161
  • Prince23
    #81
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van Razor1911 verzió
  • Prince23
    #80
    Van Cooperative!!!
















    Egyébként hamarosan jöna második rész, ami M besorolást kapott.
  • Shep
    #79
    Ja, hát akkor reméljük a legjobbakat.
  • xido
    #78
    6 epizód lesz összesen..ha ez csak a bevezetője valami komolyabbnak,azért a végén visszatekintve rá nem is lesz olyan rossz:)
    remélem nem azt csinálják,hogy kettesével párba rakva mindegyikkel egy ilyen bunyós ökörködés más speckókkal:)
  • Prince23
    #77
    Ez volt az előzmény, hetek kérdése és jön a folytatás pc-re. Várom már.
  • Shep
    #76
    Megcsináltam, fele ennyi ideig sem tartott mint egy korábbi fejezet, és nehéz sem volt, 3x sikerült megütnie a daginak, mert nem tudtam időben lefordulni róla. Hát remélem a készítők kamatoztatják tudásukat valami komolyabb és összetettebb műben is.
  • Prince23
    #75
    A vége az bossfight fejezet... elejétől végéig:)
  • Shep
    #74
    Hát nem tudom, most már az utolsó fejezet van hátra, de semmi nehézség nem volt benne, folyamatos kitérés ütés, nem nagy móka. A végére kíváncsi leszek.
  • Tatyla
    #73
    volt hogy kinyúltam de másodszorra megvolt minden...
  • Prince23
    #72
    Ezért is érhető el csak letöltéssel
    A vége pont hogy taktikus. Sokal nehezebb. Az elős két pálya az kismiska volt. Harmadik pályától lesz igazán nehéz, ha nem figyelsz, akkor 3 másodperc alatt is kinyírhatnak
  • Shep
    #71
    Óriási pazarlás volt ez a játék, ilyen grafika + átvezetők és egy teljesen üres játékmenet, gyakorlatilag azt a pár kombot leszámítva semmi jó nincs a játékban az első 10-20 perc után. Persze az első 10-20 perc nagyon jó, de utána unalomba fullad, valamivel nem ártott volna feldobni a játékmenetet.
  • Tatyla
    #70
    egy idő után kimozdul menj közelebb hozzá...
  • grebber
    #69
    LOL beragadt a Rorscharch nem mozdul egyhelyben áll :(
    Kezdhetem újból.
  • Prince23
    #68
    Így van. Rorscharch a legjobb, viszem vele is. Kurva jó vele. Nite Owl most már a második a bunyóban. Vad!
  • Tatyla
    #67
    jó már megtaláltam köszi azért...
  • gfreak
    #66
    Minden ott van az nfo-ban...igaz azt állítja hogy kell hozzá steam telepítve,nekem nincs fent, mégis megy :) én először a configot indítottam, aztán magát a játékot, és idáig nem volt vele semmi para ;)
  • Tatyla
    #65
    hogy a kígyóba kell elindítani ezt a torrentes verziót?
  • gfreak
    #64
    Rorschach negyon keményen osztja, iszonyatosan hangulatos vele bunyózni...haverral ma este próbáljuk ki coop, ha megy akkor jelzem ;)
  • xido
    #63
    gondolod nincs coop?..gyanús nekem a beállításoknél a player 1 és 2...majd rádugok egy másik controllert és megnézem:)
    grafikát már a demoban is istenítettem,álomszépen néz ki,főleg a sikátorok esőben,de a belső terek is...egy bánatom a tereptárgyak interaktivitásának teljes hiánya...és én is legalább 2x kell pörgessem a stílusok miatt...ha mind a 6 epizód ilyen színvonalas lesz,akkor örülni fogok,ha a végén egyben dobozosan kiadják,akkor meg pláne:)
  • Prince23
    #62
    Na végigvittem a gammát. Összesítésben 8/10
    A sztori elég jó, sztem érdekes. A bunyók isteniek. A végkifejlet egy teljes fejezetet tesz ki + a főboss. Jó sokáig tart kinyírni. Jól megcsinálták a dán fiókák. Remélem a Faith and a .45-re kiadót találnak.
    Nite Owl-nak nagyon bírom a védekezését. Egyébjént eddig a 3. pálya volt számomra a legnehezebb. A leghangulatosabb pályák: a 2., 5. (itt zsarukat kell gyepálni:D)
    Kár hogy nincs benne kooperative:(( Túl egyjátékos. A bevezetők természetesen képregényszerűek, mint mondjuk a mirrors Edgeben láttotak.

