijutott onnan.
    Inkább egy füves cigit adtak volna, töbre mentem volna vele, mint a nyugatóval. Minek kellet olyannak nyugtatót adni aki hetek óta eggy helyben fekszik csendben az ágyában. Az igyaz hogy nem voltam nyugodt, mert fájt a hátam és nem tudtam megmaradni eggy helyben. A jelentésbe meg azt írták, hogy ilyenkor hogyan éreztem magamat. Röhelyes. Ezeket én még asszisztensnek se venném fel. Mellesleg azt hazudták a rendőrök, hogy csak eggy napra visznek be, megfigyelésra és amikor másnap el akartam jönni, erőszakkal tartottak ott másfél hétig, két héten keresztül, mert nagy nehez haza tudtam jönni eggy kicsit, mert szerettem volna eggyszer kényelmesen aludni. Utána vissszamentem, pedig nem akartam, hogy az esti altatóbogyót várjam. Gyűlölöm az összes gyógyszert ,mert szinte csak ilyeneket használnak az orvosok. Már elnézést, de a primitívebb fajtából, ha már ennyire kezelni akartak volna akkor normálisan tették volna, de nem, ők csak dolgozni járnak oda. Én meg a zenegép vagyok, akit ki be lehet huzogatni. Ezért nem használok soha többet szintetikus szereket. Habár 13 éve cigizek. Dilinyósan :)
  • Alvarez999
    #236
    Elszóltad magad. Dehogynem ismered, hiszen rögtön felismerted, honnan való.

    De köszönöm, hogy most tanulhattam tőled! Eddig nem tudtam, hogy a börtönben is használatos ez a szó, hálás köszönet az információért. Hány évet húztál le, mielőtt a zárt osztályra kerültél?
  • Epikurosz
    #235
    Ezt a "ketteskét" nem értettem. Nem ismerem annyira a börtön- és zárt osztály-szlenget.
  • toto66
    #234
    Megint moderátor tesztelés?
  • Alvarez999
    #233
    Ketteske, szállj már le az ablakrácsról, ne lógázd magad fejjel lefelé. Nem, az égbolt nem alattad van, hanem fölötted!
  • Epikurosz
    #232
    Szó, mi szó, bizonyos szint alá, ahol te vagy, nem tudok süllyedni.
  • Alvarez999
    #231
    Ez színvonal alatti volt, ennél többre nem futja tőled? Ja persze, nem tudsz koncentrálni a hangoktól, amelyek mind hozzád szólnak.
  • Epikurosz
    #230
    A beteg te vagy.
  • Alvarez999
    #229
    Akkor legfőbb ideje, hogy bevedd a gyógyszeredet. Esetleg mást is.