33
  • Quantumleap
    #33
    Az a poén, hogy ahogy hallom, jelen állás szerint tényleg börtönbe kerülhet minimum 3 évre.
  • Etinger
    #32
    Fasza sorozat. Szeretem :)
  • Polemius
    #31
    Iamzozo:

    Mások nevében nem tudok nyilatkozni, de azóta, hogy az sg.hu színvonala elkezdett esni, egyre kevesebbet látogatom ezt az oldalt, és egyre többet más, színvonalasabb (magyar és külföldi) oldalakat.
  • Iamzozo
    #30
    Szerintem ezzel a minőségromlással nő együtt a látogatottság vagy olvasottság. Igaz volt lentebb a tojás-tyuk, osztás van, közben mindenki úgy klikkel mint a kisangyal, de meg kell hagyni igen szép kis újságírói krém gyűlik össze. 47* megerősítve, hogy szar... éljen, nézi is vki a sorozatot?
  • pauly
    #29
  • Polemius
    #28
    winnie:

    Alapvetően szerintem egy ilyen oldalon semmi keresnivalója a bulvár témának (a filmeknek is kevés).
    Általában nem is kattintok rá ezen az oldalon az ilyen cikkekre, már csak azért sem, mert sok szerzője Szekeres Viktor, aki ugye közismert milyen színvonalú írásokat képes összecsapni (bár most sikerült alulmúlnia magát, mint a hozzászólásokból is látható).

    Ha tudnám szűrni az rss feedben a cikkeit, boldogabb lennék (mert onnantól egyet sem látnék többet az életben).
  • Etinger
    #27
    Amúgy ez valahol vicces szerintem. Öt csillag :D
  • Picizöldfül
    #26
    hmm...szv karrierje csucsán van,innen hova tovább?Blikk?Hot?Story? Mi szórítunk érted!
  • Librarian
    #25
    Most szerintetek a sarokban sír? De tényleg, az SG nem képes kibaszni a munkatársai közül? Vagy legalább moderálni, hogy kisfiam, légyszíves figyelj már egy kicsit magadra, mert te vagy az egyik legszembetűnőbb oka az SG magazin minőségromlásának!
  • FoodLFG
    #24
  • 1Obi1
    #23
    De minek írsz ilyen jellegű című cikket, csak hogy mégtöbbet b*sztassanak?
  • Lyan Kyj
    #22
    Van talányos, figyelemfelkeltő cím és félrevezető, gyenge próbálkozás az előbbire. A mostani, mint a legtöbb SZV cím az utóbbi kategóriába tartozik..
  • AzUs
    #21
    Csak egy szót engedjetek meg: SZÁNALOM!!!!!!!
  • Etinger
    #20
    Én is betojtam picit :) Jó ez a sorozat, magyarul meddig van? negyedik évadnál járok.
  • pauly
    #19
    Igen,az a gond!
  • lama king19
    #18
    b@zdmeg én is azt hittem h börtönbe m1 viktor csinálj már magaddal vmit mer ez katasztrófa amit te csinálsz olyan címeket tudsz adni h nemigaz. és már nem először. és az sem lehet mentségedre h hajnali 1:40-kor írsz ilyen cikkeket.
  • dupladurr
    #17
    Nem, az a gond hogy az emberben megáll az ütő, mivel ha esetlegesen lecsuknák Sheent a sorozatnak is annyi lenne. Persze én már sejtettem a ferdítést, mert már olvastam a hírt junkien :D De ettől még nem kell védeni a cikkírót, ez igenis szánalmas egy ilyen kaliberű oldalon mint az sg, már hogyha még lehet itt olyan dolgokról beszélni mint színvonal a sorozat/film hírek esetében.
  • winnie
    #16
    akkor most az a gond, hogy nem valami bulvár hírt kaptál, hanem egy tévésorozatosat? (vannak olyan oldalak is, ahol hozzájuthatsz a napi betevőhöz.)
  • Polemius
    #15
    Had tudjam már, hogy az általam használt rss megoldással mennyit látok a cikkből. A címét látom.
  • xNoodlex
    #14
    Ha rss-ből olvasol, akkor ott látsz egy rövid ismertetőt és amiből eldöntheted, hogy tényleg érdekel-e a cikk.
  • ManiaCop
    #13
    Pulitzer! Azonnal!!
  • Polemius
    #12
    No és aki nem nézi a szóbanforgó sorozatot, és a híreket rss-ből olvassa, az honnan találja ki ezt?
  • sugarman
    #11
    Szekeres Viktor - Az új Harry Pootter?
  • spR
    #10
    Hat nemtom. Nem akarok nagyarcu lenni, de a cimet olvasva a "DVD-Film" kategoriaban, nekem egybol lejott, hogy a Two and a Half Men-hez kapcsolodik a cikk. (Modjuk lehet azert is, mert a kedvenc sorozatom:) )
  • Polemius
    #9
    Szokásosnál is mélyebb Sz. V. színvonal.

    Persze majd megint törlik az összes kommentet.
  • Chocho
    #8
    Igen.
  • Librarian
    #7
    Gyökér SzV... Gyökér Forever.
  • ffxi
    #6
    Viasat vetíti még?
  • TeDDyRuSh
    #5
    Túl magas labda volt ez vIKTOR. Nem dolgozol be véletlen a Blikknek?:)

    Mikor integethetünk neked "viszlátot" Viktor?
  • kalapos01
    #4
    "Má megse lepödöm. SG lesűlyett búlvár szintre. (már nagyon régen)"

    Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás? A lesüllyedés vagy az olvasók bulvárosodása, mely kidobta magából azt a réteget, mely azonnal kattint, ha azt olvassa egy filmes rovatban egy színész börtönben megy. Miért az SG bulvárosodása zavar? A saját bulváréhséged kicsit sem?
  • Wolfman017
    #3
    De azt elérte a baromja, hogy többen kattoljunk rá, csak ezzel azt is, hogy még jobban utáljuk őt :)
  • Magoo
    #2
    A cikk írója, alias Szekeres Viktor ismét bebizonyította hogy mekkora bunkó...
    Ilyen címmel postolni kicsit merész. Én is azt hittem börtön vár Sheenre.
    De rühellem az ilyen barmokat akik így próbálnak olvasottságot szerezni a cikküknek.
  • cS6Szi
    #1
    B@zd ki én már azt hittem a cím alapján hogy börtön be megy.
    Má megse lepödöm. SG lesűlyett búlvár szintre. (már nagyon régen)
    Amúgy tényleg jó kis szitkom a 2 pasi meg 1 kicsi.