    Grafika: 8
    Hangok: 8.5
    Hangulat: 9.5
    Irányítás: 8.5
    Küldetések: 8

    Várom a következő epizódot:)

    ui: majd Rorscharkal is végigtolom a kampányt, mert más stilusban bunyózik. Ő az igazi utcai stilust képviseli!
  • Prince23
    #61
    Nagyon hangulatos játék, csak sztem rövíd (bár ez várható volt), mert már a 3. fejezetnél tartok, és összesen 6-ból áll.
    Nagyon fasza gém. nálam eddig 9/10. Istenkirály bunyózni utcai stilussal :D
    beírta ezzel magát nálam a 2009-es igényes játékai közé.
    (Mirrors Edge, Empire, Endwar jelenleg)
  • grebber
    #60
    Akit érdekel Itt elérhető a game teljes verziója!
  • gfreak
    #59
    hohohóóóóó, én nem tudtam xD

    kösz grebbermester, azonnal rámegyek! ;)
  • grebber
    #58
    Amúgy ha még nem tudnátok "kijött" a full game is!
  • The Protector
    #57
    Kérlek írd meg pm-ben h kik ők.
  • gfreak
    #56
    de ha gondolod dobok egy pmet és elmesélem miről van szó...bár Alan Moore jobban megírta mint ahogy én összefoglalom...zseniális...ésa film követi a képregényt, és a játék a filmet, tehát a játék a képregéyn alapján van, tehát rmegyek xD xD xD nágy áz öröm! xD
  • gfreak
    #55
    dehogy...de nem lövöm le...ha nem bírod kivárni hogy megnézd a filmet, vagy hogy elolvasd a képregényt, akkor wikizzél rá, de nem sppoilerezem szét a topikot...elég annyi hogy nem anithősök ;)

  • Kicsikiraly
    #54
    ez az "Ez igaz?" a végén úgy hangzik, mintha ez olyan istenkáromlás lenne hogy ennek köszönhetően a szádon nem ejted ki soha többet azt hogy watchmen :D
  • The Protector
    #53
    Nah skacok.Egész tűrhető game.Tetszetős.Jók a kombók és egyediek a karakterek.Csakhogy mi ez a watchmen.Ők mit csinálnak.Haverom azt mondta h antihősök akik a maszkos hősöket írtják.Ez igaz?
  • grebber
    #52
    Worthplaying Review (6/10)
  • gfreak
    #51
    xD xD xD meg egy Playboy the Mansion is, no? xD
  • xido
    #50
    Na azért Bruce Wayne esetében képzelj el egy kis Sims-party megoldás
  • gfreak
    #49
    Mondjukma Watchmenben nem is igen van "civil" oldala a karaktereknek...úgy értem van titkos személyazonosságuk, de Moore nem dolgozta ki ezt az oldalukat, és az nagyon blőd lett volna ha most a játékfejlesztők/filmesek kiagyalnak valami sablont...

    Batmannak a "civil" énjével sem nagyon lehetne mit kezdeni, mert egy unatkozó milliomos playboy élete ugyan vonzó, de a játékélmény..háát..eléggé kétséges hogy megfelelő feladatokat kaphatnánk xD

    Abban viszont egyetértünk hogy pl. a Spidey játékokba simán belefért volna egy kis Parkeres futkározás, harsonázás, etc (nem csak átvezetők formájában mint pl. az Ultimate Spider-Man játékban)
  • Tatyla
    #48
    tényleg jó a demo,kár hogy ilyen nyúlfarknyi...
  • xido
    #47
    Egyébként én ezekben a szuperhős játékokban,az összesben,azt sajnálom és hiányolom,hogy eszükbe nem jut az adott karakter civil énjének is feladatokat adni és arra is építeni a történet vonalát...jó..Parkerrel volt pár fotózás,de az szinte nudli..a komolyabb rpg lehetőségeket meg se említem,nem azt a fajtát,hogy tokenekért kapsz új kombókat,hanem komoly és választható skillek és hasonlók...
  • xido
    #46


  • Shep
    #45
    Azért a Street Fighter az Street Fighter azt ne keverjük ide. Egyébként nem a régimódisággal van a baj hanem, hogy darabos és nehézkes a karakterek mozgása, a Virtua Fighterben jobban mozogtak a kocka karakterek.
  • Prince23
    #44
    Akkor neked a Street Fighter 4 sem fog tetszeni :D Az is régimódi lesz.
  • Shep
    #43
    Na akkor egy negatív vélemény tőlem, jól fut néz is ki valahogy de a karakterek mozgása totál idétlen ilyen 10 évvel ezelőtti verekedős stuffokat idéző igazi gagyiszikum. Ami viszont tetszett az az, hogy pl az ellen elkapja a lábad, ő is kiüt stb, bár a lábelkapásnál a karakterek érdekesen egymásba lógnak :)
  • grebber
    #42
    Hehe akkor egy huron pendülön mert nekem is Batman ugrott be a hangjáról!